Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Mysza ten drugi bydlak to z ME3?

 

Alan Wake

 

Szału ni ma, ale solidna, dobra produkcja. Za dużo strzelania IMO, za mało zróżnicowania (raptem parę rodzai przeciwników i broni, lokacje też w sumie monotematyczne), jeśli ktoś traktuje tą grę jako horror to też się mocno rozczaruje. Pochwalić za to mogę całkiem fajny scenariusz, ciekawy pomysł na prowadzenie fabuły, dobry system walki oraz to że Alan nie jest kozakiem co to przyjmuje 30 ciosów na klatę.

 

7/10

Odnośnik do komentarza

W sumie nie podobaja mi się te mordy kosmitów z ME, ale generalnie nie jestem fanem sci-fi lecz w tej kwestii jest calkiem ok. Bartek pokaż jakiś przykład lepszych kosmitów. (serio mówię, ciekaw jestem jak Ty to widzisz).

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie szczerze, moze i bym cos znalazl, moze nie. Jedyne co mi na szybko przychodzi do glowy do X-COM. Co to za argument, ze "lepszego nie ma wiec wszystko jest idealnie" Bartek, serio. Mowie tylko. Masz wielka kompanie za soba, wielki swiat ktory sam stworzyles i mozesz wypelnic czym tylko chcesz a tworzysz rozne pochodne ludzkie zeby tylko fanboje nie byli oburzeni, ze cos nie jest kawaii i nie da sie tego zromansowac.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie szczerze, moze i bym cos znalazl, moze nie. Jedyne co mi na szybko przychodzi do glowy do X-COM. Co to za argument, ze "lepszego nie ma wiec wszystko jest idealnie" Bartek, serio. Mowie tylko. Masz wielka kompanie za soba, wielki swiat ktory sam stworzyles i mozesz wypelnic czym tylko chcesz a tworzysz rozne pochodne ludzkie zeby tylko fanboje nie byli oburzeni, ze cos nie jest kawaii i nie da sie tego zromansowac.

no ale ja nie mówie, ze jest idealnie tylko chodzi o to iż nie wiem co ty byś chciał tam w kwestii dizajnu? Więcej macek i oczów? ME stara się byc poważną grą toteż dizajnerzy zachowawczo stworzyli inne rasy.

Odnośnik do komentarza

Red Faction: Armageddon. Typowy średniak, grało się fajnie, ale poprzednia część była lepsza. RF: Guerilla był typowym sandboksem i to mi się w nim podobało. Otwarta przestrzeń, misje dodatkowe, jazda autami, rozpierducha. Tutaj jesteś prowadzony jedną ścieżką, po mało ciekawym terenie. Jakieś 90% rozgrywki toczy się w podziemiach, a czerwoną planetę widzisz tylko przez kilkanaście minut. Duży plus za arsenał jaki mamy do dyspozycji.

 

5+/10

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 2 - o (pipi)a. Jedna z najlepszych gier, w jakie gralem. Tak w skrocie: swietna fabula, reakcje swiata na nasze decyzje, bardzo fajna dupa Mirandy, poprawienie systemu celowania (wreszcie normalnie mozna strzelac ze snajperki) i systemu oslon (IMO ten w 'jedynce' byl tragiczny), jednak przez to, ze w grze zabraklo przegrzewania sie broni - zmienil sie tez poziom trudnosci (starcia z przeciwnikami sa o wiele prostsze). Podoba mi sie rowniez to, ze zrezygnowano z Mako - eksplorowanie planet za pomoca tego pojazdu, bylo najgorsza i najnudniejsza rzecza w ME1 (glownie przez fatalne sterowanie) - sondy i skanowanie planet, oraz mozliwosc pieszego odwiedzenia niektorych planet jest zmiana na plus. Oczywiscie poznawanie historii zalogi, klotnie Jokera z EDI (oraz jej zarty), misje poboczne, tyleczek Mirandy, wyglad swiata - stoja na bardzo wysokim poziomie. Gre ukonczylem w 21h, co uwazam za bardzo dobry wynik w dzisiejszych czasach. Mysle, ze gdybym chcial zrobic 100%, spokojnie gralbym drugie tyle.

 

Ode mnie ME2 dostaje 10/10, dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela. Licze na to, ze ME3 (ktory wlasnie sie instaluje) rowniez mnie nie zawiedzie.

 

 

btw. zaluje, ze nie udalo mi sie zabrac na Normandie tego 'dobrego' Getha, zawsze to dodatkowa historia do poznania

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

F3 Op Anchorage - pierwsze chwile właściwej części dodatku były fenomenalne. Klimat jak w filme Tylko dla Orłów. Później było trochę gorzej. Moim ulubionym addonem dalej pozostaje Point Lookout. Został mi jeszcze tylko BoS, ale wątpie, że przebije falloutowe mokradła. Po pierwsze był trochę krótki, a po drugie trochę mało było tych charakterystycznych dla Fallouta "smaczków", to z korespondentem było świetne no ale za mało tego było.

Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword - Grałem przez 5 dni, dziennie jeden chapter. Jestem lamerem jeśli chodzi o slashery, God of War 3 skończyłem bo był łatwy, a DMC jeno na easy. Ale HS nawet zczailem system walki co jest u mnie rzadkie ;p jest mniej dynamicznie niż u Kratosa, bo przeciwnicy ciągle się bronią, ale taki już urok produkcji.

 

Graficznie jest bardzo dobrze, jeno tekstury podłoża... czasem tragiczne. Mimika twarzy niszczy, Bohan masakruje. Nariko ma swój własny wdzięk, Kai też, jeno bardziej psychodeliczny ;p Szokiem jest, że nie wkradla sie monotonia.

 

Ogółem kolejny mocny ex na PS3. Ma swój własny niepowtarzalny klimat, przypomnialy mi sie stare czasy - zero dlcow, cala zawartosc w plytce :)

 

edit: żem zapomniał. Kilka dni temu również skończyłem Burnouta Paradise. Co prawda licencji Burnout Elite nie zdobyłem jeszcze, ale napisy końcowe minęły :) Co tu dużo mówić... Najlepsze wyścigi generacji :) Choć miasto mnie często denerwowało -_- Chcę Burnouta z jedną trasą, jak klasyczne części.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ostatnią grą, jaką skończyłem był LOST: Via Domus. Długo do niego podchodziłem, bo grałem z dziewczyną, trochę się jednym momentem powkurzaliśmy, na pewien czas o grze zapomnieliśmy i niedawno do niej wróciliśmy, żeby się zorientować, że byliśmy przy samym końcu. Tak, czy inaczej - niezła gra, jeśli nie oczekuje się niczego więcej, tylko pobiegania sobie po świecie Losta - przyjemne sterowanie, drobne minigierki, całkiem spoko rozrywka na parę godzin, ale tylko dla ludzi, którzy oglądali serial, bo reszta się przy tym wynudzi niesamowicie.

 

Generalnie mam w planach teraz pokończenie kilku tytułów, które mam "rozgrzebane", żeby w końcu przestać tak robić, że odpalam grę na godzinkę, spodoba mi się, ale odkładam na bok, bo inne tytuły czekają. Jedna gra "do przechodzenia" i z 2 na krótkie partyjki + ewentualnie jakieś arcade jednocześnie, to wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Resistance 2 - Miałem wcześniej kilka podejść do tej gry i do poprzednika (dema, bety) i jakoś nigdy mnie nie przyciągnęła. Teraz pożyczyłem pełną wersję dwójki i postanowiłem dać jej szansę. Przeszedłem ale.. gdzieś do połowy gry zastanawiałem się czy nie zrezygnować. Później na szczęście było trochę lepiej.

Ogólnie jak dla mnie średniak.. dziwne sterowanie (ale idzie sie przyzwyczaić), powolne bieganie, grafika bez rewelacji (niektóre elementy bardzo dobrze ale jako całokształt jest średnia - nie wiem czego najadł się swego czasu chyba Kali, jak dał dla tej gry w PE za grafikę 10). Czegoś tej grze brakuje...

 

7/10

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Finał trzeciego sezonu The Tester - świetny odcinek, walka do samego końca.

 

No, a najlepsze jest to, że nie wygrał

ten zarozumiały żydek Reality

   :D

 

Ogólnie to fajny ten program. Czekam na 4 sezon oraz na ujawnienie tej gry w którą Akilleez, SkyDiddy i Krysti mogli pograć w Santa Monica Studio :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ale trzeba dodac że duzo lepsze :) no i o tematyce growej. Ogólnie w każdym odcinku uczestnicy mają do zrobienia jakieś zadanie i za każdym razem odpada jedna osoba wybierana przez jury. Osobiscie polecam zacząć od pierwszego sezonu.

Jakby co to wszystko jest na YT, więc nie trzeba ściągac kulkudziesięciu GB z PSS.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...