Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii supli nie ma co przejmować się ceną, bo niestety dobry i sprawdzony towar musi kosztować. Pamiętam boom na białko Ostrovit bodajże i każdy kupował bo najlepiej się opłaca, bo dużo, a tanio. Poźniej były jakieś sraczki po tym i niestrawności, no ale...  

Podobnie z kreatyną, ja generalnie zawsze tylko Olimp i nigdy problemów nie było, goście pokupowali tańsze o 15 zł z jakiejś nowej i rewelacyjnej tłoczni, a wyszło, jak wyszlo -  okazuje się, że po kreatynie są gazy i zbiera na rzyganie :/

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie pytanie mam. Opyla się kupić gainera do dobijania kalori? Ciężko mi idzie opierdolenie 3000 czystej michy, bo tak 2000 wchodzi spoko, a potem to już są flashbacki z wietnamu na myśl o kolejnym kurczaku z ryżem/makaronem/kaszą/ziemniakami, czy kolejnych jajkach, więc dobijam to jakimś gównem typu picca kurczakowa donatello czy inne panierowane poledwiczki gotowe xd

Tak jak przeglądam na sfd itp. to te gainery to gówno straszne pod względem składu - mało białego i nasrane cukru. Trafiłem też na takie coś https://www.bulk.com/pl/kompletna-mieszanka-na-mase-miesniowa-pl.html i tu skład jest całkiem petarda i cena za porcje wychodzi zajebista, bo to 1/2 ceny donatello a makrosy lepsze xd

Są jakieś red flagi na tym gainerze?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie korzystałem z gainerow, bo raczej bym się błyskawicznie zalał po takim cukrze z worka, ale nie rozważyłbys np. szejków (z blendera) domowej roboty typu: 100g owsa, 300ml mleka, jakis banan, whey protein 80%. W formie płynnej łatwo wejdzie, dobrze smakuje, a dowali kcal jak i wartości odżywczych.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem na testy. Mam taki gigachad blender ninja z tym kubkiem juz do picia od razu to zawsze moge w tym zrobic zamiast w szejkerze, bo tez przez ten owies podejrzewam, ze bedzie chujóweczka z rozpuszczaniem. Jak w smaku będzie akceptowalne i nie będzie sraki/mega pierdów to bankowo z tym składem zagości na stałe jako jeden z posiłków, bo cenowo to durny skyr duży z lidla co też ma 40g białka kosztuje 4,30, a tu za 5,24 są jeszcze leganckie węgle owsiane do tego.

Tematem gainera to zainteresowałem się głównie widzac tego bulka, bo do tej pory to gainery ze sklepów dla koksów to mi się kojarzyły z max 20g białka i toną cukru na porcję, a po wczorajszej obczajce sfd i kfd to nic w tym temacie się nie zmieniło. Od biedy jest memiczny mutant mass, ale tam białka mniej i skład jak zlewki z laboratorium.

Odnośnik do komentarza

Mnie mutant mass to wyleczył z gainerów na długo. Pamietam czasy jak MM to bylo coś wśród gainerów, ale potem skład sie zjebał i z tej porcji co oni pisali to wychodziło coś gęstego prawie jak budyń i obrzydliwe w smaku mimo, że niby truskawka banan. Po jakims czasie wziąłem Trec Mass XXL czekoladowy i był zajebisty w smaku, miałem go dwa razy, składowo normalka 20g białka i jakies węgle plus troche cukru. Teraz bym go brał znowu jakbym miał chęć. Ze sfd tych oszukańców w dupe jebanych nic bym nie kupił, za dużo wpadek mieli, żeby im zaufać, prędzej kfd. Zbudowali zbyt dobrą markę, żeby teraz lecieć w uja. No i kfd tez ma niby jakiegoś gainera z płatkami owsianymi, gaineraolimpu polecał Litwin, bo któryś też tam był dobry, ale ja nie miałem.

Odnośnik do komentarza

Soban skoro masz dosc kurczaka z ryzem to sugerujesz ze węgli masz pod dostatkiem z normalnego jedzenia, po cholere do podbicia kcal w diecie ci kolejne?

Nie lepiej po prostu podbic zdrowymi tluszczami? Juz pomijajac fakt ze dzialaja w przeciwienstwei do wegli przeciwzapalnie

 

Lyzka tranu  90kcal

Lyzka oleju kokosowego 90kcal

Lyzka masla orzechowego 60kcal

30g awokado 51kcal

20g siemienia 100kcal

10g pestek dyni 60kcal

10g pestek slonecznika 60kcal

3 orzechy brazylijskie 70kcal

 

U mnie to co wyzej wpada codziennie (łacznie 580kcal). Ty tez mialbys z czego wybrac :)

 

Chyba ze ten bulk ma byc jako szybka potreningowka to spox

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orzechy wpierniczam regularnie mix 3x10 wloskich, laskowych i migdalow, ale no zawsze mi gdzies zostaje te 700kcal by dobic do 3k i jakims gownem dobijam, bo mi sie przy garach juz stac nie chce.
A też praktycznie nie pije kalorii poza dzienną szklanką 200ml soku z buraka na czczo by kupe popędzić.

tego bulka biore głównie na te dni jak mam lenia do gotowania i do tej pory odpalałem zapiekse z lidla albo donatello kurczak(są gorsze syfy niz te, ale to nadal syfy)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...