Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie nie musiało być w spoilerze (ale niech ci będzie), bo nie wspomniałem w jaki sposób tego dokonać, odpowiedź milkap by już się w spojler jednak nadawała.

Milekp - edytuj w spoiler, ja też tak zrobię.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

No ja się dopiero martwei. Wiedźmin 2, Mass Effect 3 i Skyrim czekają na półce na swoją kolej, poczekają na kino domowe i nowe mieszkanie i wtedy full wypas!! Grania mam na dwa lata. Napiszcie jak z poziomem trudności - normal? nie za łatwo? (Kingdom of Amalur?). Aha i jeszcze Dragon knight Saga i Dragon Age 2 - heh rpgi mi starczą na rok...

Odnośnik do komentarza

Bardzo łatwo można podbić lvl w drugim akcie na harpiach. Są miejsca w których respawnują się praktycznie cały czas. Pozatym grając drugi raz przy skorzystaniu z poradnika łatwo wychwycić wszystkie poboczne questy, które wczesniej się ominęło, lub za wcześnie skończyło.

No chyba, że zrobiłeś faktycznie wszystko podczas Swojego przejścia, to zostaje farmienie na stworach. Chociaż wątpię, by gra wymuszała taki sposób dobijania maksymalnego poziomu:)

Odnośnik do komentarza

Widzieliście smaczek związany z Assassin's Creed? Przechodząc grę za pierwszym razem go nie znalazłem...

 

Daj w spoilerze...

 

O to chodzi?

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Om0UpfQc0Q

Tak o tym pisałem ;). Myślę że tego typu smaczków może być sporo i tylko czekają na odkrycie.

I nie wiem czy jest ten quest na ścieżce Iorwetha, ale w II akcie robiliście questa ze zdobywaniem piór harpii? xD

Odnośnik do komentarza

Ten łoś w chacie handluje jedynie ZANIM zaczniesz u niego questa (czyli linia dialogowa "chcę dołączyć do <ta jego sekta>" czy coś w ten deseń). Po zakończeniu questa również nie można z nim handlować.

 

Ewentualnie opcja, że handel jest dostępny podczas questa który się dla niego wykonuje, a nie jest dostępny przed ani po. Któraś z tych opcji, nie mam jak sprawdzić, ale na 100% można z nim handlować.

Odnośnik do komentarza

No to mam nadzieję, że zostawiłem gdzieś sobie save przed jego questem (mało prawdopodobne). Dzięki za info.

 

 

Nie chciałem pisać, że chodzi mi o Natchnionego, bo na telefonie chu.jowato taguje mi spoilera. Anyway, przekupiłem gościa i handlu z nim nie mam, także może jest jak mówisz - po queście zrobi się bardziej skory do kupna/sprzedaży :)

 

Odnośnik do komentarza

Zaczynam drugie podejście,tym razem na mrocznym poziomie trudności i muszę przyznać że na początku jest łatwiej niż za pierwszym razem na normalnym.

 

 

A wyczytałem że podobno jest jakiś "perk" na bonusowy exp, dodaje 10% zdobytego doświadczenia.

Trzeba zniszczyć 10 słupków treningowych czy to prawda sprawdzę jutro:P

 

Jakby co to mrocznym poziomie mozna wykuc 3 unikalne over-powered sety zbroi oraz mieczy, schematy na nie kupisz i u kowali w kazdym akcie. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...