Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna dostawa gierek na piątą plejstację :banderas:

 

bfgEedH.jpg

 

Spider-Man wyrwany po taniości na OLXie, NFS nówka z ME, no i średnio udany zakup w postaci Kao The Kangaroo...

Dlaczego średni? Dlatego :frog:

 

D3SF4xz.jpg

 

 

Płytka działa bez zarzutu, nic nie wskazuje na żaden problem z nośnikiem, no ale nie podobają mi się te "skazy". Słyszałem tu i ówdzie o zjawisku zwanym "Disc Rot" i obawiam się, że to właśnie ta przypadłość :sapek:

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Trefną gierkę udało się zwrócić, a nawet kupić drugą, tyle że 40km dalej :kekw:

 

MCCJXop.jpg

 

 

No, ale żeby nie było że tylko tyle kupiłem, to coś mnie poniosło, przejrzałem OLXa i kolejne +/- 60km od mojego miasta znalazłem takie cudo:

KFuTbq7.jpg

 

 

Cena? 500 złociszy :banderas:

W zestawie wszystkie te kabelki, słuchawki, procesor vr i tak dalej. Wszystko czego trzeba do gry, poza kablem USB do konsoli. No i dodatkowo 2 kontrolery PS Move, choć jeden podobno uszkodzony. Za taki hajs jestem mega zadowolony :D

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2023 o 18:40, Dr.Czekolada napisał:

Dopiero wróciłem z pracy dlatego teraz wrzucam. Zakup spontan - Miałem w tym miesiącu brać kolekcjonerkę Armored Core VI a skończyły się zanim dorwałem pre order. Starfield za to bez problemu następnego dnia już w paczkomacie :obama: Pudełko i zegarek jakość premium, żaden chiński plastikowy badziew. Chyba jedna z lepszych kolekcjonerek jakie widziałem, a na pewno praktyczniejszych. Steelbook i klucz w środku też bardzo schludny

IMG_20230901_181706520~2.jpg

IMG_20230901_182104185.jpg

IMG_20230901_182128377.jpg

cG4eFP1.jpeg

 

Mnie nie porywa ta kolekcjonerka, plastikowa walizeczka i elektroniczny zegarek jak z aliexpress. Trochę marnie jak za 1200-1300 zł. 

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...