Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mogę dzisiaj kupić za 50 zł giereczke i chyba w końcu to evil within kupię. Chociaż znając moje szczęście za 2 tyg w plusie lub goldzie:)

Bierz w ciemno, gierka jest świetna i łączy najlepsze horrory i pomimo późniejszych dość słabych rozdziałów to niektóre są esencją Residentów, Silent Hillów i innych koszmarków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Za tą cenę? Bierz śmiało. Dwa DLC bardziej skradankowe, ale mają pomysły na siebie, jest kilka ciekawych patentów i nowych przeciwników. No i najlepsze odgłosy kroków w historii gier należą do obcasów Kidman <3 Taki mój growy fetysz.

 

3cie DLC to krótki szpil z pierwszej osoby, taki boss-rush Keeperem, przyjemnie się grało. Ja bym całościowo SP ocenił 7.5/10, jak masz głód na więcej TEW to nie ma się co zastanawiać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Włączyłem wczoraj grę na chwile żeby zobaczyć jak to się rusza. I ja pier.dole xD nie ściągnąłem aktualizacji bo nie miałem czasu i pierwsza lokacja to jest na oko mniej niż 20 klatek. Nie ruszam tej gry bez beast mode gdzie wreszcie gra będzie działać jak trzeba, ale jak w to można było grać na premierę to nie mam pojęcia, nawet jeśli patche coś poprawiły to i tak pewnie jest dramat.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Włączyłem wczoraj grę na chwile żeby zobaczyć jak to się rusza. I ja pier.dole xD nie ściągnąłem aktualizacji bo nie miałem czasu i pierwsza lokacja to jest na oko mniej niż 20 klatek. Nie ruszam tej gry bez beast mode gdzie wreszcie gra będzie działać jak trzeba, ale jak w to można było grać na premierę to nie mam pojęcia, nawet jeśli patche coś poprawiły to i tak pewnie jest dramat.

Własnie przed chwila wlaczylem. Niebo a ziemia. Non stop stałe 30 klatek w tej pierwszej lokacji z beast modem.

Teraz mozna grac.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...