Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

wsparcie kkw dla switcha w 2018 i latach nastepnych to bedzie masakra jakas, w 2017 nie bylo az tak mocne bo wielu devow z kkw nie wierzylo w sukces konsoli i po prostu nie robili na nia gierek, jak sie boom zaczal ze sprzedaza to ponoc nie ma w japonii deva, ktory by nie przygotowywal czegos na ta konsole

Odnośnik do komentarza

Dziś z ciekawości podpiąłem Switcha do starej plazmy Panasa 37 cali z sypialni. Normalnie miałem zawsze podpięte pod TV UHD 60 cali. 

Panie Jeremiaszku co za różnica na plus. Mario Odyssey wygląda przepięknie (chociaż na UHD nie było tragedii znacznie ładniej niż Zelda - szkoda że już jej nie mam bo chciałbym sprawdzić różnicę). Wszystko jest takie miękkie, bez aliasingu, bez rozmazanych tekstur gruntu itp. KOSA PORUCZNIKA.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jest tak źle na UHD. Wiadomo, gry z rozdziałką 720p prezentują się dramatycznie na sprzęcie 4k. Najgorzej jest z Xenoblade Chronicles 2; widać, że gra jest piękna (design świata i postaci), ale przez podłą rozdzielczość (moim zdaniem nawet w docku spada poniżej 720p) na początku odechciewało mi się grać na TV. Mario nie sprawdzałem, natomiast gierki wyciagające 1080p wyglądają na 4k fantastycznie (np. Steamworld Dig2 czy Fifa 18).

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nie mogę skomentować po wrzuceniu obrazka, więc post pod postem:

 

To nie daje, ale też nie wyciek informacji tylko przypuszczenia Nintendo Force. Jeśli się nie mylą co do Pikmina 4 to nie będę narzekać. 

 

W sumie Pikmin 4 na joyconach idealnie by wszedł na wiosnę (np. w marcu)

 

Edit: cytat z ich strony na Patreonie: We'll take an in-depth look at it, evaluate more modern ports to the Switch like DOOM and Bayonetta 2, and then report on . . . well, some things we aren't able to say publicly here quite yet! (But early 2018's going to be pretty exciting for Switch fans . . . )

 

Jakby co to Day one 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Jeśli okaże się że japońskie wydanie Bayo 1 i 2 faktycznie będzie miało do wyboru język angielski, to pewnie skuszę się na wydanie z KKW, w przypadku którego z zakupem chwilowo się powstrzymywałem.

 

https://mynintendonews.com/2018/01/05/japan-the-bayonetta-non-stop-climax-edition-will-have-english-language-support/

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...