Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

"Podróż" - co tu dużo pisać.... przygoda którą każdy powinien przeżyć , obojętnie jaki gatunek gier preferuje ! Te dwie godź. jak najbardziej odpowiednie dla tego zjawiska , oczywiście polecam łyknąć odrazu , bez przerw ,słuchawki na uszach i aby nikt nie kręcił się przed tv. ! Nie ma co więcej pisać aby nie psuć zabawy tym którzy jeszcze nie uczestniczyli w Podróży , dodam tylko ,że najlepszy moment w grze kiedy kogoś spotykamy po raz pierwszy i kiedy coś Nas rozłączy , a my się odnajdziemy . Normalnie taka radość ,że "aż złapaliśmy się za rączki i tańczyli wokół siebie" ! Wiem jak to "brzmi" ale kto grał ten zrozumie :) . Mały minusik , to elementy platformowe , ale to w żadnym wypadku nie wpływa na pozytywny odbiór Podróży , zdecydowanie POLECAM !

Odnośnik do komentarza

Star Wars The Force Unleashed II ukończone. Sieczka jest świetna, walki z bossami i design poziomów diabelnie nierówne, raz jest efektownie, innym razem widać, że wszystko było robione na siłę: nie rozumiem jak koleś, który za pomocą Mocy (przez wielkie M) ciska fregatami musi bawić się w kretyńskie podchody z jakimś byle robotem. Fabuła jak to zwykle w świecie Gwiezdnych Wojen - bajka na całego (ale nawet dorośli lubią bajki :) ). Gra straszliwie krótka i zbyt mało zróżnicowana, rozgrywkę można przedłużyć sobie tzw. wyzwaniami. Jak ktoś złapie za grosze - można brać, ale przecież tyle innych ciekawszych tytułów jest...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Modern Warfare 3 - kapitalny singiel, licznik pokazał 8,5h na trzecim poziomie (nie wiem czy wliczyło też z godzinę kiedy gra była na pauzie). Wielkie metropolie targane konfliktem zbrojnym robią ogromne wrażenie, non toper akcja i dobre zakończenie trylogii. Gra akcji z pierwszej ligi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Shadow of the Colossus - piekna gra, mimo ze ma juz swoje lata to gra sie naprawde wysmienicie (gralem w wersje z kolekcji HD), czasami draznilo mnie sterowanie ale ogolnie to klimat tej produkcji powala, walki z kolosami zabijaja od pierwszych minut. Kto nie gral wczesniej naprawde polecam ta kolekcje bo takie gry niestety juz nie wychodza;(

Odnośnik do komentarza

Castlevania: Lords of Shadow - mocno mieszane uczucia. Na początku przez pierwsze 2, 3 chaptery było świetnie potem jak za sprawą magicznej różdżki wpadła mega nuda. I tak na zmianę raz dobrze, raz ziew, raz ok, raz ziew itd - wyszło, że grę męczyłem ponad 2 tygodnie...

 

To znaczy tak, na pewno gra ma kilka mocnych plusów, świetnych elementów: grafika, widoki,design lokacji, świetna muzyka, kapitalne zróżnicowanie pod względem lokacji a i przede wszystkim przeciwników (tu mega plus), niezłe walki z bossami (tytani :o), bdb. czas gry jak na action adventure (19H na Knight), "ok" poziom trudności, masterowanie leveli na 100% (jest co robić), zagadki - puzzle (mocno ok). To wszystko na plus, aha jeszcze mały plusik za kapitalny efekt mrozu na ekranie heh.

 

Na minus: tragicznie postacie włącznie z Gabrielem ORAZ prze-mega chujowy VA (Gabriel, Pan doprowadzał mnie do (pipi)icy), fabuła niby jest ale mnie ni cholery nie wciągnęła - praktycznie ani przez chwilę (no ok epilog to małe WTF :o), roll-blok oraz cios rękawicą pod jednym przyciskiem na dodatek L2 - brak mi słów (chyba największy minus), elementy platformowe słabe - za mało i za proste, tak samo walki mogłoby być mniej, laq w sterowaniu i na koniec CZUŁEM ODDECH KOJIMY w produkcji :rolleyes: <serio>

 

Podsumowując gra jest dobra i jak najbardziej warta ogrania jeżeli ktoś lubi oczywiście action adventure. Natomiast kompletnie bez szału, zagrać i zapomnieć - chociaż gry jeszcze nie sprzedaję możeee kiedyś do niej wrócę (dlc...). Zwyczajnie czegoś zabrakło, aha jeszcze jedno; porównując grę do God of War. Bo takie porównania czytałem setki razy zresztą nie ma się czemu dziwić.

 

IMO nie ma w ogóle co porównywać, GoW to gra MILIARD razy lepsza pod każdym, absolutnie każdym względem (ok poza czasem).

 

7+/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie ubogi tylko "nieistniejący" bo sztuk

jeden hehehe.

 

 

To znaczy powiem Ci tak (imo) nie, akurat to aż tak bardzo mi nie przeszkadzało. Pewnie dlatego, że jakby nie było, co chwilę niby tam coś dostawaliśmy: nową umiejętność, jakaś pierdołę etc. Więc w jakiś sposób tuszowało to brak nowych broni.

 

Z drugiej strony totalnie głupie było to, że

walczyliśmy z bossami którzy mieli kosy i inne niezłe cacka. A żadnej (pipi)a broni nie dostawaliśmy - no (pipi)aaa. Jeszcze śmieszne było to, że przed walką z bossem - kamera czasami najeżdżała na ich stuff. Albo wykańczaliśmy ich, ich własną bronią :turned:

 

 

Pewnie w sequelu dadzą ;]

Odnośnik do komentarza

inFamous 2 - Jeśli komuś podobała się część pierwsza, ta powinna mu się spodobać jeszcze bardziej :P

W sumie jakichś znaczących zmian nie ma... ale i nie było chyba takiej potrzeby. Fajne nowe moce (ponownie wydaje mi się, że dobra strona ma lepsze), całkiem ciekawe i bardziej różnorodne niż w jedynce lokacje, poprawiona grafika i znacznie większa zadyma.

W skrócie - rewelacja. Szkoda tylko, że raczej nie zapowiada się na powstanie bezpośredniej kontynuacji...

 

9/10

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ninja Gaiden Sigma II - ukończyłem kilka dni temu. Świetny, bardzo grywalny kawał kodu. Stałe 60 fps (momentami chrupało ale to naprawdę rzadko), fabularnie rewelacji nie ma ale w tej serii nie zwracam na to jakieś szczególnej uwagi bo tutaj liczy się hardkorowy gameplay, satysfakcja z pokonanego poziomu z kilkoma bossami jednocześnie. Gra ma kapitalny soundtrack i bardzo dobrą oprawę. Jest może już trochę (ale tylko trochę) łatwiejsza od pierwszej Sigmy. Jednak wciąż stanowi wyzwanie. Bardzo fajnie gra się w Team Missions. 9/10 jak nic.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

No ja kilka dni temu skończyłem Mass Effect 3 (PS3). Pierwsze dwie części zrobiłem na klocku, wersja na chlebaka technicznie średnio, tzn spadki animacje denerwujące ale przez zaj.ebis.te uniwersum i klimat szybko o tym zapomniałem.

 

Świetne zakończenie, świetnej trylogii :) Końcówka mi się bardzo podobała, może dlatego, że nie mam w zwyczaju przechodzić 2 razy gier, które zajmują mi 40+ godzin.

 

Kupuję to co przedstawiło Bioware i naprawdę nie czaję jak mogli tak się ugiąć i pod wpływam płaczu kilku nerdów zrobili alternatywne zakończenie.

 

 

Gra na mocna 9/10 bardzo polecam ale koniecznie trzeba ograć całą trylogię!!!

Odnośnik do komentarza

MGS4... cokolwiek bym nie napisał to i tak nie oddałoby geniuszu i piękna tej opowieści (bo chyba tak najlepiej traktować tą serię).Po prostu napiszę cud, miód i malina. Z chwilą gdy padł ten ostatni strzał czułem się jakbym to ja dostał kulkę. Genialne zwieńczenie dzieła. Hideo, dziękuję...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Batman: Arkham City - kolejny killer, ktory lezal na mojej polce od premiery i czekal na swoja kolej. Ciesze sie, ze w koncu zmotywowalem sie i zaczalem grac w te gre. Bawilem sie bardzo fajnie, jednak fabula nie przyciagala do ekranu. Tzn. chcialem sie dowiedziec co i jak, ale gralem glownie dla genialnej walki, ktora jest swietnie zrealizowana. Dodatkowo bardzo ladna oprawa audio-wizualna, 400 zagadek Riddlera i klimat mrocznego i nieprzyjaznego Arkham City. Jak dla mnie ta mieszanka czyni z Batmana najlepsza gra akcji 2011 roku i zgarnia 9/10 + znak jakosci.

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain

Ciężko ocenić ten tytuł.. Jest bardzo dobry, trzyma w napięciu i.. w sumie zakończenie mnie trochę zaskoczyło. Ogólnie jednak większe wrażenie zrobił na mnie swego czau Fahrenheit (pomijając okrutnie zepsutą końcówkę gry).

Strona techniczna to najwyższa półka - animacje, dźwięki, grafika (tylko miejscówki na zewnątrz trochę odstają). Niestety sterowanie, a konkretnie chodzenie z deka kuleje i czasami bywa irytujące. Tak samo czytelność napisów z wyborem niekiedy aż za słaba. Ze 2 czy 3 razy zdarzyło mi się wybrać nie to, co chciałem bo nie było praktycznie widać loga przycisku.

Tak, jak pisałem ciężko dać mi konkretną ocenę... Tytuł ma swoje wady, ale jst to jednak coś unikalnego, co jednak powinien sprawdzić każdy posiadać PS3.

Powiedzmy, że.... 9-

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

właśnie skończyłem Wiedźmina 2. Świetna gra, na pewno jedna z najładniejszych na xbox'a. Fabularnie też kopie tyłek, Redsi dali radę!!! Pierwsze przejście na normalnym poziomie trudności zajęło mi jakieś 30h. Jak nie lubię przechodzić gier po kilka razy, tak jestem pewien że z Wieśkiem tak będzie ;)

 

9.5/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...