Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jak oni w grudniu dowiązą ten patch, to na święta obok MGS1 będę miał jeszcze ciareczki z main menu wiedźminka papieża 3 :santa:

 

 

 

Dziękuje Redzi za jedną z moich gier życia. Zawsze jak mijam ich PRLowski gmach od czasu do czasu autkiem, to robi mi się ciepło na serduszku  :gigabeta:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Crazy Horse napisał:

Czyli nie byłeś w Meksyku...

 Niestety, najdalij kaj jo był to w Sosnowcu ziombel. Nie pamietam jak się pierwsza lokacja nazywała (Velen?) pamietam, ze nie spiesznie grałem,zwiedzając i czyszcząc mapę. W końcu wyszedłem jakby na mapę świata i ujrzałem jeszcze 3 lokacje na tejże mapie i jakoś się złożyło, ze żech odpuścił.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Szajka napisał:

 Niestety, najdalij kaj jo był to w Sosnowcu ziombel. Nie pamietam jak się pierwsza lokacja nazywała (Velen?) pamietam, ze nie spiesznie grałem,zwiedzając i czyszcząc mapę. W końcu wyszedłem jakby na mapę świata i ujrzałem jeszcze 3 lokacje na tejże mapie i jakoś się złożyło, ze żech odpuścił.

Toś jeszcze kawał świata nie widzioł. 

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości odpaliłem wczoraj W3 na XSX w trybie wydajności (jako, że nie posiadam monitora 4k, więc dynda mnie owa rozdzielczość), gra śmiga jak szalona, a wygląda wciąż przepięknie. Ciekaw jestem jednak, co tam Redzi zaserwują w poprawce, wiem, że chcę to w 60fps, bo tak.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Andreal napisał:

Tak z ciekawości odpaliłem wczoraj W3 na XSX w trybie wydajności (jako, że nie posiadam monitora 4k, więc dynda mnie owa rozdzielczość), gra śmiga jak szalona, a wygląda wciąż przepięknie. Ciekaw jestem jednak, co tam Redzi zaserwują w poprawce, wiem, że chcę to w 60fps, bo tak.

 

 

Ta gra nadal wygląda lepiej niż nie jedna nowość. Oczywiście detale już mogą odbiegać od dzisiejszych standardów, ale design i widoczki potrafią spowodować opad szczenki. 

Też ostatnio ogrywałem chwilę wersję na XSX w trybie 60 klatek i na oledzie gra wygląda fantastycznie. Jedyne co mnie mocno odpychało, to jakieś dziwne artefakty na pogodnym niebie jak gramy z HDRem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

 

Ta gra nadal wygląda lepiej niż nie jedna nowość. Oczywiście detale już mogą odbiegać od dzisiejszych standardów, ale design i widoczki potrafią spowodować opad szczenki. 

Też ostatnio ogrywałem chwilę wersję na XSX w trybie 60 klatek i na oledzie gra wygląda fantastycznie. Jedyne co mnie mocno odpychało, to jakieś dziwne artefakty na pogodnym niebie jak gramy z HDRem. 

Gra nadal na ps5 (wersja PS4 pro) wygląda sztos, jedynie drzewa wyglądają jak faktycznie z 2013-2015 roku a reszta perełka 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Figuś napisał:

nie, choć pewnie w środę jak to cedep ma w zwyczaju

dzieki ;) jakos nie kojarzylem kiedy oni te streamy robia 

no ja rowniez na hype odpalilem na xsx i zapomnialem jakie to klimatyczne. Troszke sie obawialem drewnianego poruszania i walki ale spokojnie "zacisne zeby" i ponownie spedzi sie w tym swiecie ze 100 godzin 

Odnośnik do komentarza

Ta gra na konsolach naprawdę musiała wielu skrzywdzić. Grałem na pc z padem w ręku i nie miałem problemu z walką. Jeżeli jest z nią coś nie tak, to co dopiero było w dwójce i jedynce.

 

Sapkowski pisał książki dla gimbazy tak było :sapek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...