Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Mustang napisał:

Nie, to to już w ogóle bajer, sam wybór profilu jazdy za 810 zł w PL.

 

Możesz sobie wtedy zmienić stopień wspomagania kierownicy; do zabawy fajnie mieć większy opór w trybie sportowym, w mniejszym stopniu wpłynąć na parę innych ustawień, oraz jak dla mnie za takie grosze przy cenie auta, było warto nawet tylko żeby nie mieć „zaślepki” na środku deski rozdzielczej jeśli startujesz z wersji life albo style (bez tej opcji lub dcc masz ewidentnie blank). 

 

No i po jeździe próbnej. MEGA mi się podobało, auto zamówione, ma być lipiec/sierpień :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, krupek napisał:

A Fiestę chcieli w rozliczeniu? Fajnie, że teraz już tylko 4 miesiące się czeka na nowe auto.

Chcieli, ale dokładną wycenę to mam podjechać na dniach, dzisiaj już nie dali rady ogarnąć czasowo.

 

25 minut temu, Fanek napisał:

To na jakie w końcu padło i jaki silnik?  pokaż foto

Golf Variant po liftingu, silnik 1.5 150KM benzyna. Zdjęcie z konfiguratora jest na poprzedniej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Shago said:

 

No i po jeździe próbnej. MEGA mi się podobało, auto zamówione, ma być lipiec/sierpień :)

Gratki. To szybka produkcja, w 21 zamówienie poszło w połowie lutego, a samochód dojechał w pierwszych dniach sierpnia, dla zamawiających później już rok czekania. A teraz jak widać zbierają zamówienia na ledwo co po pauzie wakacyjnej. 
 

Szczerze imo zamówienie auta świeżo po liftingu to najlepszy moment. Model jest już dopracowany i zwykle bez problemów wieku dziecięcego, a z drugiej strony od razu widać, że egzemplarz jest nowy. 
 

Ja z kolei właśnie przedłużyłem kontrakt na swojego Golfa do grudnia i w najbliższych miesiącach będę rozważał co po nim. Różne opcje będą w grze, do tego czasu dodatkowo powinienem mieć możliwość zobaczyć na żywo Milano, Leona po lifcie oraz nową jedynkę. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mustang napisał:

Największy szał to będziesz miał jedno z pierwszych aut na drodze z podświetleniem logo z przodu :gigachad:

 

Akurat to świecące logo to takie z gatunku "wieś tańczy i śpiewa" imo :). Gdyby to była wersja R to pół biedy, a tak? Prestiż większy to tutaj nie występuje :leo:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Shago napisał:

 

No i po jeździe próbnej. MEGA mi się podobało, auto zamówione, ma być lipiec/sierpień :)

O kurde, trochę zazdro. Długo czekać nie będziesz. Ja brałem auto 20 marca i będę je miał dopiero październik, listopad. Ponad pół roku czekania.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

No nieźle. Przypuszczam że to reakcja na chińska konkurencję bo jakby znacząco podnieśli ceny to podejrzewam że takie MG by ich zjadło z czasem.

Inna sprawa że jak patrzę na tego Dustera nowego too odnoszę wrażenie jakby to była ta sama buda tylko z innymi światłami i zderzakami. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shago napisał:

A jakiej marki samochód?

BMW. Zaczęło się od nowego Peugeota 3008 który ma mieć premierę na wiosnę. Auto jest dla mnie prześliczne, ale niestety silnik 1,2 w zwykłej wersji i 1,3 w wersji GT to trochę za mało jak na tak duże auto. Szkoda trochę.

Potem myślałem o Maździe, ale opinie w necie o 2,3 letnich modelach które łapie rdza sprawiły że odpuściłem. 
Postanowiłem wziąć wtedy coś od niemca. Audi/BMW/Mercedes. Myślałem o Audi A4 albo Q3, ale A4 mi się nie podoba za bardzo, widać już trochę że ta generacja ma już kilka lat na karku, a na nową która ma niby być zapowiedziana niedługo nie chce mi się czekać. Q3 niestety nie ma stałego napędu quattro co dla mnie jest trochę nieporozumieniem, jedynie w wersji RS ale podejrzewam, że na to mnie nie stać.

Więc zostało coś od BMW albo Mercedesa, a że o tej długiej marce ostatnio krążą opinie że ma fatalne wykonanie wietrzą z masą strzelających plastików to zdecydowałem się na BMW.

Ogólnie przeglądałem oferty wielu marek i nie miałem pomysłu co bym chciał, a chciałem wybrać dobrze bo jednak kasa nie mała i szkoda żeby potem człowiek był niezadowolony. Najbardziej szkoda mi tego Peugeota, bo są przepiękne. Ale kto normalny ładuje taki mały silnik do wielkiego SUVa.

Ale z BMW też jestem zadowolony, jak konfigurowałem auto w salonie to miałem okazję się przejechać i wrażenia są mega. Cichy, responsywny. Systemy działają płynnie  i są naprawdę bajeranckie. 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest to jeden z najładniejszych modeli BMW, bo design tych nowych modeli to jest jakieś kur nieporozumienie. Zastanawiałem się jeszcze nad poprzednim modelem 5-tki po lifcie (ten nowy to paskudztwo z tabletowym kokpitem w środku), ale namówiłem kuzyna na sprzedaż Jego modelu, a On kupuje co innego.

 

Aktualnie mam BMW M440i coupe, ale ten silnik na krótkie trasy jest paliwożerny i nie chcę tego samochodu wykupywać. 430i wystarczy w zupełności.

 

Natomiast serducho podpowiadało co innego. Alfa Romeo Giulia, wersja Veloce lub Competizione. Ale już pozamiatane ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi nowymi BMW jest taki problem, że jak się na nie patrzy na początku to się myśli co to kurva jest. Ale jak potem człowiek zobaczy ją na żywo to myśli ale piękne auto.

Tak samo miałem z Twoją 4, którą zresztą rozważałem czy wziąć, ale jednak nie chciałem copue i wziąłem 3, i to samo mam z nową 5. Mówisz że nowa 5 to paskudztwo, miałem to samo, ale jak konfigurowałem swoją to miałem okazję obejrzeć nową 5 i zajrzeć do środka i o panie, dla mnie ona jest piękna. Gdybym miał więcej gotówki to bym mocno rozważył wzięcie tej 5, ale jednak wolałem full wyposażoną 3 niż gołą 5z

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, KamilM napisał:

Z tymi nowymi BMW jest taki problem, że jak się na nie patrzy na początku to się myśli co to kurva jest. Ale jak potem człowiek zobaczy ją na żywo to myśli ale piękne auto.

 

 

no nie wiem, dla mnie nawet na żywo to dalej wygląda źle 

Screenshot2024-03-29at11_22_59.thumb.png.a1c8e4231b18426921642c09a7bd899c.png

 

poprzednia generacja serii 4 moim zdaniem do dzisiaj jest szczytowym osiągnięciem designerów BMW i jednym z najpiękniejszych aut ever, za to te nowe przody jak dla mnie wyglądają jak inspiracja jakimiś pokracznymi chińskimi podróbkami BMW których paręnaście lat temu powstawało sporo. prosty przód z nowej trójki dużo ładniejszy jest.

Edytowane przez gtfan
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...