Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem w końcu zobaczyć gołe baby VR bo kolega pytał. Tak serio to lubię gierki rytmiczne a skoro na konsolach plastikowe gitarki i perkusje wzięły i zdechły to sprawiłem sobie gogle. Fejsbuk sprzedaje okulary trzymane na głowie w systemie ,,gumy od gaci na łeb i jechana" więc zaleca się zakup jakiegoś wygodniejszego trzymadła. No i w końcu CP2077, mam na PC ale dopiero teraz przy aktualizacji 2.0 weszła mi ta gierka bo wcześniej się strasznie odbiłem, teraz kocham i przejdę. 

PXL_20230927_204841266.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, snejk04 napisał:

Wiem, że pewnie będę żałował, ale naszła mnie ochota na kolejne przejście SA, tym razem na małym ekranie


Przeszedłem fabularnie wszystkie trzy na Lite i grało mi się świetnie. Żadnych błędów nie miałem. Ani razu mi się rozgrywka nie zawiesiła. Nostalgia mocno więc dobrze się bawiłem. Nawet nie zauważyłem brakujących piosenek. Polecam do grania pod kołderką.

Odnośnik do komentarza

IMG_20231002_1326125062.thumb.jpg.2655d3ac18821aff494b06b16c087d23.jpg

Wrzesień był skromny, sporo innych wydatków wpadło. Niemniej, udało się wyłapać Knights Contract 3xA w dobrej cenie oraz rozfoliowanego Neverdead 3xA. Mogę w końcu pozbyć się sztuki w folii... :D Niech tylko PS3 wróci z serwisu, gdzie odpoczywa w spa: czyszczenie oraz wymiana wszelkich past i termopadów. De Blob wpadł okazyjnie za grosze podczas wizyty w CeXie. Tak samo OMP - UK, trafił się w okolicach dyszki to głupio byłoby nie brać. Zobaczymy jak będzie w październiku, bo kilka okazji zostało już wyłapane a i kolejne czekają w kolejce.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jakbu napisał:

IMG_20231002_1326125062.thumb.jpg.2655d3ac18821aff494b06b16c087d23.jpg

Wrzesień był skromny, sporo innych wydatków wpadło. Niemniej, udało się wyłapać Knights Contract 3xA w dobrej cenie oraz rozfoliowanego Neverdead 3xA. Mogę w końcu pozbyć się sztuki w folii... :D Niech tylko PS3 wróci z serwisu, gdzie odpoczywa w spa: czyszczenie oraz wymiana wszelkich past i termopadów. De Blob wpadł okazyjnie za grosze podczas wizyty w CeXie. Tak samo OMP - UK, trafił się w okolicach dyszki to głupio byłoby nie brać. Zobaczymy jak będzie w październiku, bo kilka okazji zostało już wyłapane a i kolejne czekają w kolejce.


Z ciekawości - ile za Knights Contract? Ja kupiłem na X360, bo wersja z PS3 kosztowała jakieś chore pieniądze.
Zresztą NeverDead też poszedł w cenie. Całe szczęście, że mam to od lat, kiedy jeszcze latało za grosze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Z ciekawości - ile za Knights Contract? Ja kupiłem na X360, bo wersja z PS3 kosztowała jakieś chore pieniądze.
Zresztą NeverDead też poszedł w cenie. Całe szczęście, że mam to od lat, kiedy jeszcze latało za grosze.

Sporo rzadszych tytułów na PS3 poszło w górę a na X360 stoją z ceną. Chociażby tytuły tego Game Republic, pozycje od Sudy51 o których mowa była wyżej czy inne kwiatki jak Altered Rain. Portfel ucierpi, bo mam sporo zaległości jeszcze z tej generacji. Knights 120 dałem, Neverdead 150. Tego drugiego mam folię, którą kupiłem kiedyś okazjonalnie ale wolę zostawić na sprzedaż jakiemuś kolekcjonerowi.

Edytowane przez jakbu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...