Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty to ta jedna i ta sama osoba, która wcześniej narzekała na skrzypiące joye? A teraz na ból rąk i głośne wibracje? Czy Ty nie jesteś czasem przewrażliwiony? xD

 

edit: skoro joye masz przyklejone taśmą to do pro padów polecam gąbkę, żeby zagłuszyć wibracje!

 

Nie mam nic przyklejone skrzypia sobie nie zwracam uwagi. Jestem przewrażliwiony na gowniana jakość a Switch nią grzeszy

Odnośnik do komentarza

Mi ręce drętwiały po dłuższym graniu od każdego handhelda. Switch jest najgorszy ze względu na swoją kanciastą konstrukcje (to po prostu ciężki tablet z dwoma kanciastymi prztyczkami po boku). Wagi sprzętu to nie wyleczy ale pewniej się trzyma konsolkę a to ważne zwłaszcza w grach wymagających zręczności.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, NemoKOF napisał:

Switch najgorszy? Grałeś dłużej w coś na 3ds? Poważnie bardziej przy Switchu ci drętwieją ręce? 

Miałem kiedyś 3dsa xl i faktycznie palce drętwiały plus oczy bolały od dłuższego grania. Teraz mam 2ds xl i kurde nie wiem co się zmieniło ale elegancko mnie się to trzyma i pomimo roździelczości dyskomfortu nie odczuwam. Przegrane mam tuzin Dragon Questów, Mario Land3D, Donkey Konga, Luigi's Mansion.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja mam new 3ds XL I drętwieją po dłuższych sesjach, ale daje radę, całkiem niedawno LM1 I LM 2 skończyłem. 3d land też bez 3d bo po 10 minutach z 3d boli mnie głowa, więc nie używam. 

 

Za to od switcha nie drętwieją. Nie to że jest super wygodny, denerwuje głównie prawy analog po przyciskami którego ciągle potrącam przez przypadek ale bólu nie ma. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie wypowiadałem się bo nie zaliczałem dłuższych sesji w trybie hip hop ze Switchem, ale po wczorajszym graniu... nie, wróć, rzeźniczeniu pół dnia w DMC3 stwierdzam, że Switch wygodny nie jest, ale ręce, ramiona, przedramiona, mięśnie, stawy i co tam jeszcze nie były i nie są na mnie złe. Nie używam żadnego gripu, tylko konsolka wyciągnięta z docka.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Nie wypowiadałem się bo nie zaliczałem dłuższych sesji w trybie hip hop ze Switchem, ale po wczorajszym graniu... nie, wróć, rzeźniczeniu pół dnia w DMC3 stwierdzam, że Switch wygodny nie jest, ale ręce, ramiona, przedramiona, mięśnie, stawy i co tam jeszcze nie były i nie są na mnie złe. Nie używam żadnego gripu, tylko konsolka wyciągnięta z docka.

A jak wrażenia z DMC3 port godny uwagi ?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Rezoo7 napisał:

A jak wrażenia z DMC3 port godny uwagi ?

Opisałem skrótowo w temacie o kolekcji HD. To jest edycja definitywna trójki i najlepsza jej wersja jaka ujrzała światło dzienne - Style Switching, zniesiony limit dwóch broni palnych i dwóch białych (można mieć cały arsenał przy sobie), lokalny coop Dante-Vergil w Bloody Palace i to wszystko w niższej cenie? Dziękuję pan Capcom, jeśli to jest to słynne dymanko to poproszę częściej.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...