Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2022 o 15:59, Wredny napisał:

Zaczęło się od The Chant, które jutro ma swoją oficjalną premierę - intryguje mnie ten tytuł od pierwszych zapowiedzi, a że teraz mamy idealny czas na horrory wszelkiej maści to zapragnąłem sprawdzić, co tam w leśnej sekcie piszczy.

 

Jak wrażenia? Brakuje tematu o tej grze, a zapowiada się ciekawie. @Szermac widziałem, że w innym miejscu screeny wrzucał. Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Elitesse napisał:

 

Jak wrażenia? Brakuje tematu o tej grze, a zapowiada się ciekawie. @Szermac widziałem, że w innym miejscu screeny wrzucał. Jak wrażenia?

 

To się Szerminatora zapytaj, bo ja jeszcze folii nie zerwałem - próbuję dobić pozostałe trofea w drugiej Pladze, żeby z czystym sumieniem usunąć grę z dysku i dopiero wtedy miałem zamiar (a zaraz Ragnarok:obama:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Elitesse napisał:

 

Jak wrażenia? Brakuje tematu o tej grze, a zapowiada się ciekawie. @Szermac widziałem, że w innym miejscu screeny wrzucał. Jak wrażenia?

Pograłem około godziny i jestem zaskoczony i zaintrygowany. Ciężko po tej godzinie powiedzieć coś więcej, na pewno wygląda świetnie, oprócz mimiki postaci. Fajna muza, klimat i mechaniki przedstawione w prologu zapowiadają się równie interesująco. 
Ogólnie niezła mieszanka różnych gier jest tu upchana jeśli chodzi o przeróżne inspiracje i gameplayowo też. Taki Lovecraft na kwasie trochę xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał:

Pograłem około godziny i jestem zaskoczony i zaintrygowany. Ciężko po tej godzinie powiedzieć coś więcej, na pewno wygląda świetnie, oprócz mimiki postaci. Fajna muza, klimat i mechaniki przedstawione w prologu zapowiadają się równie interesująco. 
Ogólnie niezła mieszanka różnych gier jest tu upchana jeśli chodzi o przeróżne inspiracje i gameplayowo też. Taki Lovecraft na kwasie trochę xd

 

Już mi się podoba :D Tak mi to wyglądało jak spotkanie korpoludka szukającego sensu życia na jakimś tripie na ajałasce, grzybach czy innym kwasie gdzie zabawa wymyka się spod kontroli ;)

Tytuł też mnie intryguje ale boję się zakupić w ciemno, a na forum nie ma dedykowanego tematu, co teoretycznie dobrze nie wróży grze. Cena spoko jak na dzisiejsze standardy ale obawiałem się, że ze względu na jakość gry. Chyba jutro się skuszę albo na poniedziałek sobie sprawię, bo weekend mam już zapchany... :sapek:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Czoperrr napisał:

szczególnie czwórka, która wciąż jest w konwencji THPS2 i mamy klasyczną listę zadań zamiast free ride i szukanie zadań na danej mapce.

 

Mała poprawka - W czwórce na PSXie jak najbardziej mamy "free ride" w trybie kariery, z tą tylko różnicą, że na PSXie zadania rozpoczynamy od specjalnych znaczników rozmieszczonych po mapie, a nie od spotkania z innymi postaciami.

Fajnie jest zobaczyć ten kontrast między "typową" wersją na PC/PS2 czy inne konsole 6tej generacji, a tym co dostał PSX. Moim zdaniem ta wersja wcale nie jest taka zła. Jest na pewno inna, ale też choćby dlatego warto rzucić na nią okiem. Takie gry pokazują jak długo popularną konsolą wciąż był pierwszy plejak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Quake96 napisał:

 

Stówka bez grosika szanowny panie :) Dużo, nie dużo, po zakupach na Dreamcasta takie ceny to dla mnie nic :dafuq:

Właśnie w Polsce trochę drogo jak mam świadomość, że ta gra chodzi po 6£

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...