Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Wredny napisał:

Ale serio - to żaden spoiler... Towarzyszka ma sercowe dylematy i tyle - żaden to quest z mega twistem, ot zapychacz, typowy "companion task", nic szczególnego, o co by można się spinać.

No ja gram około 7 godzin i nie zdawałem sobie sprawy że jest aseksualna, co prawda domyślałem się że ciągnie ją do bab, ale wolalbym się takich informacji dowiadywać w grze a nie z randomowego posta na forumku

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

No ja gram około 7 godzin i nie zdawałem sobie sprawy że jest aseksualna, co prawda domyślałem się że ciągnie ją do bab, ale wolalbym się takich informacji dowiadywać w grze a nie z randomowego posta na forumku

Wchodzisz do tematu Konsolowa Tęcza i dziwisz się, że piszemy tutaj o osobach aseksualnych? Przypominam, tęcza to symbol ruchu LGBTQ+, pozdro ;) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Wchodzisz do tematu Konsolowa Tęcza i dziwisz się, że piszemy tutaj o osobach aseksualnych? Przypominam, tęcza to symbol ruchu LGBTQ+, pozdro ;) 

Trzeba by zapytać blubera ktory nazywał ten temat, co mial na mysli pisząc tęcza ( co z naturalnych względów jest teraz niemożliwe)

 

Ale śmiem podejrzewać że chodzilo mu raczej o miejsce swobodnych przyjaznych dyskusji, a nie tropienie lewackich spisków w grach wideo. Dlatego życzylbym sobie i byłbym wdzięczny gdybyś przestał zaśmiecać temat takimi postami nie wnoszącymi nic do dyskusji

Odnośnik do komentarza

To ty zacząłeś pienić się o rzekome spoilery z questa pobocznego (sic!), więc sam przerwałeś tę jakże "przyjazną" dysputę, o wpływu polityki na gry wideo. A życzyć czegokolwiek to sobie możesz w temacie o Sea of Thieves, tam się może życzenia szybciej spełnią.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Wchodzisz do tematu Konsolowa Tęcza i dziwisz się, że piszemy tutaj o osobach aseksualnych? Przypominam, tęcza to symbol ruchu LGBTQ+, pozdro ;) 

 

On nie dziwi się, że ktoś śmie poruszyć kwestie aseksualności tylko irytuje go spoiler. A tęcza symbolizuje naprawdę wiele rzeczy.    

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

więc sam przerwałeś tę jakże "przyjazną" dysputę, o wpływu polityki na gry wideo

dyskusja wg Roziego:

10 godzin temu, Rozi napisał:

comment_NZnTwGIwbLVzB5AP9Y8nI5BMkpPbYffP

 

Stunning and brave <3

 

Ponadto w grze jest lista zakazanych słów, których nie można użyć w imieniu postaci:

comment_FjCYPQLs9cm6LofBvUQd9jULTOQJBTeB

https://pastebin.com/jTDiYsAy

 

2019 rok <3

 

Przypomina się:

 

 

10 godzin temu, Rozi napisał:

giphy.gif

 

7 godzin temu, Rozi napisał:

when-you-have-constipation_o_517057.gif

 

 

 

no prawdziwie oksfordzkie standardy debaty

 

 

  • Plusik 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze, skowyrne takie te lewaczki czy tylko mi się tak wydaje? :wub:

 

Swoją drogą ten argument Roziego, że gra jest poniekąd "zepsuta" przez poprawność polityczną (czyli jest ciosem wymierzonym w białych), bo nie może nazwać swojej postaci nigger albo gringo (które to jest raczej zarezerwowane dla białych)... Nie wiem jaki proces myślowy za nim stał, ale zakładam, że raczej zerowy.

 

Chociaż też boli mnie ban na "stulejarza". :( 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą ten argument Roziego, że gra jest poniekąd "zepsuta" przez poprawność polityczną (czyli jest ciosem wymierzonym w białych), bo nie może nazwać swojej postaci nigger albo gringo (które to jest raczej zarezerwowane dla białych)... Nie wiem jaki proces myślowy za nim stał, ale zakładam, że raczej zerowy.

 

no i jest side quest o aseksualności postaci, dla roziego to zbyt duży ciężar umysłowy

Edytowane przez Figaro
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ASX napisał:

Trzeba by zapytać blubera ktory nazywał ten temat, co mial na mysli pisząc tęcza ( co z naturalnych względów jest teraz niemożliwe)

 

Ale śmiem podejrzewać że chodzilo mu raczej o miejsce swobodnych przyjaznych dyskusji, a nie tropienie lewackich spisków w grach wideo. Dlatego życzylbym sobie i byłbym wdzięczny gdybyś przestał zaśmiecać temat takimi postami nie wnoszącymi nic do dyskusji

Zawsze można zajrzeć do pierwszego posta tematu:

W dniu 27.12.2014 o 02:56, Gość _Be_ napisał:

Z racji tego, że fajnie sobie można czasem pospamić o fajnych rzeczach z użytkownikami sugar, matepięc, figlarz, niktcienielubi czy kilku innych, ale zawsze wejdą i wrzucą jakies lemingi screeny z usługi, która ich nie interesuje albo z konsoli, której nigdy nie powąchają nawet przez to obrzydzają innym użytkownikom jakąkolwiek fajną dyskusję ponad trzepanie konia do gifów czy do rozdziałki to zakładam ten temat. Wyżej wymienieni userzy proszeni są o fajne posty żeby tworzyć fajny temat a, że nie ma tutaj licznika postów to sobie możemy spamować o dobry gierkach a nie gó.wnie obsranym czy rozmazanym :lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie ja już nie daję rady, dobrze że jest opcja wyłączenia gry bo by była katastrofa, człowiek mógłby się wieszać na linach

 

panowie, trzymajcie fason, ale nie daję rady z RDR 2, albo ku.rwa opi.erdolisz bank albo coś rozyebiesz, to wtedy giereczka jest lux, to samo graficzka i immersja, ale potem włączasz misję, widzisz te ograniczenia to ty jedynie kut.asa do dupy dostaniesz, zapamiętaj te słowa.

 

doceniam dbałość o detale, ale na chuy ta gra jest zyebana w sterowaniu, czemu wszystko tak bardzo upiera się w przeszkadzaniu w zabawie, a najgorsze, że nikt tego nie widzi, rockstar sika wam do herbaty, a wy to pijecie bo nie wiecie co tam jest

 

jutro idzie do żyda i kupuję sobie dobrego open worlda jakim jest Yakuza Kiwami, bo jakbym grał w to dalej, to byłby magik, byłby magik

 

za dwa lata

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 5
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No jak remasterów, szczególnie dobrze znanych mi i stosunkowo świeżych gier, raczej nie uznaję, tak faktycznie najlepszą trylogię tamtej generacji bym przytulił w dobrej wersji, bo na konsolach nie ma sensu tego sprawdzać, a na PC mi się nie chce od nowa je.bać z instalkami, crashowaniem jedynki, glitchami w trójce itd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...