Skocz do zawartości

Avatar


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie wczoraj Istotę Wody w domowym zaciszu. No podobało mi się. 

Tak jak wszyscy piszą, fabularnie to prosta jak drut historyjka. Ale nie miałem z tym problemu.

Przez te 3 h byłem wciągnięty w ten świat.

To wielkie widowisko, które nie cierpi na adhd, wszystkie sekwencje są klarowne i przejrzyste. I wyglądają cudownie. Porównując to do marvelozy gdzie też przepala się setki milionów dolarów, można się tylko uśmiechnąc pod nosem.

 

Z chęcią obejrzę kolejną część 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nic nie było w stanie przygotować mnie na mieliznę tego filmu.No bez jaj, ale jak czytam,że to średniak, to się zastanawiam jak dla takiej osoby wygląda słaby film.Przecież to tak nie trzyma się kupy,że głowa mała.Resident Evil to przy tym wielowątkowy dramat zmuszający do refleksji.

Intencje bohaterów, ich interakcje, powody działań czy zachowań.,nawiązywanie relacji...no rany to nawet szkoda się rospisywać..

Widoczki bardzo  ładne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, AdiCarrion said:

Nic nie było w stanie przygotować mnie na mieliznę tego filmu.No bez jaj, ale jak czytam,że to średniak, to się zastanawiam jak dla takiej osoby wygląda słaby film.Przecież to tak nie trzyma się kupy,że głowa mała.Resident Evil to przy tym wielowątkowy dramat zmuszający do refleksji.

Intencje bohaterów, ich interakcje, powody działań czy zachowań.,nawiązywanie relacji...no rany to nawet szkoda się rospisywać..

Widoczki bardzo  ładne.

 

No przykro mi, że film nastawiony na ładne widoczki i akcję nie odpowiedział na Twoje pytania odnośnie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Oszczędze zatem Twojego czasu i od razu powiem, że Avengers też tego nie zrobi. Ani Call of Duty

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Homelander napisał:

 

No przykro mi, że film nastawiony na ładne widoczki i akcję nie odpowiedział na Twoje pytania odnośnie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Oszczędze zatem Twojego czasu i od razu powiem, że Avengers też tego nie zrobi. Ani Call of Duty

Ja rozumiem idee blockbustera, ale są pewne granice.Nigdzie nie pisałem,że spodziewałem się jakichkolwiek głębszych treści, ale to co tu się odwala to jest jakieś kuriozum.W akcyjniakach są naciągane motywy, proste postacie i ja to kupuje, natomiast tutaj to wszystko jest tak bez ładu i składu,że głowa mała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...