Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wersje NTSC, bo są łatwiej dostępne? ;) 

Nie patrzyłem pod tym kątem. Zależało mi na jak najlepszym stanie. Jak widzę opisy januszów na alledrogo lub olx stan idealny a dostaje grę w takim stanie ze tylko się rozpłakać to wole kupić za granicą :) mam tez trylogie DKC na SNES-a jap, jak będę miał chwile to wrzucę :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, czapa napisał:

Z Japonii jak kiedyś kupiłem PocketStation w stanie acceptable to jak dla mnie była w bardzo dobry/prawie idealnym (wystarczyło wyczyścić). Także polecam zakupy za granicą niestety obecnie dużo mniej opłacalne (cło) :(

Dochodzi cło ale jak w opisie jest że stan dobry czy bardzo dobry to taki dostaniesz. Jeszcze mi się nie trafiło żeby towar nie był zgodny z opisem. Stan rekompensuje cło. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PIOTREKN64 napisał:

 jak w opisie jest że stan dobry czy bardzo dobry to taki dostaniesz. Jeszcze mi się nie trafiło żeby towar nie był zgodny z opisem.

 

I to jest właśnie ten plus w porównaniu do naszego rynku i allegro/olx.

Pudełka/okładki dosłownie obdarte z plastiku, rozmazany od wilgoci nadruk, brud, jakby ktoś się tym podtarł, a opis "Stan wizualny oceniam na 4/5, normalne ślady użytkowania" :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam ten opis "normalne ślady użytkowania". Taki mały offtop. Chciałem kupić VirtualBoy-a, zagaduje do gościa a on mówi, że chce 4,5 k :nosacz:, wchodzę na ebay-a a tam w stanie idealnym VB, zdjęcia zrobione nawet gdzie jest przytarte pudełko itp, itd., kup teraz i za 2 tyg jest u mnie z wszystkimi kosztami (transport, cło) niecałe 1,5 k. Już powoli wyleczyłem się z wszelkich "mirków handlarzy" i "januszów beznesu". 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Figaro napisał:

nie wierzę, że to nie trollink z tymi wszystkimi znaczkami 

 

XBOX SERIES X                                      SMART DELIVERY         SERIES X

XBOX ONE              

 

No wiesz, normalnie okładka to tylko okładka, chcąc nie chcąc jest to też produkt dla normalnych ludzi niebędących stulejarzami, a chcącymi tylko nabyć grę na konsolę Xbox.:reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...