Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maciucha napisał:

to jakiś bait z tym 3k żaden piniondz?

 

No tak obstawiam po prostu, masz przecież trzy wersje konsoli podane w dolarach, gdzie najtańsza ponoć ma kosztować 1.8k do 2k zł na polskie, no ale to nie jest nic pewne. Nie sądzę, żeby wołali za to 4k za najlepszą wersję.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, GearsUp napisał:

Switch - wysokość - 102 mm, długość - 239 mm, głębokość - 28,7 mm

Steam - wysokość - 117 mm, długość - 298 mm, głębokość - 49 mm

 

Waga:

 

Switch - 398 gramów

Steam - 669 gramów

 

To niezły "handheld"

 

Have fun with hand cramps

 

Bo ze switcha jest dobry xD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, GearsUp napisał:

 

Oczywiście bo mogę posiadać na nim indyczki w formie fizycznej a nie być uwiązanym do konta jak niewolnik

Steam Deck to będzie najzwyklejszy komputer. Będziesz chciał to postawisz windowsa i instalujesz sobie na co tylko masz ochotę.

Odnośnik do komentarza

Nie żeby coś, prawdopodobnie też to wezmę do gierek, których nie ma na Switchu. Bateria jest niczego ale bez rewelacji - Portal 2 to 4 godzinki grania.

 

15 minut temu, ASX napisał:

Ale jaki związek mają pudełka z byciem lub nie byciem handheldem? xD

 

Taki, że typowy handheld to konsola przenośna do grania również offline.

 

Zabierz tego Steam Docka na kocyk do lasu albo nad jezioro i wtedy się przekonasz jakie są plusy prawdziwego handhelda.

5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Steam Deck to będzie najzwyklejszy komputer. Będziesz chciał to postawisz windowsa i instalujesz sobie na co tylko masz ochotę.

 

I przez to masa problemów z kompatybilnością jeżeli zrezygnujesz z domyślengo Steam OS'a a producent będzie Ci wypuszczał kolejne łatki przystosowane właśnie pod ten system.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, GearsUp napisał:

 

Bo jakoś sobie nie wyobrażałem grania na Steamie bez trofeów. Ale jak się zapisują w trybie offline to spoko

 

A na switchu wpadają ci trofea? A dwa obecnie większość gierek wspiera trofea offline na steam które są ładowane do profilu po połączeniu z netem. Zresztą jak ci tak bardzo zależy być zawsze online to tak samo jak na switchu możesz sobie zrobić hotspota na telefonie. 

 

 

Zresztą kto zbiera osiągnięcia na PC? 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

 

A na switchu wpadają ci trofea? A dwa obecnie większość gierek wspiera trofea offline na steam które są ładowane do profilu po połączeniu z netem. Zresztą jak ci tak bardzo zależy być zawsze online to tak samo jak na switchu możesz sobie zrobić hotspota na telefonie. 

 

 

Zresztą kto zbiera osiągnięcia na PC? 

 

A pisałem coś o osiągnięciach na Switchu?

 

Cytat

A dwa obecnie większość gierek wspiera trofea offline na steam które są ładowane do profilu po połączeniu z netem.

 

Czyli jednak nie wszystkie to wspierają? Jak to w końcu jest?

 

Cytat

Zresztą jak ci tak bardzo zależy być zawsze online

 

Nie online tylko offline. Zależy mi na tym z jednego powodu - w trybie samolotowym Switchowa bateria trzyma dłużej więc pomyślałem, że w tym trybie na Steam Docku też się powinno głównie giercować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...