Skocz do zawartości

audio do pokoju


Infidel

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzisiaj dotarl soundbar Yamaha 108 o ktorym mowa byla pare postow temu, najlepsza opcja ktora jestem mile zaskoczony to clear voice. Zrobilem kilka testow i robi to duza roznice, najlepiej slyszalne bylo jak podczas dialogu leci jakas muzyka w tle w filmie, tak przetwarza dzwiek ze slychac bardzo dobrze slowa tej piosenki w tle. Trzeba raczej uslyszec bo takie opisywanie tego nie oddaje. Ale jak ktos ma nienajlepszy sluch jak ja to zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza

Ten lampowy S za tysiąc.... teraz na bank nie dam rady. 
Szukam kabla. Melodika?

 

Na S2 pisałeś że szkoda kasy.

https://sklep.audiocolor.pl/produkt/pro-ject-przedwzmacniacz-gramofonowy-tube-box-s/?attribute_kolor=Srebrny&mcintosh&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

 

To? 

Rozumiem, że robotę zrobią lampy. Te tanie pudełka nic mi nie poprawią? 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Pytanie z tych laickich ale jak podłączę Sexa do Soundbar aby mieć pełen support Dolby Atmos to nie stracą nic na jakości obrazu? Przepuści to normalnie hdr?


Z drugiej storny TV ma wejście eARC tylko sam w sobie nie mam Dolby Atmos, więc może chodzi to jego głośniki, a wypuści sygnał przez eARC w formacje DA na Soundbar? No nic jak będę miał Sexa to się dowiem, ponieważ obecnie nie mam żadnego odtwarzacza z materiałami w tym formacie. Appek na tv nie liczę bo ponoć też mogą nie być wyznacznikiem, że mi nie puści tego przy zew odtwarzaczu z DA.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej storny TV ma wejście eARC tylko sam w sobie nie mam Dolby Atmos, więc może chodzi to jego głośniki, a wypuści sygnał przez eARC w formacje DA na Soundbar? No nic jak będę miał Sexa to się dowiem, ponieważ obecnie nie mam żadnego odtwarzacza z materiałami w tym formacie. Appek na tv nie liczę bo ponoć też mogą nie być wyznacznikiem, że mi nie puści tego przy zew odtwarzaczu z DA.
Wypuści w takim formacie jaki obsługuje. Nie ma audio pass through czyli u ciebie pewnej max Dolby Digital albo DTS. Jak chcesz Atmos to musisz bezpośrednio do soundbara puścić dźwięk ze źródła.
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, WisnieR napisał:
11 godzin temu, balon napisał:

Z drugiej storny TV ma wejście eARC tylko sam w sobie nie mam Dolby Atmos, więc może chodzi to jego głośniki, a wypuści sygnał przez eARC w formacje DA na Soundbar? No nic jak będę miał Sexa to się dowiem, ponieważ obecnie nie mam żadnego odtwarzacza z materiałami w tym formacie. Appek na tv nie liczę bo ponoć też mogą nie być wyznacznikiem, że mi nie puści tego przy zew odtwarzaczu z DA.

Pokaż więcej  

Wypuści w takim formacie jaki obsługuje. Nie ma audio pass through czyli u ciebie pewnej max Dolby Digital albo DTS. Jak chcesz Atmos to musisz bezpośrednio do soundbara puścić dźwięk ze źródła.

 
No ale pewno jak podłączę nextgena do sb to nie wypuści pełnego 4k z hdr? :/

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupujesz Soniaka XH który ma dwa hdmi 2.1 to możesz puścić sygnał z konsoli pod hdmi 2.1 bez earc a wypuścić na soundbar tym z earc. Dwa kable zamiast jednego co prawda ale po zakupie właśnie modelu XH wczoraj tak podłączyłem i mam wrażenie że jest lepiej z obrazem niż gdy puszczałem przez ampli. Nie sprawdzałem atmosa ale dźwięk leci bez problemu.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza

Hej posiadam obecnie soundbar Sony ale nie obsługuje on 4K HDR. Oprócz tego mam PS4 PRO, odtwarzacz UHD i pewnie wjedzie nowa generacja. Z tego co widzę obecne soundbary maja 1 albo 2 HDMI inputy co w obecnej sytuacji trochę za mało żeby wszystko podłączyć pod listwę i jednym kabelkiem do TV.

Posiadam głośniki 2.0 KEF 100w i czy polecacie jakieś tani/ dobry AV reciver do tych głośników czy to kiepskie rozwiązanie? Oczywiście żeby było w standardzie 4K z HDR 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SetoPL napisał:

Koledzy jak podłącze ( jeśli się da) XSX bezpośrednio do soundbar to on obsłuży mi DA i inne bajery? Mój TV jest stary i nie ma nic. Czy bez zmiany TV nie na sensu ?


Jak wepniesz bezpośrednio XSX do sb to będziesz miał DA. Oczywiście pod warunkiem, że twój soundbar oraz dana gra będzie obsługiwać atmos.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, balon said:


Jak wepniesz bezpośrednio XSX do sb to będziesz miał DA. Oczywiście pod warunkiem, że twój soundbar oraz dana gra będzie obsługiwać atmos.

Soundbar biorę ten co polecałeś :), ale mocno waham się czy teraz. W tym roku już kupiłem laptopa, teraz XSX i SB. Nie wiem czy to nie przegięcie troche :) A wiadomo coś o gierkach w DA?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SetoPL napisał:

Soundbar biorę ten co polecałeś :), ale mocno waham się czy teraz. W tym roku już kupiłem laptopa, teraz XSX i SB. Nie wiem czy to nie przegięcie troche :) A wiadomo coś o gierkach w DA?

No ponoć już jest trochę z DA na Xklocka. Ponoć m.in. Gearsy 5, Forza Horizon 4, czyli moje must have. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, balon said:

No ja xsx, nowy tv, sb w ostatnie 2 tyg, więc znam ten ból, chociaż nie do końca aż tak, ponieważ „stara”  nic nie oponowała :obama:

Może czeka na odpowiedni moment i wtedy Ci wypomni;) one nie zapominaja. Nigdy.

 

No moja to w sumie Panna. Młodsza o 9 lat.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.