Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Suteq podobnie jak ja. Nie dałem rady skończyć tego crapa. Gdzie mu tam do RE 4 czy nawet REmake .

Crapa? Ehh

 

1. Gdzie tam mu do Re4? Odpowiem Ci tak, evil within to kwintesencja re4, naciski ze strony Capcomu (jak teraz Konami robi) zmusily do odejscia od klimatu horroru w re4) i dlatego pomimo ze re4 to swietna czesc to pomysl sobie jaka by byla przy polaczeniu wizji Mikamiego.

 

2. Remake to inna para kaloszy, inna wizja, starsze klimaty (od Mikamiego of course)

 

Evil Within to spelnienie wizji twórcy serii Re, który musiał wymyśleć coś nowego bo oficjalnie prawa do marki Resident Evil ma Capcom. To samo dzieje się z Konami, może Hideo wymyśli coś podobnego jak Mikami? Życzę tego projektowi P.T.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Graj dalej Bartek, bo 7 Chapter to :banderas: po nim gierkę możesz już odpuścić :frog:

 

No i w sumie, ten Chapter, gdzie "walczymy" z głównym złym tym z trailerów też jest mocny ale nie pamietam ,który to jest 11 czy 12.

 

Tyy nawet 8,9,10 dają radę przeciez (willa ou yeah :banderas: ) po chwilowym rozczarowaniu etapami w dzień i strzelankowymi jest dobrze 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o co Wam chodzi z tą zyebaną mechaniką ale ok. Mnie tylko z początku dziwiło celowanie - nie jest identyczne jak w RE4 ale szybko idzie się przyzwyczaić. A poza tym to masterpiece dla każdego fana RE4 i horrorów. Chyba że ktoś ma klapki na oczach i widzi tylko TLoU. 

 

Silent Hille przez całą serię miały kulawy gameplay co nie przeszkodziło im w byciu zayebistymi xD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problem jest taki że ten patch nie usuwa pasów tylko rozciąga w (pipi)owy do tego sposób obraz. Wygląda to do dupy i lepiej imo grać po staremu. Na pc można oczywiście ustawić proporcje jak się chce. Zrobili tak bo konsole by się zesrały na takim ustawieniu jak pc bo już w obecnym stadium nie trzymają 30fpsó.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki że ten patch nie usuwa pasów tylko rozciąga w (pipi)owy do tego sposób obraz.

Serio xD? Co do frameratu to nie kojarzę mocnych dropów jak grałem na ps4 nie licząc tej startowej lokacji, tam musieli coś konkretnie popsuć bo nawet na PC miałem lock na 30fps, a później gierka śmigała już w 60 bez problemu

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...