Skocz do zawartości

Dead Island 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero obejrzałem ten ostatni trailer i muszę przyznać, że zmieniłem trochę zdanie. Dalej miejscami jest trochę pusto jednak zrekompensować może to gameplay i ciekawa fabuła. Oby. Widać, że popracowali trochę nad modelami postaci i ich destrukcją. Chociaż w tym filmiku jak jest walka zaraz po otwarciu garażu w tej mini misji, to nie widać aby ten duży przeciwnik miał jakieś ślady po ataku pazurami czy ich wbiciu. Mimo wszystko nie jest aż tak źle jak myślałem, że będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niezły powrót z grobu, nomen omen. To był klasyczny przypadek gry, która zostaje stworzona w bólach i po kolejnych opóźnieniach i perturbacjach zostaje na siłe wypchnęta, by skonczyć jako 5/10 na meta.

A tu sie kroi kawał porządnego zombie slashera. O ile trailery nie robią nas w chvja rzecz jasna, bo już nie takie cuda się zdarzały :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się dobrze , dying light 2 kompletnie mnie zawiódł a tutaj wygląda to dużo lepiej. Miałem brać na pc by nareszcie 4090 została wykorzystana ale jako że gra wychodzi tylko na epic games store to wleci wersja ps5. Jedyna informacja jaka obecnie średnio mi się podoba to mapa podzielona na sektory a nie jeden otwarty świat ale ważne by gra była mięsista a reszta to dodatki

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

A do tego epica to trzeba osobnego kompa kupić, że tak kombinujesz? :philosoraptor:

Nie chce mi się wywalać pieniędzy na 5-6 launcherów . Jak mam wydać te 70e na grę to PC= Steam/Battle.net albo konsola , tak samo  czekam na DD2 które już w tamtym roku wyszło na epicu ale dopiero za miesiąc na steam. Ogólnie praktyka podkupowania eksów pod swoją platformę na PC do mnie nie przemawia i nie będę tego wspierał.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytałem trochę recek i cieszy przywiązanie do detali wnętrz budynków. Ponoć można powiedzieć kto w danym pokoju mieszkał. I teraz pojawia się uśmiech politowania gdy przypominam sobie to całe copy and paste w Dying Light 2 i puste pomieszczenia, przez ktore nie chcialo mi sie niczego eksplorowac.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Lukas_AT napisał:

Czytałem trochę recek i cieszy przywiązanie do detali wnętrz budynków. Ponoć można powiedzieć kto w danym pokoju mieszkał. I teraz pojawia się uśmiech politowania gdy przypominam sobie to całe copy and paste w Dying Light 2 i puste pomieszczenia, przez ktore nie chcialo mi sie niczego eksplorowac.

 

Tak, było to trochę słabe ale z tego co widziałem to DI 2 to nie ma być kompletnie otwarty świat a korytarzówka (?) z doczytywaniem map jak w wiedźminie. Przynajmniej tak skumałem w podsumowaniu plusów i minusów w recenzji na ppe. Dla mnie to nie jest akurat wadą ale w czymś takim chyba łatwiej jest skupić się na szczegółach. Plus potencjalnie mniejszy świat. 

 

Sam tradycyjnie obserwuję i poczekam z zakupem przynajmniej na pierwsze relacje graczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...