Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

W końcu prawdziwy next genowy sandbox trafi na next geny , ale po jaką cholerę 60fps w takiej grze ? ktoś może mi wytłumaczyć tą fascynację tymi fps'ami ?

 

Stałe 30fps i będzie git.

 

No czegoś trzeba wymagać od edycji na next genach a nie jedynie utrzymanie dosłownie kilku klatek więcej do żelaznego 30. To jest gra z poprzedniej generacji. O samej rozgrywce wiemy wszystko, pozostało skupić się na technikaliach.

Lepsza widoczność, lepsze tekstury, większy ruch uliczny, piękna roślinność i poprawione warunki atmosferyczne (da się?). Mało? 1080p/30 w zupełności wystarczy.

 

Jak kiedyś kupię next gena, choć jeszcze długo to nie nastąpi, to chętnie przejdę mesjasza w ładniejszej oprawie oczekując na IV.

Odnośnik do komentarza

strach sie bac o wymagania na pc, ja kiedys tez na pewno lykne wersje na ps4 jak stanieje, perspektywa gry w takiej oprawie i wreszcie stabilnym fps(oby) bardzo mnie kusi - jak wiecie ja od lat juz graczem na pc nie jestem i kazde gta przechodzilem na konsolach i od zawsz eta seria mi sie kojarzyla ze spadkami fps :D

Odnośnik do komentarza

rwyd.jpg

:wub:
 
Nareszcie San Andreas będzie wyglądało tak (a nawet lepiej!), jak to pokazał pierwszy trailer w 2011 roku. Nowe-stare oświetlenie, tekstury, efekty i roślinność powinny zrobić ogromną różnicę przede wszystkim poza granicami LoS Santos, więc miejscówki takie jak Lago Zancudo, winnica, Raton Canyon, Paleto Forest czy Chiliad Mountain State Wilderness będą prezentować się bajecznie.

 

Wizja GTA V z 2011 roku po 3 latach stanie się rzeczywistością. Niech ta jesień nadejdzie jak najwcześniej!

Odnośnik do komentarza

 

i działający obrotomierz w Felonie Michaela. pierdoła ale ucieszyła jak zauważyłem

Może to znak, że będzie kamera z wnętrza aut :)

 

Myślę że jest to jak najbardziej prawdopodobne. Ja się mega cieszę, czekałem na chwilę ogłoszenia GTAV na current geny tak długo, że zacząłem wątpić w to, że to wogóle nastąpi. Co ciekawe ultima.pl już przyjmuje zamówienia przedpremierowe a data premiery 31.12.14 w którą szczerze wątpię bo w tym okresie nie wydaje się gier, sam obstawiam Listopad z którego wiele premier pouciekało. 

Odnośnik do komentarza

Kotaku: I there anything to that particular deal or that particular offering that will make it better-suited to play on PS4 instead on any other platforms?P

 

Koller: I don't think we announced anything publicly on that, but there will be. I think GTA V is a title that did extremely well on the PlayStation 3. In fact... the index rate...—the index rate is the amount of people who purchase one platform or the other relative to the install base—it swung well in PlayStation's favor for GTA V, a lot of it because of the partnership we had with Rockstar. We would expect that to happen here, too. GTA is a PlayStation franchise. It started with us. We really feel strongly that it belongs as a key platform driver for us.2P

 

Kotaku: You're saying that you can't say what it is, but that there will be something special for PlayStation owners?P

 

Koller: GTA V is going to be, I think, a title we'll talk about more in the weeks and months to come, but GTA V and the GTA franchise is something that will be something very special on PlayStation.P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...