Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rozi napisał:

BOTW 2 pewnie 2022 gdzieś, ale jak mają znowu takiego sztosa zrobić, to niech rzeźbią

 

Breath of the Wild rzeźbili przez cały żywot WiiU. Nie zdziwię się jeżeli Switch też będzie musiał podzielić się swoją Zeldą z następcą.

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Przypominam, że ten spinn off octopath ma datę 2022.

 

Ciekawe, że na 35 lecie Mariana udało się 3 gry, koślawe czy nie ale jednak 3. A teraz na 35 lecie zeldy jedną i to chyba najgorzej ocenianą xD

 

Nie miałem dużych wymagań, ale liczyłem że chociaż Galaxy 2 zapowiedzą. 

 

No nic. Cały mokry byłem po tym direct'ie. Myślałem że pada ale to tylko nintendo na mnie pluło przez 50 minut. I jeszcze dziś niewyspany będę... 

Odnośnik do komentarza

nowe potworki w MH Rise spoko

Splatoon 3 spoko

Project Triangle Stategy spoko

Expansion Pass do Hyrule Warriors spoko

NG kolekcja spoko

Legend of Mana remaster spoko 

skyward sword hd eeeeh a  mogli wrzucić najpierw WW i TP HD przed tym szrotem

 

brak info o BOTW 2 :dynia: 

ta rozdziałka i fpsy w No More Heroes 3 :dynia: ktoś tu się uczył chyba od Deadly Premonition 2

 

Warp Pipe w Animal Crossing! gamechanger! 

 

i jeszcze rozpoczęcie Directa od takiego gigantycznego trolla w postaci zapowiedzi Pyry w Smashu 

Aa no i fajne te gry na pierwszą połowę 2021 wychodzące w 2022 :gayos: 

 

no generalnie póltora roku czekania na Directa i mocno meh, ale tragedii nie było, dostaliśmy dużo gierek, dużo średniaków, dużo portów, dużo multiplatform. Tylko gdzie te bomby :/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Rayos napisał:

i jeszcze rozpoczęcie Directa od takiego gigantycznego trolla w postaci zapowiedzi Pyry w Smashu 

Eee ja od pierwszej chwili domyśliłem się, że to będzie Pyra.

30 minut temu, Rayos napisał:

Aa no i fajne te gry na pierwszą połowę 2021 wychodzące w 2022

"focused" nie oznaczało, że nie dadzą gierek poza H1.

 

A lineup mają na każdy miesiąc do końca sierpnia:

Luty - BD2 i SM3DW

Marzec - MHW

Kwiecień - Pokemon SNAP

Maj - Miitopia i Detective Club

Czerwiec - Golf

Lipiec - SS

Sierpień - NMH3

 

Najgorzej wygląda maj i jak sprawdziłem DC kosztuje w sklepiku 250PLNów.

 

Ale z ploteczek trochę się sprawdziło. Liczę, że Metroid 2D i FE Echoes są jednak prawdziwe.

Plus pewnie niedługo ogłoszą osobno Poksy na dedykowanym Directcie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie czekałem. Niewiele dla mnie. DemkoProject Triangle ogram po pracy. Kolekcje staroci od Capcom chyba nawet wezmę bo Arcade Stick bardzo mało uzywany. Poza tym Zelda SS to trochę meh i nie wiem czy kupię. Metroida nie bylo, za Golf nie dam 250zł, Splatoon to nie moje klimaty a brak SMT3 (chociażby data premiery) to mocne rozczarowanie. BYle do nastepnego za te półtroa roku jak już będą mieć trailer nowej Zeldy gotowy!

Odnośnik do komentarza

Splatoon 2 osiągnął wynik sprzedaży prawie 12 mln egzemplarzy, więc jednak jakieś duże hity planują wydać. 
 

Oczywiście większa podjara byłaby gdyby na koniec pokazali Metroida w 2D lub 3D, Bayonettę 3 albo zapowiedzieli powrót Kid Icarusa, Golden Sun, F-Zero, ale żadna z tych gier nie wykręci pewnie nawet połowy wyniku sprzedaży Splatoon 3

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Ale żenada.

No nic kurna, trzeba się chyba pogodzić z faktem, że dobre czasy się skończyły jeśli chodzi o gry wideo i zarówno Sony, M$ jak i BIG Niewypał w 70% robią już tylko produkcje pod tępych graczy - którzy nie potrafią rozróżnić czym jest dobra gra, casuali i ich rodzinki.

Normalny gracz natomiast z całej generacji wyłuska dla siebie jakieś 3-4 tytuły AAA oraz 3-4 tytuły indi, które go zachwycą i przypomną dawne lata gdzie porządna wymagająca rozgrywka w porządnej grze single player, była priorytetem.

No nic, zaraz wychodzi Bravely Default 2 i pewno będzie dobrą grą, jednak niesmak jaki zrobili tym dajrektem - na który czekaliśmy ponad rok i którym mieli namieszać w głowach,......... tak, niesmak pozostanie, na długie miesiące.

Teraz jestem ciekaw czy 23 lutego - czyli na 35 lecie zeldy, zrobią jakiś pokaz aby godnie uczcić tą serie, bo jeśli okaże się że jedyny ich wkład w świętowanie to będzie  Skajłard Sword hd, który wychodzi dopiero w lipcu to naprawdę odjebią  niesmaczny żart z prawdziwych fanów, bo randomomy i casuale z gustem żuka gnojarza - czyli większości co kupili switcha, to i tak koło wuja lata ważne, że będą mieli Fall Gajsa i gówna strzelankowe na modłę Fortnajta.

Także panowie jest słabo na każdym froncie - Next Geny od Sony i Microsoftu to jak na razie niewypały, a Nintendo wali w chuja i nie potrafi ogarnąć jednej konsoli.

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Powiedziałem sobie że wezmę Smasha dopiero jak bedzie Pyra/Mythra, wiec od marca smashuje. Mam nadzieję że będzie jeszcze dedykowany Smashowy direkcik soon tak jak bylo w przypadku innych postaci. 

 

Generalnie Direct taki se, dużo niczego tak na prawde, ale sam fakt że był już mi wystarczy. Z nowości Project Triangle Strategies zapowiada sie spoko, Mario Golf też wyglada na coś w co bym grał, reszta raczej nie dla mnie. 

 

Pomyśleć że równo 2 lata temu mieliśmy directa który rozpoczynał sie Mario Makerem, gdzieś w środku bylo Fire Emblem, a kończył się Astral Chainem i Link's Awakening... Ech dobre czasy to były. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, funditto napisał:

Splatoon 2 osiągnął wynik sprzedaży prawie 12 mln egzemplarzy, więc jednak jakieś duże hity planują wydać. 
 

Oczywiście większa podjara byłaby gdyby na koniec pokazali Metroida w 2D lub 3D, Bayonettę 3 albo zapowiedzieli powrót Kid Icarusa, Golden Sun, F-Zero, ale żadna z tych gier nie wykręci pewnie nawet połowy wyniku sprzedaży Splatoon 3

 

Bez dwóch zdań Splatoon to jest ich potężne IP, sam fakt że wczorajszy trailer trójki ma już ponad 600 tys wyświetleń o czymś świadczy. Osobiście dla mnie najlepsza strzelanka na rynku. 

Odnośnik do komentarza

Po tym co odjebali na rocznicę Mario straciłem nadzieję na cokolwiek przy urodzinkach Zeldy. Znamiennym tego dowodem jest fakt, że z tego całego świętowania Mario najlepszym elementem jest Bowser's Fury... :reggie:

 

Po pojawieniu się Galaxy było wiadomo, że Skyward Sword czeka już w kolejce (trójpak Zeldy odpadł w przedbiegu, bo mają 2 remastery z WiiU do sprzedania). A coś mi się niestety wydaje, że to nie będzie ostatnia gra z Wii po którą sięgną w takiem formie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

60$ za jedną, lekko odświeżoną gierkę z Wii? :reggie: Przecież przy Nintendo to nawet takie EA wydaje się być pro-konsumencką i przyjazną graczom firmą. Jestem pewny, że za tego Wind Wakera, czyli grę z 2002, też sobie będą życzyli pełną cenę. Zadziwiające jak wiele im uchodzi na sucho, a pewnie znajdą się i tacy co jeszcze będą ich bronić. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Ale jakim failu? Gra dalej jest w produkcji tak jak była.

 

Ty grasz w gry czy w zapowiedzi?

Wiesz dobre zapowiedzi gry i nie walenie w luja mnie do tych produkcji często przekonują, a takie trolo lolo jakie odjebali w tym dajrekcie przy okazji BotW 2 gdzie powinni mieć już chociaż kawałek rozgrywki do pokazania - bo co kurna robili przez tyle czasu - prasowali maseczki i spryskiwali łapy spirytusem, tylko mnie wkuwają i osłabiają entuzjazm.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kazuyoshi napisał:

Wiesz dobre zapowiedzi gry i nie walenie w luja mnie do tych produkcji często przekonują, a takie trolo lolo jakie od(pipi)ali w tym dajrekcie przy okazji BotW 2 gdzie powinni mieć już chociaż kawałek rozgrywki do pokazania - bo co kurna robili przez tyle czasu - prasowali maseczki i spryskiwali łapy spirytusem, tylko mnie wkuwają i osłabiają entuzjazm.

 

No widzisz a ja mam takie podejście, że wolę żeby dalej grzebali w kodzie i usprawniali go niż sklejali jakieś filmiki z gry na siłę i tracili na to czas żeby tylko coś pokazać.

 

Masz Super Mario 3D World + Bowser's Fury. To czas ogrywania tej gierki a nie hajpowania się inną.

 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kazuyoshi napisał:

Wiesz dobre zapowiedzi gry i nie walenie w luja mnie do tych produkcji często przekonują, a takie trolo lolo jakie odjebali w tym dajrekcie przy okazji BotW 2 gdzie powinni mieć już chociaż kawałek rozgrywki do pokazania - bo co kurna robili przez tyle czasu - prasowali maseczki i spryskiwali łapy spirytusem, tylko mnie wkuwają i osłabiają entuzjazm.

Powiedz prawdę - łudzisz się, że wrócą do Zeldowej formuły xD Nie martw się, może świat będzie jeszcze większy i jeszcze bardziej nijaki i tyle, ale nie, nie powrócą. Nie ma już powrotu do tego co było, bo BOtW się prawie wszystkim podobało - czego absolutnie nie kumam:] Zaoranie Virtual Console otworzyło drogę do grzania kotletów na skalę przemysłową. Zastępują to co mogliby zrobić tymi kotletami i cudów bym się już nie spodziewał. Nigdy. Wiem, brzmi czerstwo, ale nikt nikogo nie naciska - przecież PS5 i Xbox Series X nie istnieje, wiec nikt nie musi się starać.

 

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...