Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mojave napisał:

Pieknie mnie zlales, na jakies dobre 4 linijki tekstu. xd

Zlewam ciebie i tobie podobnych ciepłym moczem, tylko na forum tego nie widać dlatego napisałem. Zresztą chyba do tego służy forum:scratch_one-s_head:

3 minuty temu, krupek napisał:

Dawać na matę, kur.wyyyyyy

 

  Pokaż ukrytą zawartość

yyyyyyyyyyyyyyyy

 

Nie ma problemu jak ktoś jest z Krakowa i czuję się na siłach zapraszam na jakiś sparing:i_am_so_happy:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2018 o 11:16, maciekww28 napisał:

Karaś miał mały wypadek, trochę się poturbował

 

https://www.facebook.com/Robert-Karaś-1417762005213677/

 

 

Ja (pipi)ie, mam wrażenie, że każdy kto dużo trenuje na rowerze w końcu tak skończy.

Ostatnio było o Terenzo Bozzone (już wrócił do treningów), parę dni temu widziałem, że jakaś laska się z SUVem spotkała.

https://www.instagram.com/purely_palmer/

Sprawa sprzed roku, ale mimo wszystko..

Odnośnik do komentarza

Komunikat do starych bywalców forum Spartakusa. Wymienie parę osób, które pamietam z dawnych czasów między innymi: @II KoBik II @kotlet_schabowy @kanabis @Dave Czezky @SpacierShark123 itd. jeżeli kogoś pominąłem to sorrka. Nie łudziłem się, że zmieniło się całe towarzystwo forum, na lepsze. W każdym bądz razie dziwie się wam, że pozwalacie takiemu ścierwu tutaj się panoszyć. Rozumiem, że na takich lolków i trolli można było się natknąć np. często w Hyde Parku, ale że już nawet tutaj... W Spartakusie o ile pamiętam panowała fajna atmosfera i przeważnie można było porozmować z ludzmi, którzy przynajmniej mają jakieś pojęcie o temacie, dla którego zostało założone to sub-forum. Szkoda Panowie.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Carles napisał:

Ja (pipi)ie, mam wrażenie, że każdy kto dużo trenuje na rowerze w końcu tak skończy.

Ostatnio było o Terenzo Bozzone (już wrócił do treningów), parę dni temu widziałem, że jakaś laska się z SUVem spotkała.

https://www.instagram.com/purely_palmer/

Sprawa sprzed roku, ale mimo wszystko..

No Szurkowski sparalizowany na starosc po kraksie od paru miesiecy. Szkoda chlopa, legenda kolarstwa

Odnośnik do komentarza

@Milo Szacun że coś tam działasz w sztukach walki bo ja sam po kilku miesiącach Muay Thai odpuściłem zdając sobie sprawę że przy 45kg wagi to co najwyżej złamię sobie ręke na rywalu a później jak już siłka mi się wkręciła to uznałem to za stratę czasu. Mimo wszystko dalej mam ciągaty do boksu bo wydaje mi że każdy inny sport by pozrywał mi mięśnie(takie drewno nie rozciągnięte jestem) , mój dobry kumpel latał kilka lat na BJJ i zawsze podobało mi się te podjaranie/ekscytacja jak szykował się na jakiś właśnie turniej na tych salach gimnastycznych. Fajna zajawka ale by trzymać trzeźwy umysł podczas lania się po mordach to trzeba mieć już dar .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Litwin81 napisał:

Jego jedna walka zabolała a ciebie komentarz :D

Mnie stary nic nie zabolało;). Znaczy się po walce byłem trochę roz(pipi)any (przeciwnik też) to jest wpisane w ten sport:), ale w sumie jak by nie patrzeć to dobrze podsumowane, ale ten Lolek i tak tego nie zrozumie:D

4 godziny temu, Wojtas1986 napisał:

No milo to forum gierkowe gdzie stuleja ścieli się gęsto a atencjusze skaczą z tematu do tematu gdzie tylko coś się dzieje .

Oczywiście biorę to pod uwagę, ale stary żeby już nawet tutaj takie lolki robiły trzode chociaż nie mają wgl o tym pojęcia co piszą. Żal

2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

@Milo Szacun że coś tam działasz w sztukach walki bo ja sam po kilku miesiącach Muay Thai odpuściłem zdając sobie sprawę że przy 45kg wagi to co najwyżej złamię sobie ręke na rywalu a później jak już siłka mi się wkręciła to uznałem to za stratę czasu. Mimo wszystko dalej mam ciągaty do boksu bo wydaje mi że każdy inny sport by pozrywał mi mięśnie(takie drewno nie rozciągnięte jestem) , mój dobry kumpel latał kilka lat na BJJ i zawsze podobało mi się te podjaranie/ekscytacja jak szykował się na jakiś właśnie turniej na tych salach gimnastycznych. Fajna zajawka ale by trzymać trzeźwy umysł podczas lania się po mordach to trzeba mieć już dar .

Dzięki, już trochę trenuje sztuki walki w sumie z małymi przerwami. Silke już dawno odpuściłem, zresztą początki transformacji zacząlem opisywać nawet tutaj kiedyś na forum o ile pamiętasz. MMA przestałem trenować ponieważ miałem straszne problemy ze stawami i sciegnami przez parter i dźwignie, uważam że jest to strasznie kontuzjgoneny sport. Teraz trenuje już mniej ponieważ mam rodzinę i inne obowiązki a lata też lecą więc sport już dawno zszedł niestety na dalszy plan przez to też nie startowałem już za bardzo w żadnych większych zawodach chociaż miałem jeszcze taki zamiar ale dalej chociaż raz w tygodniu staram się iść na trening Boks lub K1 i zrobić nie raz jakiś fajny sparing:thumbsup:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...