Skocz do zawartości

Dead Island 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Na razie z dużych premier to tylko Hari Pota w lutym, no ale spoko, po co mają się kanibalizować. Osobiście liczę na gierkę bo jedynka mi się podobała, skończyłem dwa razy, Riptide już zalatywał crapulcem ale w coopie się ograło więc nie było tragedii. No ale pociachałbym sobie bezinteresownie zombie znowu bo Dying Light 2 nie do końca spełniło moje oczekiwania w tym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

HELL-A Edition and Pre-Order Bonuses

Currently available to pre-order, the highly collectible Dead Island 2: HELL-A Edition is full of unique items from the game world to further the immersion of every Dead Island fan.

Players who pre-order any edition of Dead Island 2 will receive the “Memories Of Banoi Pack,” featuring two unique weapons that celebrate the original Dead Island, along with a special skill card.

Last but not least, a stunning, hand-painted resin collector figurine of Amy, posed chilling in the iconic Burger 66 diner after a zombie slaying session. This standalone premium figurine is available to purchase exclusively from Deep Silver at the game’s official website.

The HELL-A Edition includes:

  • Exclusive SteelBook with game disc
  • Expansion Pass
  • Venice Beach Travel Map
  • Six Slayer Tarot Cards
  • Two Pin Badges
  • A DI2 Patch
  • Golden Weapons Pack
  • Pulp Weapons Pack
  • Character Packs 1 and 2

The “Memories of Banoi Pack” includes:

  • Banoi War Club
  • Memories of Banoi Baseball Bat
  • Weapon Perk – “Balanced”
  • Personal Space” Skills Card
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Straszna lipa. Graficznie na pierwszy rzut oka wydaje się, że ładniej niż produkcja od Techlandu jednak strasznie tam pusto. Niby LA, wielkie miasto, a przeciwników na ekranie tyle co kot napłakał. To już chyba nawet w pierwszej części pojawiało się ich więcej na ekranie. Chyba nie poradzili sobie z większą liczbą zombie na tym silniku i jestem ciekaw czy rekompensować to będzie miał ich większy poziom trudności ubicia czy będzie to prosta rozwałka. Ciekawe czy chociaż na premierę gra będzie pozbawiona bugów i innych niedociągnięć... Sam pewnie sprawdzę jako fan gier w takich klimatach ale obecnie nie nastawiam się na nic.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
20 godzin temu, oFi napisał:

wygląda nieźle, ale po dying light 2 poczekam na opinie forumka najpierw

DL2 było dobre przecież...

 

A tutaj, niby wygląda lepiej graficznie niż DL2, ale to tylko teoria. Niewiele wiadomo o tym, co w tej grze będzie się robić poza samą walką, nic więcej nie pokazali. Sam system walki i sposób w jaki rozpadają się zombie, chyba jeszcze lepszy niż w DL2, ale może wyjść ładna wydmuszka... 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Bieda z nędzą po tym pseudo gameplayu. Wygląda jak podrasowana jedynka i zresztą tym też będzie biorąc pod uwagę jak długo ta gra próbowała powstać. I jeszcze to "work in progress" na niecałe dwa miesiące przed premierą :yao: Co oni niby mogą tam poprawić? Grafę z past genów nie zboostują, tłumów na ulicach też nie będzie więc może większe bugi poprawią choć obstawiam, że standardowo to gracze na premierę będą robić za testerów i przez kolejne miesiące będą to łatać.

Fabularnie to zaczyna się jak DI1 nawet. Różnic względem mechaniki, skilli czy nawet zombiakach nie widzę zbytnio. Nie wiem po co to wychodzi w takiej formie. Fajnie by było jakby przynajmniej sidequesty i subbossowie trzymali poziom.

Jedynka i Riptide dostarczyły mi dość zabawy choć szału nie było. Ten pierwszy teaser lata temu sugerował, że dwójka będzie bigger, better & more badass, a potem wszystko szlag trafił. Wygląda to trochę jakby chcieli już na siłę to wydać.

Jak zawołają za to pełną cenę to :kekw:

Odnośnik do komentarza

Jak by podkręcili agresywność i tempo zombiaków ewentualnie zwiększyli ich ilość z trzykrotnie to może coś ciekawego by z tego wyszło, a tak wygląda to nudno. Grę dostanę na PC ale przez pierwszy miesiąc nawet nie odpalam bo ich poprzedni tytuł (Homefront The Revolution) był mocno zabugowany na premierę a nawet teraz nie jest w idealnym stanie. Mam tylko nadzieję że po premierze produkcja nowego TimeSplittersa ruszy pełną parą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...