Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.10.2023 o 17:32, Josh napisał:

RE4 remake killer w końcu wylądował

 

 

spacer.png

 

Daj znać jak to wygląda w praktyce. Ostatnio też chciałem kupić ale przypomniałem sobie swoje posty w temacie o ich pierwszej części, a potem że demko na steam mnie nie porwało i zwątpiłem czy warto za to tyle płacić. Chciałem kupić wersję na PS4, bo tylko tym dysponuję, a na nextgenie to chyba przy tej grafice nie ma żadnych wodotrysków itp.

Odnośnik do komentarza

Rano obudził mnie sms od kuriera DHL, że paczka w doręczeniu i zacząłem się zastanawiać, co to za scam.
Ale w trackingu zobaczyłem, że zagraniczna i tknęło mnie, że może kiedyś coś zamówiłem.
No i okazało się, że to Night Trap z LRG, które zamówiłem we wrześniu 2022 :kekw:
Coraz lepsze te terminy realizacji mają, ale dostałem kod rabatowy na 5% od kolejnego zamówienia.

NightTrapCrisisCoreGYLT.thumb.jpg.b895a1248c83f4fc86fca5518c9919bb.jpg

Crisis Core ciężko dostać w normalnej cenie, więc jak wreszcie się udało to musiałem, a GYLT to tytuł, który interesował mnie od pierwszych zapowiedzi, więc jak tylko przestał być stadiowym exclusivem to postanowiłem dołączyć do kolekcji.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Takie coś przyszło w ciągu kilku ostatnich dni :)

IMG-3740.jpg

Kupione w Perfect Blue. Nigdy nie grałem w oryginał więc z przyjemnością zanurzę się w tą grę na przerwach w pracy :)

IMG-3739.jpg

Dodonpachi Dai Fucośtam cośtam. Jako, że jestem wielkim fanem strzelanek od Cave i grałem w tą grę na Xbox360 oraz kiedyś na telefonie, nie mogłem oprzeć się zakupowi. To jakieś japońskie wydanie znalezione na amiami. Pamiętam jak żałowałem, że nie załapałem się na wersję z LImitedrun a tu ukazała się alternatywa :) Bardzo się ucieszyłem i zapomniałem albo nie zauważyłem, że kupuję wersję "superdeluxe". Będzie grane :)

A5-DDF687-3335-49-D0-A5-E5-F1-BEE89-DAF1

Jak już brałem coś z amiami o wiedziałem, że mi celnicy przywalą VATem więc kupiłem sobie jeszcze lalkę Boba Feta :D Bo stary nerd jestem.

 

Proszę o nielajkowanie tego posta. Sam nie mam czasu śledzić tematu i lajkować innych a głupio brać nie dając niczego w zamian. 

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Szermac napisał:

Kto wydał Spidera w czwartek, dzień przed premierą, dzwonie na pały xD

https://www.smythstoys.com/

 

Zamówiłem razem z Soniciem Superstars na weekend. Normalnie jestem w szoku bo na stronce jest napisane ze wysyłają dopiero 20'go. 

Cytat

Out of Stock. Expected in stock: 20 October 2023

Wydaje sie ze dostawa do domu kieruje sie własnymi prawami :gigachad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...