Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Ja pjerdole co za betony,no ale co się dziwić.

 

Neofill #1

 

I co z tego że macie wszystko uporządkowane,jak mało osób u was pisze i jest burdel na górze że nie wiadomo co będzie dalej z forumkiem,Dante(admin chyba) nie ma dostępu do bazy danych itd. No burdel gorszy niż przy budowie Narodowego

 

Neofill #2

 

A jak wytłumaczysz ten chaos związany z gazeta? Że niewiadomo co dalej będzie itd I jak tego nie nazywać "nie kumacja"?

 

Tak macie numery,jak żydzi w Auschwitz

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole co za betony,no ale co się dziwić.

 

Neofill #2

 

A jak wytłumaczysz ten chaos związany z gazeta? Że niewiadomo co dalej będzie itd I jak tego nie nazywać "nie kumacja"?

 

Tak macie numery,jak żydzi w Auschwitz

Twój kolega(?), użył słowa "kumacja" odnosząc się zupełnie do czegoś innego niż Ty. Na ch.uj dopowiadasz jakieś bzdurne ideologie? Rzeczywiście jesteś niekumaty jak mało kto.

 

I nie wytłumaczę Ci chaosu związanego z gazetą, bo mi to lata, pioneczku. Zapukałeś nie pod ten adres.

 

Zapewne jesteś w niższych rzędach forumowych osobistości, co nazbyt eksponujesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ja pjerdole co za betony,no ale co się dziwić.

 

Neofill #2

 

A jak wytłumaczysz ten chaos związany z gazeta? Że niewiadomo co dalej będzie itd I jak tego nie nazywać "nie kumacja"?

 

Tak macie numery,jak żydzi w Auschwitz

Twój kolega(?), użył słowa "kumacja" odnosząc się zupełnie do czegoś innego niż Ty. Na ch.uj dopowiadasz jakieś bzdurne ideologie? Rzeczywiście jesteś niekumaty jak mało kto.

 

I nie wytłumaczę Ci chaosu związanego z gazetą, bo mi to lata, pioneczku. Zapukałeś nie pod ten adres.

 

Zapewne jesteś w niższych rzędach forumowych osobistości, co nazbyt eksponujesz.

 

A ty kim jesteś? Neonowska przybłedo

 

Odnośnik do komentarza

Czytam sobie kilka ostatnich stron i dziwi mnie, że w ogóle z tymi tamburynami dyskutujecie. Chcą przerzucić tutaj cały swój gnój, który tam wyhodowali. Zostawcie ich w pisdu, znudzi im się i sobie pójdą. Minie trochę czasu i nikt nie będzie na nich zwracał uwagi.

 

 

Jeszcze te docinki, pioneczku... smyku... co za plebejstwo.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Dobra, proponuję już zakończyć ten temat. Osieroceni Neonowcy rozejdą się do domu abo porozchodzą się po tematach na naszym forum i w nich ich dobijecie. Ale może też okazać się, że to bardzo spoko użytkownicy i dostarczą nam pozytywnej beki i wniosą trochę świeżości do działów konsolowych. Na żadnej opcji nie wyjdziemy więc źle.

Odnośnik do komentarza

Ależ jesteście zabawni. Myślicie, żeście jakąkolwiek elitą, przyklaskujecie sobie nawzajem jak zawodowi klakierzy. Walicie jakieś smęty, "pociski", inwektywy, żeby nagle pisać o niskim poziomie userów z N+.

Gimberiada na 102. Na dodatek ubzduraliście sobie, że ktoś ma ochotę się tutaj przenieść, no karwa :mellow:

Naprawdę, jesteście debilami i lubicie toczyć dyskusję wymyślając sobie co napisał typ po drugiej stronie monitora? Na pewno nie wszyscy, ale jakieś Tokary, krupki, Lajonele to co najwyżej żal. Weźcie chociaż popatrzcie na takiego MaZZeo, i dlaczego on jest normalny i można z nim normalnie pisać.

Ogarnijcie się, bo nawet sobie nie zdajecie sprawy jacyście żalowi.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Na żadnej opcji nie wyjdziemy więc źle.

chyba zapomniałeś o warnach i banach. tak że nie wiem, może bezpieczniej będzie stłamsić w zarodku. by żyło sie lepiej.

 

Chyba jesteśmy już na etapie, w którymm oni starają się nas przekonać jak bardzo ich nie obchodzi co tutaj piszemy i jak bardzo są ponad to jednocześnie siedząc tu 24/7 i odpisując na każdy post.

 

Ależ jesteście zabawni. Myślicie, żeście jakąkolwiek elitą, przyklaskujecie sobie nawzajem jak zawodowi klakierzy. Walicie jakieś smęty, "pociski", inwektywy, żeby nagle pisać o niskim poziomie userów z N+.

Gimberiada na 102. Na dodatek ubzduraliście sobie, że ktoś ma ochotę się tutaj przenieść, no karwa

Naprawdę, jesteście debilami i lubicie toczyć dyskusję wymyślając sobie co napisał typ po drugiej stronie monitora? Na pewno nie wszyscy, ale jakieś Tokary, krupki, Lajonele to co najwyżej żal. Weźcie chociaż popatrzcie na takiego MaZZeo, i dlaczego on jest normalny i można z nim normalnie pisać.

 

no gdzieś tak będzie

Odnośnik do komentarza

Ej no dobra Panowie świec panie nad dusza Neo+, ale te gadki o forumingu to sobie przeniescie gdzies indziej. Nie wiem, do WKP albo co.

 

 

A podzial na multiplatformy i exy jest rozważany, ale ciezko to ugryzc pod koniec generacji jak tematow jest pierdyliard. Pewnie od nowych konsol podzielimy ładnie.

Odnośnik do komentarza

nosz kur.wa weźcie może zmiencie nazwe swojego serwisu z neogo na nieogar bo ze świecą szukać w internecie ludzi z podobnie niskim poziomem kumacji.

aż dałem ci za to + :shok:

 

Ps. Nie karmcie trolli to sobie pójdą , no chyba ze macie zamiar ich psychicznie wykończyć to dajcie znać zaopatrzę się w jakieś napoje % i przekąski by niczego czasem nie stracić.....

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Wszyscy dorosli, w swoim mniemaniu mężczyźni, którzy opisują swe perypertie i udzielają się w jakikolwiek sposób na forach o grach konsolowych mają psychikę dziewięcioletniej dymanej przez tatusia dziewczynki. Pogódźmy się z tym a wszystko stanie się prostsze. Wszyscy jestesmy frajerami i lamusami bez względu na to czy postujemy tutaj czy na N+ :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...