Skocz do zawartości

Dead Island 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2023 o 22:25, knotek napisał:

Pięknie zaskoczenie ta giereczka, gra sie wybornie, wielkość miejscówek idealna, gore jak za starych dobrych czasów. 

Szkoda tylko że 6 wskakuje starfield i trzeba zostawic rozgrzebaną, czego nie znoszę :potter:

Ja mialem pod koniec juz problem z wiekszymi hordami zombie, gdzie po omdleniu musiales cala sekwencje powtarzac. Na szczescie zrobilo sie otwarte lobby, jakis typ dolaczyl i przy omdleniu restart od tego samego momentu po kilku sekundach. 

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Sam jeszcze nie grałem bo na razie podstawką jestem zajęty ale z tego co mówi internet to jest to normalne DLC z fabułą a nie jakieś fale wrogów bez pomysłu. Sam myślałem nad zakupem ale poczekam na drugie DLC i jak okaże się dobre to zakupię pakiet. Wtedy na Epicu będzie pewnie jeszcze taniej. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem grać tuż po skończeniu części pierwszej i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. To, co było w 1, tutaj jest znacznie lepsze. Do tego możliwość wykopywania przeciwników z powietrza, jak w Dying Light :fsg:

 Przyjemna dla oka grafika i płynność rozgrywki. Nic, tylko siekać zombiaki na przeróżne sposoby:banderas:Bardzo fajnie się gra, szczególnie robiąc ciągłe uniki, a jak takiego delikwenta złapiemy, to można mu zayebistego finishera zasadzić:szekle:

Spoiler

18d26de29c99-screenshotUrl.thumb.jpg.c94b2684f620ec457a4ec40e47d833e0.jpg

Dużo okazji do wykorzystywania elementów środowiska, połączenia prąd+woda, żrące chemikalia itp.

Coś pięknego:banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
11 godzin temu, Elitesse napisał:

Właśnie jest darmowy weekend z pełną wersją gry! https://www.ppe.pl/news/336194/darmowy-weekend-z-4-mocnymi-grami-gratisowa-zabawa-w-pelnej-wersji-dead-island-2.html

 

Jak ktoś dobrze przysiądzie, to powinien przejść tytuł od początku do końca.

Kierwa akurat jak kupiłem :nosacz2:

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bielik napisał:

Kierwa akurat jak kupiłem :nosacz2:

 

To tylko darmowy weekend, a z grą spokojnie można spędzić więcej czasu. Jeszcze wyjdą jakieś DLC fabularne. Ja kupiłem w okolicach premiery, sprzedałem, a ostatnio kupiłem na epicu wersję gold, którą planowałem sprawdzić jak wyjdą wszystkie dodatki. Zagrać chciałem raczej na geforce now, bo pc tak dobrze sobie nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

O jezu, ale to jest średniak. Walka jest niesamowicie prostacka i nie trzeba wkładać w nią żadnego wysiłku. Po prostu idziesz przed siebie i naciskasz trigger. Jak chcesz być pro to mozna nacisnac blok, zeby wprowadzic kontre. Najbardziej mnie wkurza, ze jest pełno gówno lootu, ktory trzeba manualnie podnosic. Dlaczego tylko kasa i ammo automatycznie wpada do ekwipunku?! Idealna gra do gamepassa - przejdz i zapomnij o istnieniu.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Chyba w żadnej innej grze nie widziałem tak zajebiście zrobionych wnętrz budynków. Poziom detali mnie zaskoczył, w końcu realistycznie wyglądające chaty, a nie pierdolnik z randomowymi przedmiotami gdzie popadnie. Jest trochę zbyt sterylnie, ale i tak momentami można się poczuć jakby się zwiedzało domy bogaczy :D Pograłem wczoraj parę godzin i wrażenia jak najbardziej pozytywne 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ale czemu w tej grze nie ma ręcznego zapisu i czemu skrytki zamykane na klucz się odnawiają? Wczoraj otworzyłem bagażnik samochodu trenera, wziąłem kij, poszedłem do domu Emmy, dzisiaj gram, a tu bagażnik znowu do otworzenia z tym samym kijem. To samo tyczy się przedmiotów - odnawiają się po jakimś czasie. Bardzo to wybija z immersji.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Wczoraj otworzyłem bagażnik samochodu trenera, wziąłem kij, poszedłem do domu Emmy, dzisiaj gram, a tu bagażnik znowu do otworzenia z tym samym kijem. To samo tyczy się przedmiotów - odnawiają się po jakimś czasie.

Z czasem zaczniesz omijać już odblokowane bronie bo będą bezużyteczne (albo upgrade kosztuje krocie). To nie jest Dead Rising gdzie jak znalazłeś jakąś dopakowaną broń to co chwilę po nią biegłeś. Wszystko się respawnuje zarówno przeciwnicy jak i przedmioty. Jak by zostawili respawny tylko zombiaków a nie przedmiotów to miejscami już nie była by to wesoła sieka bo trzeba by było pilnować apteczek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...