Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kazuyoshi napisał:

W dodatku gdzie jest kurna zapowiedziany wieki temu Metroid Prime 4, gdzie  Bayoneta 3, gdzie jest do cholery trzecia cześć Donkeja od retro, gdzie są jakieś wyścigi, które były by tym dla Nintendo czym  jest Gran Turismo dla Sony czy Forza motorsport/horizon dla Microsoftu.

A może jakaś bijatyka z prawdziwego zdarzenia - kurwa nawet o Tekkena czy Street fightera, który nie był by kolekcją hd  się nie postarali.

Ale po co Ci tyle gier kiedy nie umiesz grac (taa, w Xeno 2 w walce wszystko zależy od szczęścia...)? 

Naprawdę nie rozumiem takich ludzi, na Switchu jest tyle sztosów ze glowa mała i czasu brak, ale lepiej marudzić że tego czy tamtego nie ma, szkoda słów czasami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przestańcie dyskredytować wszystkich co mają inne zdanie. Mówić o jakiś randomach jak w piaskownicy, nawet jeśli to beka (chociaż pewnie nie). Fire Emblem TH to mega dobra gra akurat. Oddajmy Switchowi to co trzeba mu oddać, ale kurde chyba można pokrytykować gry z serii, które są olane, albo słabe w porównaniu do wcześniejszych? Albo motyw Nintendo Online czy "remasterów" / "rimejków". Wszystko już było prawie co mogło byc na Wii U i nikt nie dozował co jakiś czas dwóch gierek na SNESa. Litości. Cycki są obiektywnie pozytywnym motywem dla mądrego człowieka, podobnie jak chińskie bajki, ale akurat poziom fabularny w porównaniu do dobrych shonenów jest słaby w Xeno. Zelda jest obiektywnie inna Zeldą (BotW) niż wcześniejsze i komuś kto ja lubił głównie za to co straciła, może się bardzo nie podobać. Możemy podyskutować o konkretach ale nie bądźcie demagogami - mówię, że lubię Kirbiego, ale Star Allies jest dla mnie słaby bo to i to, a wy wyjeżdżacie że to nie jest seria dla każdego. Litości i uczciwości xD "Wielkie Nintendo, będąc wielkim Nintendo, nie może nie zachwycać nas, a więc zachwyca" ;)

 

Edytowane przez roivas
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Plackus napisał:

Za 11 dni 35 urodzinki Zeldy. Szczerze liczę na jakieś starsze trójwymiarowe Zeldy na Switcha. 

Plus data premiery botw2

Ja bym chciał Wind Wakera, żeby nie było, że nie chce żadnych remasterów;) Tylko że oni tą robią z wielka pompą, a powinni wydać Twilligt Princess, Skyward Sworda i Wind Wakera na jednym kartridżu w 2018 a nie robić jak Mario 3D All Stars. Bo się specjalnie nie wysilają, a akurat wind Waker był ładnie odpicowany na Wii U.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, roivas napisał:

Ja bym chciał Wind Wakera, żeby nie było, że nie chce żadnych remasterów;) Tylko że oni tą robią z wielka pompą, a powinni wydać Twilligt Princess, Skyward Sworda i Wind Wakera na jednym kartridżu w 2018 a nie robić jak Mario 3D All Stars. Bo się specjalnie nie wysilają, a akurat wind Waker był ładnie odpicowany na Wii U.

Również na to liczę. Wind waker na gamecube ograny ale z chęcią wrócę. A twilight Princess i skyward nigdy nie grałem. Odliczam do 21 lutego z wielkimi nadziejami :D

Jak w 35 urodziny Mariana potrafili dać kilka części to i tu poproszę!! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super Zelda 3d all stars, a na kartridżu takie sztosy jak Ocaryna of time wersja z 3ds podciągnięta pod full hd i 60 klatek + Wind Waker HD + Twilight Princes HD.
Skajword Sword wydadzą pewno osobno i dowalą usprawnienia plus dodatek, czyli podobny zabieg, jak przy okazji Super mario 3d World Bowsers Fury.
Plus możemy spodziewać się jeszcze Game and watch z pierwszą nesowa zeldą + oczywiście pokaz BotW 2, który mam nadzieje będzie miał normalne dungeony.
Tak to widzę.

A z tym zarejestrowaniem Phantom Hurglesa też ciekawa sprawa - może ds online :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Jeez_PS napisał:

Estel pisze że switch słaby bo nie ma w co grać bo nie lubi słabo działających na nim  multiplatform i exów - to pytam co zostaje.

No przecież napisałem, że konsola od dwóch lat leży nie używana :D

 

Ale z tego co ograłem to np. Xenoblade 2 było mega spoko, Bayo 2, Octopath kilka lat temu był exem chyba, Astral Chain, Zelda BOTW, Ring Fit, Mario + Rabbids, Fire Emblem itd.

 

To nie jest tak że wszystko hejtuje od N, chociaż otwarcie przyznaję że samej firmy nie lubię za słabiutki online, beznadziejną jakość wykonania konsoli, dyspotyczne podejście do wszelkich modderów/fan-projektów i tłumaczenie tego wszystkiego argumentami typu "bronimy wasze dzieci przed całym złem tego świata." Dla kontrastu - Marian Odyssey był bardzo spoko. Dużo kreatywności :)

 

Edit: No ale już za to, że sami sprzedają emulację starych Marianów tylko w nowej paczce za 250 zł i nie potraktowali rocznicy tej kultowej, i zajebiście znaczącej serii w świecie gamingu, poważnie należy im się klaps.

 

To jest właśnie istota bycia Nintendo - dwa kroki do przodu, jeden do tyłu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Plackus napisał:

Za 11 dni 35 urodzinki Zeldy. Szczerze liczę na jakieś starsze trójwymiarowe Zeldy na Switcha. 

Plus data premiery botw2

 

Wind Waker? Twilight Princess? Phantom Hourglass? Było na WiiU całkiem niedawno, w tym dwa remastery. Niech dadzą odświeżone Majora's Mask albo Ocarina of Time, jak już muszą wydawać starsze odsłony.

Ale nie dadzą - nie będą się wysilać. Albo 3pak portów retrogier w stylu Super Mario 3D AllStars - czyli jedna gra świetnie dopasowana do Switcha (Skyward Sword?), druga retro ale ok - ciekawe (WW, TP?), trzecia czyste retro niegrywalne bez mocy nostalgii (MM, OoT?). Albo kolejne porty z WiiU i po sprawie - Wind Waker HD lub Twilight Princess HD.

 

A tak w ogóle - to nowy trailerek dużej Zeldy dedykowanej dla Switch, i będzie miło. Najlepiej z oficjalnym tytułem, bo pojawiająca się fraza "BotW2" straszy potencjalną odtwórczością.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kazuyoshi napisał:

Wiesz takiego Wind Wejkera i Twilight Princes odpicowali świetnie na wii u. Także jak wrzucą te dwie części i dopicują np taką Okaryne z 3ds gdzie pykną full hd plus 60 klatek, to myślę, że będzie to już lepsze wykonanie niż przy 3d all stars.

Jeżeli nie chciało im się odpicować Mario 64 żeby było FHD i 60 klatek to na Okarynę nie liczyłbym za bardzo. Pozostałe to będą porty niemalże 1:1 jeżeli N się na cokolwiek zdecyduje. Może przesadzam ale nie widzę żadnego wysiłku u czerwonych od dawna. Sam dam się ogolić dopiero na jakikolwiek port MPT lub tych 2D z GBA. Ostatni remake na 3DS był mocno średni więc pass.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, estel napisał:

Oni nie robią żadnych portów. Te gry latają w emulatorach. Za te same praktyki Nintendo pozywa do sądu twórców emulatorów. Zero wysiłku w to wkładają.


Ale o jakich grach piszesz ? O wszystkich ?
Xeno ? Pikmin 3 ? DK Tropical Freeze ? NSMB U ? Nawet na 3D Allstars jest Galaxy podciągnięte.
Weź nie pisz tutaj smutów albo chociaż podaj konkrety.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, giger_andrus napisał:


Ale o jakich grach piszesz ? O wszystkich ?
Xeno ? Pikmin 3 ? DK Tropical Freeze ? NSMB U ? Nawet na 3D Allstars jest Galaxy podciągnięte.
Weź nie pisz tutaj smutów albo chociaż podaj konkrety.

No przecież @estel nie składa doniesienia do prokuratury  w tej sprawie, wiadomo o co chodzi xD Leniwe porty są? Nie są. Są mega leniwe;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...