Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem ci Krupek ze w szoku jestem jak bardzo moze organizm dostac po doopie przy braku jakiejs witaminy w tym przypadku b12.

 

Pinole? Mega proste. Do gara 200g maki kukurydzianej, 80g miodu. Lyzka cynamonu, lyzka imbiru. Mozna dodac pare lyzek kakałko. I powoli dolewasz wody mieszajac az uzyskasz konsystencje puddingu. Im bedzie rzadsze tym gorzej bo batoniki beda suche. Wyjmujesz to na blache, wstawiasz na 15min do piekarnika 180 stopni i zrobione. 

8 minut temu, Rillas napisał:

@kanabis rezygnacja z jajek z jakiegos powodu czy tak po prostu wyszedl bezjajeczny dzien?

Jajko sa bardzo wporzo. Nie jem ich ze wzgledu na kalorie bo musze na wiosenne starty zrzucic troche wage ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Okej, jestem trochę szczypior, choć staram się jeść dosyć okej - owsianki z orzechami/owocami, dużo jajek, w miarę pożywne obiadki. Ale mimo tego jakoś nie mogę przytyć. Chciałbym trochę przytyć do końca lutego, a potem zacząć z tym ćwiczyć. Podajcie jakieś fajne zdrowe pomysły na dania, które pomogą mi przytyć.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, krupek napisał:

Makarony, koktajle i inne fajne rzeczy.

 

Szczególnie taki koktajl, wrzucisz banana, masło orzechowe, płatki, jakieś białko i masz bombę kcal, białka i węgli.

 

dziękuję (choć nie chcę dodawać żadnych proszków itd)

mam też akurat ochotę na taki dobry makaronik ze szpinakiem i kurczaczkiem

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Przeciez mowilem ze z moim przewleklym zapaleniem zatok, spojowek rzucilem plywanie. Raz jak na otwartym zbiorniku poplywalem to wieczorem mialem zawalony nos zielona glutoplazmą. To nie dla mnie. Ale przynajmniej nauczylem sie plywac wiec jest plus. Bo to co myslalem do tej pory ze jest plywaniem plywaniem nie bylo  :yao:

Duatlon i tak popularniejszy od żużla 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2020 o 12:39, Figaro napisał:

Okej, jestem trochę szczypior, choć staram się jeść dosyć okej - owsianki z orzechami/owocami, dużo jajek, w miarę pożywne obiadki. Ale mimo tego jakoś nie mogę przytyć. Chciałbym trochę przytyć do końca lutego, a potem zacząć z tym ćwiczyć. Podajcie jakieś fajne zdrowe pomysły na dania, które pomogą mi przytyć.

 

Ja nie moglem przytyc dopoki nie zaczalem cwiczyc. Samo zarcie szlo w bebech w najlepszym przypadku albo przepadalo gdzies. Cwiczenia plus ryze, makarony na sosach smietanowych i kurczak zrobily robote. Teraz troche zjechalem bo nie cwiczylem jakis czas przez naciagniete plecy a jem prawie tak samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...