Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jadłem Myprotein 6 layer bar. Też niczego sobie. Fajna faktura. Tylko cytrynowy za slodki jak dla mnie.

 

I znowu mi Olimp Matrix czekoladowy smakuje. Niby nic szczególnego ale bardziej niż Yambamy mi pasuje teraz.

 

W Lidlu ostatnio widziałem beef jerky. Trochę wilgotna ale w smaku nie taka zła. 

Odnośnik do komentarza

Nie sprzeczam się, że to bardzo wartościowy pokarm. Chodzi mi głównie o to, że przez żywieniowe lobby superfood i dietetyczne fanaberie zatracił się trochę sposób spożywania takich pokarmów. Suszone owoce goji, czy żurawiny zawierają często cukier i w procesie suszenia, albo kandyzowanie praktycznie tracą swoje pro zdrowotne właściwości. Te wszystkie superfood wzięły się od ludzi żyjących naturalnie i na przykład goji, czy żurawina pełnie swoich właściwości mają np przy parzeniu, albo robieniu wywarów. 

 

Wiadomo, że takie rodzynki to wciąż dobre źródło alkagenów, przeciwutleniaczy, potasu i węgli okołotreningowo.

 

A dobra, Tobie chyba chodzi o suszone naturalnie, bez cukru, siary i zalewania ch.uj wie czym. Ostatnio w biedrze widziałem suszone goji i chyba 5-6 innych rzeczy w składzie miały. Nie było tematu xd

 

Ja na przykład, parzę czarny bez codziennie, wspominałem już ostatnio, że pomógł na alergię. Może wyskok też będę miał większy i dłużej będę żył.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dwa miesiace postanowilem cos zmienic. Wyje.balem wszystkie te smieszne tabletki z witaminkami itd. Zaczalem inwestowac w bluberstwo. No i powiem wam czuc znaczna roznice. Dzieki dorzuceniu dosc znacznej porcji warzyw i owocow dziennie jednak polepszylo sie samopoczucie, polepszyla sie moc i ogolnie wyglad np skory. 

Codziennie do roboty zabieram taki zestaw, oczywiscie rotuje codziennie skladnikami. Procz borowek, borowki musza byc, uwielbiam.

Polecam tak trzeba zyc.

Uk5m1yK.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Dwa miesiace postanowilem cos zmienic. Wyje.balem wszystkie te smieszne tabletki z witaminkami itd. Zaczalem inwestowac w bluberstwo. No i powiem wam czuc znaczna roznice. Dzieki dorzuceniu dosc znacznej porcji warzyw i owocow dziennie jednak polepszylo sie samopoczucie, polepszyla sie moc i ogolnie wyglad np skory. 

Codziennie do roboty zabieram taki zestaw, oczywiscie rotuje codziennie skladnikami. Procz borowek, borowki musza byc, uwielbiam.

Polecam tak trzeba zyc.

Uk5m1yK.jpg

Daleko na tym nie zajedziesz ,teraz to a za chwile hulajnoga , tęcza i jazda po Ostrołęce . Ja ci dobrze radzę !

Edytowane przez Wojtas1986
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sosnaa napisał:

Próbował z was ktoś żarcie w proszku Huel?

 

ja mam, jadam zamiast kolacji albo czasem snaidania, co chcesz wiedziec? w smaku jest okej, mam czekolade i wanilie, na poczatku ciezko troche przywyknac, ale teraz stwierdzam, ze ze smakiem to zdjadam. na pewno warto pokombinowac z proporcjami, sam wole gestsze troche i na zimno :)

Odnośnik do komentarza

non stop na facebuku mi to się pokazuje, myślałem na początku, że to sterydy dla kulturystów.

 

Nie mam czasu ani ochoty czasami robić śniadania tak samo po robocie kolacji więc takie żarcie w prochu może mnie uratować, cenowo wydaje się być ok, szczególnie przy większym zamówieniu  i kodem rabatowym.

@Rayos Żadnych problemów ze sraniem czy gazami nie miałeś? zalewasz mlekiem czy wodą?

Odnośnik do komentarza

zadnych tego typu problemow, zalewam woda. cenowo wychodzi niby okej, bo okolo 200 zl za 2 paki (moge ci dac swoj kod rabatowy), ale wszystko zalezy od tego jak czesto bedziesz to jadl. standardowe 3 miarki, 2 razy w ciagu dnia starcza Ci na mniej wiecej 2.5 tygodnia. Ja osobiscie pije najczesciej raz dziennie, z dwoch miarek (co daje okolo 300kcal)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
12 minut temu, kanabis napisał:

Dorzucilem do diety okolotreningowo wegle w postaci grochu i platkow owsianych, 

No kur.wa jest jakis sposob na piar.dy? Toc tak sie nie da zyc w spoleczenstwie

ja owsiane z samego rana codziennie, na redukcji ich nie jadlem, potem jak do tego wrocilem to tez gazy, ale po paru dniach wszystko wrocilo do normy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...