Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kazetwu napisał:

Pixel to była nuda niesamowita. Zamówiłem kiedyś dwa numery archiwalne, bo była historia Football Managera i po tym już wiedziałem, że nigdy więcej tego nie kupię

 

O tak, historia Football Managera to jeden z tych tekstów w Pixelu, który zacząłem czytać z nadzieją na ciekawy artykuł i nie byłem w stanie go skończyć... Tak jak Piechota z Adamusem w Szmatławcu potrafią zainteresować tematem, o którym się nie miało pojęcia, tak w Pixelu moim zdaniem mieli talent do robienia dokładnie odwrotnie. :D

Odnośnik do komentarza

Mnie też Pixel wydawał się sztywny, ale obszerny i gustowny jak Engarde.

 

Psx Extreme to absolutny top warsztatu pisania o grach od dawna. Wchodzi czysto, smacznie i przyjemnie, jak kanapka w Macu.

 

I PE musi się utrzymać jako kontrapunkt dla internetowego ścieku upaplanego w SEO i z biegunką reklam.

Odnośnik do komentarza

Na jakim gorszym papierze? Przecież Extreme nie jest na jakimś papierze premium a powrotu cienkich, gazeciarskich stron z lat 90-tych nikt nie będzie chciał widzieć, a na pewno nie te osoby które przerzucą się z Pixela na PE. Zamiast ciąć koszty tam gdzie nie trzeba niech najpierw sytuacja z patronitem, drukarnią i wysyłkami prenumeraty zostanie ogarnięta.

Odnośnik do komentarza

Czytam Motor i Auto Świat więc byc może mam zanizone standardy, bo to na czym te tygodniki są drukowane to coś w stylu papieru śniadaniowego. :)

Ale bardzo odpowiada mi papier na jakim drukuja Nat Geo Traveler. Objetosciowo jest podobny do PSXa, a kosztuje sporo mniej, bo chyba 14 zl. Tyle że jest tam też sporo reklam, więc być może bardziej od tego zależy jego niższa cena.

Odnośnik do komentarza

Trochę więcej szczegółów odnośnie Pixela. M.in. część redaktorów ma przejść do PSXa, a prenumeratorzy Pixela będą mogli konwertować ją na prenumeratę PSXa.

 

https://www.press.pl/tresc/74065,idea-ahead-zawiesza-wydawanie-magazynu-o-grach----pixel---

Jest tam też info, że nowy numer Szmatławca kalendarzem ma się pojawić 14 grudnia. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

304. numer "PSX Extreme", ukaże się 14 grudnia, tradycyjnie z dołączonym Kalendarzem Gracza na rok 2023. Magazyn będzie się nadal ukazywał w nakładzie 25 tys. egz.

Fajnie ze w końcu wiemy kiedy będzie premiera. Tylko skąd oni to wiedza, jak na forum takiego info nie było? Słabo ze jakieś stronki maja takie info w pierwszej kolejności, a nie my.

Przy okazji widzę nakład. Jutro se porównam do innych magazynów - lubię miec takie statyki:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...