Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

Co teraz z limuzyną od VW?

b9 ma być tylko w kombi, Arteon też już tylko w kombi idzie, a za chwilę i tak zamykają jego produkcję. Jest w planach jakiś farbowany passat w sedanie czy już tylko kombi i suvy? 

 

Jako były użytkownik generacji b5, a aktualnie b6 i b8 jestem zaniepokojony tym obrotem wydarzeń:nosacz2:Takie b9 za kilka lat na pewno byłoby  w kręgu moich zainteresowań w przypadku zmiany auta, ale wolałbym Sedana.

Sedan ponoć tylko z kogutem na masce. Widły only kombi. 

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, D.B. Cooper said:

Co teraz z limuzyną od VW?

b9 ma być tylko w kombi, Arteon też już tylko w kombi idzie, a za chwilę i tak zamykają jego produkcję. Jest w planach jakiś farbowany passat w sedanie czy już tylko kombi i suvy? 

 

Jako były użytkownik generacji b5, a aktualnie b6 i b8 jestem zaniepokojony tym obrotem wydarzeń:nosacz2:Takie b9 za kilka lat na pewno byłoby  w kręgu moich zainteresowań w przypadku zmiany auta, ale wolałbym Sedana.

ID7 :ragus:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:
12 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

Co teraz z limuzyną od VW?

b9 ma być tylko w kombi, Arteon też już tylko w kombi idzie, a za chwilę i tak zamykają jego produkcję. Jest w planach jakiś farbowany passat w sedanie czy już tylko kombi i suvy? 

 

Jako były użytkownik generacji b5, a aktualnie b6 i b8 jestem zaniepokojony tym obrotem wydarzeń:nosacz2:Takie b9 za kilka lat na pewno byłoby  w kręgu moich zainteresowań w przypadku zmiany auta, ale wolałbym Sedana.

Rozwiń  

ID7 :ragus:

No i jeszcze ODI jak chce się sedana z grupy VAG. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2024 o 13:13, Sedrak napisał:

Kuzyn ma taką na taxi w LPG i bardzo chwali. Fajnie wyposażony, wygodny, dużo miejsca i przy 60k jeszcze orginalne klocki miał. W trasie taki sobie jak większość hybryd i bardzo słabo się prowadzi jak ktoś oczekuje frajdy z jazdy, ale jako urządzenie do taniego i wygodnego przemieszczania się to bardzo dobre auto. 

Trochę poczytałem i raczej są pozytywne opinie, gadałem nawet ostatnio z kolesiem, który w Corolli ma ten silnik 1.8 Hybryda od nowości i złego słowa nie powie.

Jedne co mnie trochę odrzuca to wersja wyposażenia a w sumie jego część, niby jest wszystko oprócz przeszklonego dachu ale wiąże się to też z tym, że siedzenia są w pół-skórze :frog: takie nie wiadomo co i jeszcze wygląda raczej średnio.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, BRY@N napisał:

Dokładnie tak

7cd5e38d4364a9284fa83d53eebf.jpg.ee9e26c98fb45da74d31f845b7fe11d6.jpg

 

No ja jakoś nie jestem do tego przekonany, trochę boję się co się stanie z tą skórą po jakimś czasie.

 

Nie ma tragedii :) Choć ja nie jestem fanem skór w samochodzie, jedna wolę jakiś mix z alcantarą.

Co najwyżej trochę Ci po bokach popęka, przy wsiadaniu jednak lewa strona będzie trochę "szurana".

Odnośnik do komentarza
On 4/7/2024 at 6:42 PM, balon said:

Easy. Mi chodziło tylko czy był to liftback i myślałem raczej o pierwszej generacji przed denominacją :)

 

 

IMG_1401.jpeg

 

Ajajaj, w czasach liceum (2003 rok), gdzie na 18tki niektórzy podostawali maluchy (Czasy, gdy dobry maluch kosztował 200-300zł + flaszka dla dziadka, żeby mu smutno nie było jak wyciągał z garażu, ziomek kupił malucha rocznik 78 w idealnym stanie za 250zł, głupi był i go sprzedał po paru latach, a takie w oryginalne dziś wartę są kilkadziesiąt tysięcy) jeden bananowy dzieciak dostał od starych Fiata Crome 2.5 TURBODIESEL :obama: Skóra, klimatyzacja, pełna elektryka, laski wsiadały przez szyberdach. I te zegary, jak w maluchu miałeś jeden, tak tu robiło wrażenie kolosalne.

 

Fiat Croma turbo i.e. 1987 | For Sale Euro 2.200 (2016-01-31… | Flickr

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Faranell napisał:

 

Nie ma tragedii :) Choć ja nie jestem fanem skór w samochodzie, jedna wolę jakiś mix z alcantarą.

Co najwyżej trochę Ci po bokach popęka, przy wsiadaniu jednak lewa strona będzie trochę "szurana".

W sumie jeśli auto będzie dobre (mało awaryjne) to i to jakoś przeżyje.

Moją wewnętrzną :cebula: zastanawia też kwestia tego LPG :nosacz3: 

W hybrydach tak bezproblemowo to działa? Z tego co czytam to opinie są mieszane raczej.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, BRY@N said:

W sumie jeśli auto będzie dobre (mało awaryjne) to i to jakoś przeżyje.

Moją wewnętrzną :cebula: zastanawia też kwestia tego LPG :nosacz3: 

W hybrydach tak bezproblemowo to działa? Z tego co czytam to opinie są mieszane raczej.

 

Hybrydowe toyoty łykają LPG bez problemu i jazda jest za półdarmo. Kumpel pracuje w KME w Łodzi to gazują tego na potęgę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...