Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, giger_andrus napisał:

No właśnie nie wiadomo. Czy według Ciebie Xeno jest leniwym portem ?

Graficznie różnica jest ale szału to nie robi. Geometria obiektów nadal jest prosta (połaźcie sobie po Bionis Leg) a sami przeciwnicy mam wrażenie że wręcz wycięci z dwójki (tzn Ci którzy również w niej występują). Xeno 1 to nie jest oczywiscie taki sampoziom lenistwa jak ostatnia składanka ale nie walczyłbym za mocno tym co to prezentuje. 

 

No ale tak na chwilę powiedzmy, że masz całkowitą rację. Załóżmy nawet, że Xeno1 to mesjasz remaków oraz tytaniczny wręcz wysiłek stażystów zatrudnionych przez N na wakacje. Czy ta jedna konkretna gierka daje Ci nadzieję, że cokolwiek na rocznice Zeldy i Metroida będzie odnowione tak samo? Ich największa marka czyli Mario doczekała się składanki, która działa gorzej niż to samo emulowane na nie do końca potężnym PC. Nie wiem czy wiesz ale dzisiejsze średniej klasy telefony puszczają M64 w lepszej jakości. O tym co można zrobić ze wszystkimi trzema grami na PC nie wspominam.

 

Bardzo chciałbym się mylić ale samo N nie daje żadnej nadzieji na godne potraktowanie Zeldy. MPT obstawiam to wręcz identyczny rodzaj portu (emulacji?) co Mario Sunshine. Będzie dobrze jak day 1 będzie mniej bugów i glitchy niz w marianach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Graficznie różnica jest ale szału to nie robi. Geometria obiektów nadal jest prosta (połaźcie sobie po Bionis Leg) a sami przeciwnicy mam wrażenie że wręcz wycięci z dwójki (tzn Ci którzy również w niej występują). Xeno 1 to nie jest oczywiscie taki sampoziom lenistwa jak ostatnia składanka ale nie walczyłbym za mocno tym co to prezentuje. 

 

No ale tak na chwilę powiedzmy, że masz całkowitą rację. Załóżmy nawet, że Xeno1 to mesjasz remaków oraz tytaniczny wręcz wysiłek stażystów zatrudnionych przez N na wakacje. Czy ta jedna konkretna gierka daje Ci nadzieję, że cokolwiek na rocznice Zeldy i Metroida będzie odnowione tak samo? Ich największa marka czyli Mario doczekała się składanki, która działa gorzej niż to samo emulowane na nie do końca potężnym PC. Nie wiem czy wiesz ale dzisiejsze średniej klasy telefony puszczają M64 w lepszej jakości. O tym co można zrobić ze wszystkimi trzema grami na PC nie wspominam.

 

Bardzo chciałbym się mylić ale samo N nie daje żadnej nadzieji na godne potraktowanie Zeldy. MPT obstawiam to wręcz identyczny rodzaj portu (emulacji?) co Mario Sunshine. Będzie dobrze jak day 1 będzie mniej bugów i glitchy niz w marianach.


Oczywiście trudno się nie zgodzić z tym co piszesz.
Z Xeno jestem akurat bardzo zadowolony, miałem okazję jakiś czas temu odpalić gierkę na Wii dzięki uprzejmości kumpla a następnie u siebie na Switchu. Różnica jest znaczna i to na pierwszy rzut oka. Z tego powodu teksty o "leniwych portach" uważam za krzywdzące względem Xeno i kilku innych tytułów. Nie lubię poza tym uogólniania, lubię konkrety.
Kolekcja Mario 3D Allstars to nieporozumienie, to już opisałeś. I to na 35cio lecie marki..... szkoda. Mimo to jestem w tej komfortowej sytuacji, że Switch to moja pierwsza konsola i już od ponad 30 godzin cieszę się z ogrywania Galaxy - w moim przypadku dobrze wydany hajs. Mario 64 i Sunshine są dla mnie za mało grywalne, olałem.
Co do jubileuszu Zeldy, na dwoje babka wróżyła, trzymajmy kciuki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No na 4K nie liczę. Może jakiś lepszy ekran i nowe analogi. I jeszcze zmienić konstrukcje szyny, ale tutaj cudów nie będzie. Luzy zawsze będą wyczuwalne. 
 

Czyli nic nie wiadomo. To może być w tym roku jak i w następnym.

To może sprawie sobie tego nowego switcha z nawiązaniem do Mario :rolleyes:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, devilbot napisał:

Nintendo robi wszystko dobrze tylko jedna rzecz mi u nich przeszkadza. Gość podkładający głos Mario ma twarz pedofila.

Mogliby rozwiązać z nim kontrakt i zatrudnić np kogoś kto nie ma twarzy pedofila. Zdjęcia nie wrzucę i proszę żebyście też tego nie robili.

Zgodnie z prośbą, wrzucam filmik:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...