Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Plusa do 2019 więc spoko, bo zapewne w tym czasie pojawi się jakaś promocja jak ta ostatnio.

Ogólnie na gierki w PS+ mam wywalone i w całości traktuję tę usługę jako płatne online, ale kto wie, może dzięki temu wrzucą tytuły, które mnie zainteresują (tak jak Rocket League).

Odnośnik do komentarza

tidux plotkuje, ze ma info z trzech zrodel, ze z wzrostem cen pojda zmiany w ps plus i bedziemy dostawac:

2 gry na ps4

2 gry na ps now

2 filmy

 

serwisu filmowego nie mamy w pl, ps now nie dziala w pl, jesli jakims cudem nie wlacza tego to jesli potwierdza sie te plotki to ladne dymanko bedzie w naszym kraju, 240zl za dwie gry i zabawe online 

Odnośnik do komentarza

Przeciez za to mozna placic 300 zl rocznie hehehehehehe

Poczekaj jeszcze z rok, dwa, będziesz tyle płacił. :kaz:

 

Ale serio przydałyby się jakieś zmiany w tej usłudze, bo tych gierek nazbierało mi się trochę z ostatnich 3 lat, a nic do tej pory nie odpaliłem. Oczywiście wszystkiego nie dodaje jak leci. Tylko jakieś ciekawsze tytuły.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ta promocja na 136 zł to było tylko i wyłącznie na PSN i to tylko jednorazowe. Taniej nie będzie od tych 160 zł na allegro niestety.

W rtv euro agd mozna bylo jeszcze dostac. Ale oczywiscie bylo jakies zamieszanie i nie wszystkie markety mialy.

 

Kupilem ten kupon wtedy i poki co trzymam w szufladzie (moze odsprzedam za 199 :kaz: ). Na ps3 online nie jest platny a zanim kupie ps4 to te gry dodawane teraz w plusach beda po 10zl na wyprzedazach :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

 

Też dostałem tego emaila xD kupię zaraz kod za 160zl i niech się paluja. Plusa mam do lutego 2019 to przedłużenie zrobię ale potem to nie wiem xD

Nox wypad z tym CW albo sam cię wyprosze. Ogarnij lepiej ile MS kasuje za Golda na rok na stronie.

A gdzie sprzedają za 160 zł??
Wystarczy poszukać na allegro.

Dajcie link do aukcji, bo min to widzę za 180zł.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce zawczasu się uzbroić w Plusa to polecam doladowania.pl i płatność MasterPassem, która daje -20%. Wychodzi rok Plusa za 156 zł.

EucIfYY.gif

 

 

Plus kupiony na 2 lata za ~300 zł zamiast na rok za 240. Obsrane Sony xD

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...