Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a teraz kurwa kazdy najmadrzejszy, kazdy wie co i jak i bedzie komentowal ze trzeba bylo jednak zrobic tak i tak xD jeszcze dwa miesiace temu bylo pierdolenie ze kadra Sousy ma wizje i ze to lepiej ze probuja grac ofensywnie, nie ktorzy juz do tego stopnia odplywali ze twierdzili ze mecz z Anglia ten na Wembley to byl dobry mecz gdzie oni grali taka padake ze oczy bolaly

nie dziwie mu sie ze spierdolil bo jakbym mial do dyspozycji taki sklad wegla i papy to sam bym to zrobil, badzmy powazni w tej reprezentacji graja jakies randomy z drugiej ligi wloskiej czy angielskiej a znawcy nakrecaja sie ze to najlepsze pokolenie od lat 90tych

Odnośnik do komentarza

Ogólnie olewam takie rzeczy, ale ten rant Borka powyżej jednak jest prześmieszny. Czy było lepsze wideo tego typu w... historii?

 

- zaczyna się od opisu, jak to Brzęczek awansował na Euro, zdobył 4 punkty z Austrią, kadra straciła tylko 5 goli itd. xD

- występ na Euro to "najgorszy występ na turnieju od lat" (teraz to wiadomo)

- Lewandowski nie grał z Węgrami (chciałbym przypomnieć Borkowi, że bodaj 9 zawodników nie grało z Węgrami)

- "Co ten trener w życiu wygrał? Jakie on miał papiery, żeby prowadzić reprezentację Polski????"

- "dla każdego kibica było jasne, że (...) my w piłkę grać jak Hiszpania nie będziemy"

- Polska może tylko z kontry

- "uwierzcie mi, on tego kontraktu [we Flamengo] nie wypełni"

- "chłopie, ty się zastanów. Ty oszukałeś 40 milionów Polaków. Ludzi, którzy wydają ostatnie pieniądze, żeby kupić bilet na mecz"

- "wy wszyscy Portugalczycy jesteście kupcami. (...) Wy założyliście siatkę. (...) Liczy się tylko cash, cash, siano, siano, siano. Nie Polska, nie biało-czerwona na maszcie, nie 40 milionów, nie Jan Paweł II"

 

Zaznaczę że ta cała rozpacz dzieje się na tle jakiegoś luksusowego basenu i palm xd.

 

Google, zobrazuj mi dobitnie co znaczy powiedzenie "mądry Polak po szkodzie".

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Borek zaczal od Brzeczka ale dzis to juz chyba nikt nie pamieta 8 sekund w wywiadzie Lewandowskiego. Borek polak, pan bog itd. a swieta w dubaju xDDDD I jeszcze tekst, ze dla nas MS i ME to powazna sprawa, szkoda tylko ze jak ktos zadzwoni do KS i powie, ze ci pilkarze nie potrafia grac w pilke (a to od nich te awanse zaleza) to od razu ze hejt i "nie przesadzajmy". Ciekawe ile jeszcze razy uslyszymy "zespol gdzie gra Lewandowski i Zielinski".

 

W tej dyscyplinie nic nie dziala. Od murawy do prezesa. Niech to zaoraja i moze te kase dadza na biedne dzieci albo pilke reczna.

Odnośnik do komentarza

wiem, że to kupa hajsu, ale PZPN nie powinien rozwiązywać z tym zje&em umowy, ale powinien go odsunąć od prowadzenia kadry w barażach. No tak się nie robi. Albo się jest poważnym mężczyzną, albo zwykłą piz*ą. Boniek po fuksie z Nawałką uznał się za nieomylnego gościa i to są tylko konsekwencje. Jest mi na prawdę przykro, że mając takiego piłkarza jak Lewy, skazujemy się od kilku lat na taką szopkę. Odrobina profesjonalizmu i pomysł na lata wbił by nas w bycie solidną reprezentacją. A tak lecimy w czasy przed Engelowskie powoli. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

W zalewie Michniewiczów, Probierzy i innych to Nawałka wydaje się najbardziej stabilnym wyborem.

Sousy nie brońmy, zachował się skandalicznie, jak się uchodzi za profesjonalistę to nie robi się takich rzeczy.

Tłumaczenia Bońka o treści umowy uświadamiają mi, że piłka nożna to dziwny biznes dla dziwnych ludzi. 

 

Odnośnik do komentarza

Ten kto obejmie teraz kadrę będzie albo bohaterem narodowym, albo niewypałem przy naszej mentalności. Pismaki i tak w razie braku awansu rozliczą go negatywnie mimo, że będzie miał z reprezentacją 3 treningi i 2 miesiące xd

 

Już bym wolał jednak dać kurzacha reprezentacji na trenera na czas barażów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, adasiulko napisał:

Jak ten filmik można skopiować żeby np. wysłać smsem znajomemu? 

Prawym i copy video url.

 

https://streamable.com/ovtn54

 

 

Oprócz mejwenów, dla których - jak już Mejm zauważył - to jest woda na młyn (nadal nie mogę z odpalonego Borka xd) to i TVP ma używanie.

comment_1640589436ZiVuOVcGON2sUyj8AhEjYe

 

comment_164058883004HltXqXsNFJLATjeuyUpe

 

zdjęcia z wykopu, więc możliwe, że fejk, ale znając TVP, to prawdziwe.

 

W ogóle jaka drama. Sousa potraktował to jako zwykłą robotę i jak znalazł lepszą ofertę, to zrezygnował z jebania w drewnie za grosze, a tutaj tumult, jakby podeptał grób Papieża Polaka. Baraży i tak nie przejdziemy, więc w sumie wszystko jedno z kim za sterem. Ale przynajmniej jest śmiesznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...