Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie w sfd:kekw:

Godzinę temu, number_nine napisał:

a na czym te wpadki polegały? bo na stronach z opiniami nie widzę żali 

Najgłosniejsza afera była z dosypywaniem białka sojowego do wpc albo z nieprawdziwymi danymi na etykietach, np kilkukrotnie wieksza ilosc węgli w odzywkach białkowych niz deklarowana. No i straszenie sądem stronki, która bada suplementy za własne pieniadze i porównuje produkty roznych firm. Nie wspiera się ich i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Shen napisał:

Kupowanie w sfd:kekw:

Najgłosniejsza afera była z dosypywaniem białka sojowego do wpc albo z nieprawdziwymi danymi na etykietach, np kilkukrotnie wieksza ilosc węgli w odzywkach białkowych niz deklarowana. No i straszenie sądem stronki, która bada suplementy za własne pieniadze i porównuje produkty roznych firm. Nie wspiera się ich i tyle.

a możesz dać jakiś link na potwierdzenie tego? bo jedyne co znajduje, to afera w 2019r ze zbyt dużą ilością cukru w wpc. Także teraz to trochę brzmi tak, że afera kiedyś była, coś tam słyszałeś więc nie kupujesz i tyle

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, number_nine napisał:

a możesz dać jakiś link na potwierdzenie tego? bo jedyne co znajduje, to afera w 2019r ze zbyt dużą ilością cukru w wpc. Także teraz to trochę brzmi tak, że afera kiedyś była, coś tam słyszałeś więc nie kupujesz i tyle

Chyba nie sadzisz, że mam jakieś teczki na kazda firme, interesuje się tym ponad 15 lat, to na biezaco te afery obserwowałem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, number_nine napisał:

a możesz dać jakiś link na potwierdzenie tego? bo jedyne co znajduje, to afera w 2019r ze zbyt dużą ilością cukru w wpc.

 

https://wykop.pl/wpis/61637957/o-co-chodzilo-z-ta-afera-z-sfd-czy-chodzilo-tylko-

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

Dla mnie to trochę tak, że jak raz wydymali to i to drugi raz wyjebia. Tym bardziej, że ciężko odrobić stracone zaufanie, a na sam koniec to ich cała ekipa na YT też o kant dupy rozbić.

dymali kilkanascie lat temu, dymali 4 lata temu, beda dymac dalej. Jeszcze maja wspolprace ze zjebami jak Majewscy

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.06.2023 o 12:51, number_nine napisał:

Jaki sklep z programem lojalnościowym polecacie? Kupuje regularnie witaminy, kreatyne, suple okazjonalnie i przydałoby sie coś przycebulić co któryś zakup :nosacz:

 

Polecam olimp club.

Dwa razy w roku u mnie wpada torba bialeczka w prezencie od nich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2023 o 15:21, Sedrak napisał:

Dla mnie to trochę tak, że jak raz wydymali to i to drugi raz wyjebia. Tym bardziej, że ciężko odrobić stracone zaufanie, a na sam koniec to ich cała ekipa na YT też o kant dupy rozbić.

Z tym zaufaniem jest różnie co pokazuje sytuacja że na szybko nie znajdziesz ich wpadek z dosypywaniem soi. Także dorosła nowa grupa odbiorców, która nie zna tych afer i nadal u nich kupuje. Ja siedzę na sfd od początku, także sporo tego było. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.06.2023 o 12:53, number_nine napisał:

omg czyli tak jak mówiłem, roztrząsana sprawa sprzed 4 lat XD na jakiejś innej stronie widziałem badania z 2021 i chyba 2022 i nie było się do czego przyczepić. A wpc i tak kupuje tylko w wersji pure

Smacznego mordo, punkciki mam nadzieje, że się zgadzają:beka:

Screenshot_20230907_183050_Firefox.thumb.jpg.0632979445eab258253b76d9c5495b11.jpg

https://sklep.sfd.pl/Aktualnosci-i461.html

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał:

Przechwytywanie.thumb.JPG.e02b9b5eb2b07d167ae82c7dd2dcdaf4.JPG

 

Tak, na ostatnich dwóch stronach nikt ci nie odradzał sfd, tylko teraz po fakcie :cebula:

No i gdzie tu debilu widzisz, żebym napisał, że kupuje krete od nich? Daje sobie łape uciąć, że na co dzień wpierdalasz produkty firm, które miały podobne problemy z wycofywaniem towaru, ale pewnie nawet o tym nie wiesz albo masz wysrane na to. I nie mówie tu tylko o suplach. No ale dobrze, WYGRAŁEŚ jestes zajebisty i możesz już spierdalać sie mądrować gdzies indziej XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...