Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SetoPL napisał:

Właśnie to mnie nurtuje, bo ja głównie przenośnie chce grać.

Obowiązkowo Lite. Korzyści zaczynają się od mniejszego ekranu po lepszy dpad.

1 godzinę temu, Faka napisał:

A Lite to niewypał i jak już ludzie kupują to szybko się go pozbywają na rzecz zwykłego.

Co?

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Lubię mieć opcje, więc jakbym miał brać Switcha to bym szukał zwykłego - chyba, że masz jakąś super okazję na Lite'a. Moim zdaniem sama konsola Switch jest zdefiniowana tym bajerem, że możesz się "switchować" pomiędzy  TV, a handheldem. Konsola bez tego głównego feature'a jest dla mnie nie do zaakceptowania.

 

Poza tym nie wiem jak możecie wymieniać 2/3 DSa i nie wspomnieć o najlepszej grze wszechczasów czyli Picross 3D ;)

Odnośnik do komentarza

Kanałowe granie mnie przekonuje i jakby nie było fajnie mieć wybór. Tylko ta cena boli. Moze uda się na promicji. Rozumiem, że pada trzeba oddzielnie kupić by na TV grać? W Eshopie są promocję jak w innych sklepach czy bardziej warto fizyczne nośniki? Czytałem, że trzeba jakoś kartę pamięci mieć dobrą by lepiej działało? Nigdy nie miałem do czynienia z taką konsolą 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

Skąd mam wiedzieć, że masz znajomych?

Nie chcę tu uprawiać prywaty, ale serio Twoje komentarze, w żadnym temacie nie wnoszą kompletnie nic. Kupiłeś Lite'a i chyba za każdym razem w dyskusji masz potrzebę wytłumaczyć sam, sobie jaki to był za(pipi)isty zakup. Ok, akceptujemy to i wracamy do grania na naszych spierd.olonych zwykłych Switach za to z wibracjami i ekranem większym niż na komórce;)

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@izon

Nie, nie był to za(pipi)isty zakup. Nintendo upadło nisko i ich sprzęt ogólnie jest niskiej jakości. Tyczy się to obu modeli Switcha. A miałem do czynienia z obiema wersjami tego szajsu w przeciwieństwie np do ciebie. Dlatego uważam, że warto wydać mniej za gówniany kawałek plastiku i chu.jowe korporacyjne zagrywki nintendo które chce być jak inni ale nie potrafi.

  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, devilbot napisał:

@izon

Nie, nie był to za(pipi)isty zakup. Nintendo upadło nisko i ich sprzęt ogólnie jest niskiej jakości. Tyczy się to obu modeli Switcha. A miałem do czynienia z obiema wersjami tego szajsu w przeciwieństwie np do ciebie. Dlatego uważam, że warto wydać mniej za gówniany kawałek plastiku i chu.jowe korporacyjne zagrywki nintendo które chce być jak inni ale nie potrafi.

No to jest temat na inną dyskusję, ale niestety nie spodziewałbym się, że Nintendo zmieni swoją politykę dotyczącą komponentów/jakości produktu czy finalnie ceny patrząc po wynikach sprzedaży.

 

To trochę jak z Iphonami - niby wszyscy narzekają, że przy produkcie za 5000 zł nie jest dodawany np. zasilacz ale co z tego, skoro słupki sprzedaży wskazują, że z biznesowego punktu widzenia korporacji to był właściwy krok?

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się, czerwone opakowanie to nowsza rewizja. Wydajniejszy układ żre mniej baterii i dokonali małej zmiany w ekranie.

Nie musisz na starcie kupować kartę chyba, że planujesz już zapchać konsolę grami, szczególnie cyfrą.

Sam kupiłem Samsung EVO Plus Micro SDXC bodajże z joybuya kiedy był na promocji.

Odnośnik do komentarza

Ja pozbyłem się 3DSa z jednego prostego powodu - biedna oferta gier w pudełkach i absurdalne ceny w eshopie, biorąc pod uwagę jakość tych gier. Także ta konsolka jest tylko dla ludzi, którym chce się piracić.

Jak się ktoś zastanawia między 3DS a Switchem to kumam, że niekoniecznie potrzebuje funkcjonalności Switcha, ale to naprawdę robi robotę i warto mieć konsolę przenośną, którą "przy okazji" można podpiąć pod TV czy odpalić szybko co opa bez dodatkowych padów itd. A jeśli dla kogoś argumentem jest tylko cena, to wybór jest chyba prosty. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie będę ukrywał piraty na 2ds też były argumentem, ale jednak wezmę Switcha. Odłożę zakup do marca i zobaczę jak finansowo będę stał. Przekonuje mnie jednak to, że na Switcha jeszcze dużo gier wyjdzie. Dodatkowo kanapowe granie i indyki.

A wiecie czy można odpalić stare gry na Switchu? Chodzi mi głównie o Mario w 2d. 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:

Ja pozbyłem się 3DSa z jednego prostego powodu - biedna oferta gier w pudełkach i absurdalne ceny w eshopie, biorąc pod uwagę jakość tych gier. Także ta konsolka jest tylko dla ludzi, którym chce się piracić.

Jak się ktoś zastanawia między 3DS a Switchem to kumam, że niekoniecznie potrzebuje funkcjonalności Switcha, ale to naprawdę robi robotę i warto mieć konsolę przenośną, którą "przy okazji" można podpiąć pod TV czy odpalić szybko co opa bez dodatkowych padów itd. A jeśli dla kogoś argumentem jest tylko cena, to wybór jest chyba prosty. 

E no bez jaj. Sam kupiłem 3DS-a jakiś rok temu, za 20 dychy ne eshopie kupiłem Residenta Revelations, a za 30 dychy całą trylogię Phoenixa Wrighta - ceny bardzo, ale to bardzo przyzwoite na promkach. Gry pudełkowe ( i mówię tu o hitach pokroju Zeldy, Mario, czy Luigi's Mansion)można bez problemu wyrwać po 50 złotych. Jakbym miał na dzień dzisiejszy wybrać tylko jedną konsolkę wziąłbym Switcha, ale 3DS ma swoje niepodważalne zalety, plus można go bez problemu zmieścić w kieszeni jeansów...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, izon napisał:

Gry pudełkowe ( i mówię tu o hitach pokroju Zeldy, Mario, czy Luigi's Mansion)można bez problemu wyrwać po 50 złotych

A ja miałem na myśli inne gry niż największe hity. Jak dokładniej przejrzysz ofertę pudełek, to bez problemu kupisz max kilkanaście ciekawych tytułów. Reszta import za chory hajs

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...