Opublikowano 28 listopada 202528 lis Ja czasem posłucham bez obrazu, bo jego twarz to takie trochę nightmare fuel przez ten brak brwi, ale też zaczął z czasem tak dziwnie mówić jak debile na tiktoku CZY WIESZ, ŻE TA KIEŁBASA MA AŻ 40G TŁUSZCZU!!!!!. Ten sam kejs co ten lekarz bartek kuczynski, ktory madre rzeczy latwo opowiada o zdrowiu, ale sam wyglada jak nosferatu z vampire bloodlines.
Opublikowano 28 listopada 202528 lis a widzieliście tego ancymona? https://www.facebook.com/share/v/17rL9UB9qo/ ma też wersję tej reklamy z pomidorkami kokatjlowymi :) co za rak Edytowane 28 listopada 202528 lis przez gtfan
Opublikowano 28 listopada 202528 lis 8 godzin temu, Soban napisał(a):Ja czasem posłucham bez obrazu, bo jego twarz to takie trochę nightmare fuel przez ten brak brwi, ale też zaczął z czasem tak dziwnie mówić jak debile na tiktoku CZY WIESZ, ŻE TA KIEŁBASA MA AŻ 40G TŁUSZCZU!!!!!. Ten sam kejs co ten lekarz bartek kuczynski, ktory madre rzeczy latwo opowiada o zdrowiu, ale sam wyglada jak nosferatu z vampire bloodlines.No doktor Bartek to rasowy nosfer ;D i ma poyebany sposób mówienia, ale czasem coś wartościowego mozna sie dowiedziec.
Opublikowano 26 lutego26 lut Ostatnio wziąłem się za diete, bo wyszło mi z badań krwi i z ogólnego samopoczucia, że jadę od dłuższego czasu jadę na sporym deficycie.Zakładając 11h treningów tygodniowo to sensownie będzie przyjąć 3800 kcal (B-152g, T-101g, W-570g)? O masę nie walczę, ale przy 182 cm i 78 kg fajnie by było dobić do tych 80. Edytowane 26 lutego26 lut przez ginn
Opublikowano 27 lutego27 lut Też nie kumam, kumpel co się bawił amatorsko w kulturystykę, wkręcił się w jakieś ultra maratony i ponad 100km biegi i zbija wage, a nie podbija.
Opublikowano 27 lutego27 lut ci biegacze co się wkręcą za mocno to wyglądają jak chodząca śmierć przez wysuszenie. Mam takiego typa w pracy co też jakieś maratony, traithlony itp nawala, a jak go poznalem to myslalem, ze ma problem z alkoholem, bo twarz zapadnieta i taki zylasty mega.
Opublikowano 27 lutego27 lut 4 godziny temu, kanabis napisał(a):Ale po co ci tyć skoro ty chyba w sporty wytrzymalosciowe idziesz?Wagę mam fajną, ale chciałbym trochę zwiększyć obwody na klatce i rękach. W ogóle to zastanawiam się, czy przy triatlonie jest to w ogóle możliwe.Na tą chwilę zmniejszyłem wartości do 3500 kcal - obciąłem trochę węgli (do 500g) i tłuszczów do 90 g.
Opublikowano 27 lutego27 lut Kwestia dystansow do jakich trenujesz. Tak wygladaja triathlonisci na dystansie sprinterskim.I ja tez w takie sylwetki celuje. W sensie, silny, szybki, sprawny.No ale jak celujesz w jakies polowki czy iron mana to bedzie to dosyc ciezkie, po pierwsze dlugie treningi wytrzymalosciowe wplywaja niekorzystnie na poziom testosteronu ktory odpowiada za mase miesniowa no i w sumie duze lapy jedynie przeszkadzaja bo to dla dlugodystansowca zbedny balast do natlenienia.Jak zawsze w zyciu, kwestia wyborow ;)
Opublikowano sobota o 14:364 dni Pod wpływem oglądania o 2 w nocy uncle rogera roastującego ryż smażony jamiego olivera kupiłem ryżowar i kurde gamechanger w kuchni.Nigdy mi tak dobry ryż z garnka nie wyszedł jak ten, no idealny. Od 3 dni wpierdalam różne rodzaje ryżu smażonego z kurą xd
Opublikowano sobota o 17:414 dni Jak model wybrałeś?Co jakiś czas słyszę, że to świetna sprawa, ale w sumie jeszcze się nie zdecydowałem.
Opublikowano wtorek o 19:001 dzień W dniu 7.03.2026 o 18:41, Carles napisał(a):Jak model wybrałeś?Co jakiś czas słyszę, że to świetna sprawa, ale w sumie jeszcze się nie zdecydowałem.Trochę mnie poniosło i kupiłem pande https://www.amazon.pl/Yum-Asia-ceramiczn%C4%85-YUM-EN06-multischooker/dp/B07PQRBT5N/ref=sr_1_1_sspa?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&sr=8-1-spons&aref=j6jju9Sdz9&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGYZamawiając myślałem, a że może mały trochę, ale ogólnie to oni zabawnie to szacują pojemnościowo, bo jest napisane IDEALNE DLA MAŁYCH KUCHNI INDYWIDUALNYCH LUB PAR PRZEZ EKSPERTÓW OD PIECZENIA RYŻU „YUM ASIA” - 3,5 szklanki niegotowanego ryżu (1-3 osoby), 0,63 litraTyle, że 3,5 tych ich miarek to jest 525g(150 równo miarka) suchego tajskiego ryżu jaśminowego(tego sushi krótkiego co japońce jedzą to pewnie wiecej nawet), więc w kurwe i ciut ciut
Opublikowano wtorek o 19:341 dzień codziennie wpierdalam 2-3 worki ryżu i w sumie wkurwia mnie to gotowanie odcedzanie, może też bym sobie sprawił takie coś. Trzeba to pakować pod korek czy mogę walnąć 200-300g?
Opublikowano wtorek o 20:521 dzień Godzinę temu, Shen napisał(a):codziennie wpierdalam 2-3 worki ryżu i w sumie wkurwia mnie to gotowanie odcedzanie, może też bym sobie sprawił takie coś. Trzeba to pakować pod korek czy mogę walnąć 200-300g?200-300, odkąd przygotowuję ryż w ryżowarze nie ma powrotu do innych opcji.
Opublikowano wczoraj o 08:46 1 dzień mozesz tam wwalić ile chcesz do 3,5 miarki czyli jak pisalem max 525g tajskiego suchego na raz ugotuje. Mozna tez mniej jak pol miarki, ale trzeba wtedy troche matematyka sie pobawic z woda, bo tak to lejesz do kreski w zaleznosci ile miarek dales.Jak mi przyjda dynksy z allegro to bede testowal przepisy na one pot meale z tego, bo fajny kanał na yt jest od japonca na dania z ryżowaru.https://www.youtube.com/watch?v=df8AHID8UQI&list=LL&index=2
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. A mozna cos w tym jeszcze gotowac? Np kasze? Bo piec stow za smaczny ryz to taki kontrowersyjny deal troche
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.