Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@A_Bogush Koniecznie kup MotorStorm: Pacific Rift, gra pod każdym względem o WIELE lepsza od jedynki i ma split screena. Do tego wszelkie Ratchety (szczególnie A Crack in Time), bijatyki (np. MK IX Komplete, TTT2 czy SC IV), Resistance 3, Twisted Metal (ale ostrzegam że to jest wymagająca gra), do multiplayera WWF All Stars (techniczny kasztan ale battle royal na 4 osoby to pokłady grywalności) i jeśli Cię ominęły to możesz też uzupełnić kolekcje o wydania HD gier z PS2 (Jak, Sly itd.).

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, A_Bogush napisał:

Jeżeli ktoś coś poleca z gier, które zostały na 7 generacji to chętnie sprawdzę, bo sporo gier zostało przepnrtowanych i tak w sumie muszę sobie trochę zracjonalizować ten zakup, bo na razie lista moich gier liczy tylko kilkanaście tytułów.

Fajny zakup, niczego nie musisz racjonalizować, o ile nie przepłaciłeś. ;) Sam w tym roku kupiłem drugi egzemplarz PS3, bo tyle grałem na obecnym, że bałem się, że może zdechnąć (jeden super slim mi kiedyś padł, podczas jakże zasobożernej czynności jaką było przeglądanie PS Store, więc mam złe doświadczenia...).

 

Najgorsze w chwili obecnej są ceny niektórych gier i brak promocji na cyfrówki.

 

Z przystępniejszych sprawdź sobie cyfrowo Tokyo Jungle oraz Trash Panic, a także możesz rozważyć klasyki z PSX, typu Silent Hill, Metal Gear Solid itp.

 

Z takich gier, które utkwiły na tej generacji to jeszcze np. Heavenly Sword, Asura's Wrath, Anarchy Reigns, Shadows of the Damned, Battlefield Bad Company.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@łom Pacific Rift na pewno zakupię, nawet nie wiedziałem, że ma split screena, fajna sprawa. 

 

2 godziny temu, Suavek napisał:

Fajny zakup, niczego nie musisz racjonalizować, o ile nie przepłaciłeś. ;) Sam w tym roku kupiłem drugi egzemplarz PS3, bo tyle grałem na obecnym, że bałem się, że może zdechnąć (jeden super slim mi kiedyś padł, podczas jakże zasobożernej czynności jaką było przeglądanie PS Store, więc mam złe doświadczenia...).


Nie no to też nie jest taka kwota żebym miał to przeżywać :D Bardziej się martwię, że szybko będzie stała nieużywana. Dałem za nią 420 zł razem z gierkami na zdjęciu. Myślę, że spoko, do tego fajny stan, te panele pismo black nawet są w niezłym stanie (ale i tak zamówiłem nowe na wymianę).

 

Przeglądanie sklepu to dramat, strasznie zamula, raz mi nawet zresetowało konsolę i już myślałem, że coś z nią nie tak.

 

Przy okazji jeszcze jak ktoś zna jakieś fajne tytuły wykorzystujące Move’y to też chętnie sprawdzę (edytowalem później posta).

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

@A_Bogush Tak patrzę na foto, konsola w pionie na krawędzi szafki, to podpowiem z pierdół jeszcze to -https://allegro.pl/oferta/vertical-stand-podstawka-pionowa-do-ps3-super-slim-12347916350  :D

 

Bez ironii, mam taką "podróbę" i warto, bo super slim do stabilnych nie należy.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem, już szukałem trochę tych podstawek, ta co wysłałeś tez widziałem, ale ludzie piszą, że i tak luźno stoi. Nie mam w domu żadnego kota wiec raczej nie spadnie, nawet nieźle się trzyma. Ale chyba kupię podstawkę do czwórki a trójkę położę.

 

Ale za to 3 Super Slim lepiej wyglada w pionie. Tylko gorzej wtedy z wkładaniem płyt do napędu, mało przyjemne doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, A_Bogush napisał:

Ale chyba kupię podstawkę do czwórki a trójkę położę.

Też można. Akurat taką do PS4 też mam i faktem jest, że jest stabilniejsza niż PS3. Niemniej jednak ta od super slim nie jest aż taka zła, jak w komentarzach.

 

Spoiler

2 — kopia.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ludzie, typ gra na ps3 w 2022, kto to widzial :notlikethis:

2 godziny temu, A_Bogush napisał:

a pudełka kosztują sporo, np. The Saboteur.

Tez sie ostatnio zdziwilem jego cena. Moze jest malo egzemplarzy na rynku i janusze winduja ceny dla k o l e k c j o n e r o w. Mialem ogrywac Saboteura ale odpuscilem. Teraz mysle, ze bylby lepszym wyborem niz AC3 ;F

Ja ci moge na ps3 polecic Rambo :kaz: Ale tez chyba cene odje.bali za niego na olxach xD Alice Madness Returns dobre, Resonance of Fate tez oryginalny rpeg, Folklore, Majin.

Tylko w Haze nie graj.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@A_Bogush Nie słuchaj Mejma bo wtopisz masę kasy xd

Alice Madness Returns jest na PC, nie płać 250zł na PS3 (to takie 7/10).

Resonance of Fate dostało remastera na PS4/PC, fajna gra, trochę zamotana na początku (i fabularnie i pod względem systemu walki) ale warto ograć.

Folklore - to wyszło tylko na PS3 i jest to strasznie specyficzna gra, nie jakiś mega hicior który przypasuje wszystkim ale jak dorwiesz w normalnej cenie to kupuj.

Jak lubisz coś w stylu SIlent Hilla to koniecznie dorwij Siren: Blood Curse.

Odnośnik do komentarza

Wspomniane The Saboteur, Rambo, czy MK IX też są na PC i wcale nie drogo. Już nie chciałem nic mówić, bo na tym forum przecież 'kąsolowym' zaraz by zjedli, ale warto zwrocić uwagę na inne platformy, zamiast wyrzucać furę kasy na często gorsze wersje PS3.

 

Jeśli ktoś ma także XBoxa, to tak samo, niektóre gry są dostępne we wstecznej kompatybilności.

 

Ja podpowiem jeszcze Metal Gear Solid Legacy Collection, przy okazji.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam to forum. Gosc kupil sobie ps3 bo chce na nim pograc a dostaje posta "zagraj na pc".

 

Ceny sa jakie sa i moze nie kupi wszystkiego. Tak samo polecajki sa czysto subiektywne. Jednemu podejdzie, drugiemu nie. Ja bym shadow of damned nie polecil nigdy ale napisalbym, ze cos takiego wyszlo i niech sam sobie zdecyduje.

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ale o co te wzburzenie? Są exclusive'y, są multiplatformy. Decyzja zawsze będzie indywidualna, ale jeśli alternatywą mniej lub bardziej drogiej starej gry na starą platformę jest tańsza wersja PC lub remaster na nowszą konsolę, to czemu o tym nie wspomnieć? Poza faktem, że właśnie niektórzy są przewrażliwieni na tym punkcie... ;) A exów na PS3,w które póki co nie zagra się na niczym innym bez kombinowania nie brakuje, więc myślę lepiej skupić się na nich.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mejm napisał:

Uwielbiam to forum. Gosc kupil sobie ps3 bo chce na nim pograc a dostaje posta "zagraj na pc".

 

Ceny sa jakie sa i moze nie kupi wszystkiego. Tak samo polecajki sa czysto subiektywne. Jednemu podejdzie, drugiemu nie. Ja bym shadow of damned nie polecil nigdy ale napisalbym, ze cos takiego wyszlo i niech sam sobie zdecyduje.

 

 

 

Shadow of damned jest zajebiste i godne polecenia ale można ograć w GPU albo abonamencie od EA na nowych konsolach albo PC ;) Sam kupiłem ostatnio xboxa do ogrywania tych gier, które nie odpalają się we wstecznej kompatynilności. Nie lubię przepłacać i jak jest coś na PC taniej i lepiej to raczej po taką wersję sięgam, bo gry z tamtej epoki potrafią kosztować fortunę. Np. Silent Hilly albo Lolipop Chainsaw.

 

Swoją drogą PS3 w zajebistym stanie, gdzie można takie kupić @A_Bogush ? Sam się nastawiam na zakup do ogrania kilku klasyków, które nie były dostępne nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...