Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem drugiego pada, ale tak naprawdę to chyba mi on niepotrzebny. Są jakieś fajne gierki na dwóch graczy? W ogóle jakie kombinacje, przy podłączaniu: logowanie jako gość, czy inny profil psn... pewnie chodzi o to, żeby i drugiej osobie trofea wpadały na konto. Mam wrażenie, że w tej generacji, jakby tak tylko online się liczył i trofea, a kanapowy coop, poszedł w odstawkę. 

Odnośnik do komentarza

Plants vs Zombie II, Broforce, Diablo III, Resogun, gry z serii Lego, Rayman Legends, UFC, Borderlands, Rocket League.... Jest tego sporo, grzybiarz.
Najlepiej też założyć dodatkowe konto. Przykładowo w Diable Trzecim po wyłączeniu gry taki "gość" traci całkowicie postęp (przedmioty, poziom) i przy kolejnej sesji zaczyna od zera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mad Max czy Evil Within?

 

Jogurt o smaku owoców leśnych, czy kaszanka?

 

Żeby to jeszcze były gry podobne gatunkowo, to bym zrozumiał pytanie, a tak to chyba logiczne, że wszystko rozbija się o osobiste preferencje gracza?

 

Albo wolisz ubi-sandboxa, pozbawionego fabuły i wyrazistego bohatera, w którym jednak grafika, klimat i model jazdy dają radę, albo jednego z najznamienitszych przedstawicieli gatunku survival-horror w najlepszym stylu porządnych Residentów.

W każdym razie TEW jako całość jest zdecydowanie lepszą grą, ale nadal - porównanie z doopy.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad Prey do PS4. Mam też komputer i7 16GB RAM GTX660... Wersja na PC kosztuje 129zł, na PS4 229zł. Pytanie do tych co mają Prey na PS4... Czy dobrze się steruje i gra czy raczej to jest tytuł dla PC? Dzisiaj jadę do sklepu i będę kupował albo na PS4 albo na PC

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

potrzebuję szybkiego polecenia gier na 2-4 graczy , lokalnie.

 

Celuje na razie w :

 

mother russia bleeds

broforce

rayman legends

 

 

troche ch,ujowo ze nie ma soul calibura ani tekkena jeszcze na ps4, poleccie coś innego.

Ma byc w miare przyswajalne,  bedzie alko, i  ludzie którzy niekoniecznie na codzien graja. I fajnie jakby  obsługiwało nawet więcej niz 2 graczy naraz. Bijatyki, i strzelanki głównie mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Alienation to tak średnio na alko, ogólnie twin stick shootery to słaby pomysł z alko. Rayman, Overcooked, jakiś tam tetris był, Broforce można ale to też one hit i dead, bijatyki typu mortal kombat można - no ale ogólnie jest słabo i mało gier typowo alkolizacjon libacjon :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Mother Russia Bleeds też się nada, bardzo przyjemna klepanka z cudowną brutalnością, zaje.bista muzyką i super stylem graficznym. Za 25 złota, to kurde, jak za darmola. Rocket League też super, ale przy 4 graczach kanapowo to trzeba mieć duży telewizor, żeby się komfortowo grało. Overcooked i Mateczka Rossija priorytetowo. 

Odnośnik do komentarza

grzybiarz, dodatkowo  metal slugi  chyba tylko na 2 graczy, jakis zart, na psxa mozna bylo lupac w 4 !


mateńkę i overcooked biorę na pewno, doa5 chyba tez zeby było  w razie czego,  trine i  res rev 2 jest gdzies na dysku,  przydałoby sie cos ala motorstorm, driveclub ma splita chociaz?

Odnośnik do komentarza

Nie milan, Metal Slug zawsze był na dwóch, w "trójce" było więcej postaci do wyboru, ale jednocześnie grały dwa ludki. Jak masz możliwość, to podepnij tablet/telefon pod tv i odpal Super Mario - wszyscy skumają, tylko wymagana konfiguracja pada (zależy jaki sprzęt, ale w Sony DS3 powinien hulać bez roota). 
Trochę zanika ten kanapowy coop, nie wiem, po co mi drugi pad, tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...