Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Kmiot napisał:

Yaiba fajniutka była. Sam trzymam w kolekcji, więc uważaj na słowa!

Zagrałeś po mojej opinii, pamiętam :lapka:

 

A yaiba wyjebana. Niech hejtuje tylko ten kto to ograł bo zazwyczaj ci co grali byli zadowoleni. A tryb arcade 2d na modlę og ng:banderas:jakby wyszla wersja w 60 klatkach bym stał pierwszy w kolejce po zakup. Jedyna wada gry, obok tylko dwóch bossó.

52 minuty temu, Ludwes napisał:

 

no dokładnie, Control nawet nie jest dobry

Dokładnie - jest wyjebany, nie dobry.

Odnośnik do komentarza

gameplayowo:

Control > Quantum Break > Alan Wake

 

fabularnie

Alan Wake > Control > Quantum Break

 

moim zdaniem Control to ich najlepsza gra, raz że broni się świetnym gameplayem, a i historia zanurzona w teoriach spiskowych z klimatem rodem z Archiwum X, od początku do końca intryguje. Alan Wake z kolei jest najgorszy gameplayowa bo cała rozgrywka opiera na nudnym schemacie, ale klimat i fabuła wywoływała ciary na plecach. Z kolei Quantum Break pod względem gameplayowym jest gdzieś po środku, ale fabularnie to nudne science-fiction, pozbawiony niepokojących elementów paranaturalnych które są najmocniejszymi elementami Control i Alana

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SlimShady napisał:

Grałem w jedno i w drugie i obie te gry to dla mnie 3/10, z tym, że Yaiba, to najmocniejsze 3/10 w historii. Nie wiem, może slaszerowcy mają inną perspektywę, albo to kwestia Ninja Gaiden w nazwie. Jeżeli ujrzeliście w tym ukrytą perełkę, to tylko pozazdrościć tolerancji.

A w sumie nigdy nie pisałem że gra jest czymś więcej niż 6-7/10, to samo mogę napisać o punisherze na PS2 - przeszedłem z 10 razy i kocham tę grę, ale nigdzie nią nie wojuje.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

A w sumie nigdy nie pisałem że gra jest czymś więcej niż 6-7/10, to samo mogę napisać o punisherze na PS2 - przeszedłem z 10 razy i kocham tę grę, ale nigdzie nią nie wojuje.

Gdzie Rzym, a gdzie Krym. Przy Punisherze, to, to nawet nie stało. Osobiście nigdy nie spotkałem się, żeby czerwonka na meta okazała się czymś więcej niż crapem, a trochę ich było na koncie. Teraz unikam takiego sprawdzania z ciekawości, bo po prostu nie wierzę w coś takiego, że cały świat się pomylił aż tak bardzo.

Z żółtkami, to już bywa różnie, tutaj parę rzeczy uznaje za lepsze niż ogół, ale generalnie, to jest ta granica, czyli gry średnie/niezłe vs gry zepsute/ledwie grywalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...