Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, roivas said:

Ale co tu moderować, jak kolega ma rację, na ten moment tylko ten wątek żyje jako tako bo te od osobnych gierek jakoś niespecjalnie, bo nie ma za bardzo o czym pisać;)

 

Bo kazdy gra

 

Panowie, jak oceniacie szanse na jakies gierki z okazji rocznicy miedzy innymi Zeldy i Metroida w tym roku? Jest jeszcze Donkey Kong i Pokemony, to moze byc powod dla ktorego nie ujawniaja zbyt wiele bo pracuja nad czyms z klasykow?

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

No są różne gusta. Nic wielkiego. Dla mnie np. nadal BOTW to jest gra generacji. Najlepsza Zelda ever a trochę grałem.

Mobilność dla mnie zawsze robiła, no może teraz trochę mniej.

I ostatnie lata to chyba na Switchu najwięcej grałem.

Ale ostatni rok poza Animal Crossing był bardzo słaby, chociaż i tak miałbym w co grać jakbym się uparł, ale po prostu co innego na innych konsolach mnie bawiło.

ALE IMO ten rok na razie i ploteczkowo zapowiada się mega. Sam sequel BOTW da radę.

 

Z drugiej strony mam wrażenie wypalenia gracza u kazuyoshiego. Może to mylne przeświadczenie, ale pamiętam takie czasy (jakoś padło na czas x360), że żadna gra mnie nie cieszyła. A nie były to gry złe. Ba po latach uważam, że były świetne, tylko miałem przesyt, inny gust, przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

Ja na swoim Switchu ostatni raz grałem chyba ze 2 lata temu, ale na pewno odkurzę konsole na nowego monsterka.

 

Niestety, ale często gorszy performance (skutek słabego hardware'u) gierek na Switcha oznacza, że wolę te tytuły ograć gdzie indziej, a jeżeli chodzi o exy to długo była posucha. No i nie jestem też fanem gierek Nintendo.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, devilbot napisał:

Pierwsze 4 miesiące roku na switchu:

1. Mario 3d Land

2. Bravely Default 2

3. Monster Hunter Rise

4. Pokemon Snap

 

Cooo? No dobra Monster Hunter Rise (prawie na bank) i  Bravely Default (może) będzie spoko, ale Pokemon Snap to będzie gra na 5-6 maks. Mario 3D Land? No bez jaj, po co to liczyć jako nową grę? xD A snap mi tylko przypomina, że można na Switchu zagrać w najgorsze Pokemony jakie kiedykolwiek wyszły, to też miłe.

42 minuty temu, devilbot napisał:

Pierwsze 4 m-ce roku u Sony i Microsoft:

1. XD

 

 

No przecież się nie będę cieszył, że ktoś ma gorzej.

 

Kuźwa czyli to Wasza wina, że nie ma Pikmina 4, Mario Karta 9 itd, Virtual Console itd. Pewnie piszecie listy do Nintendo, że niczego już Wam nie potrzeba i jesteście w siódmym niebie xD

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

@roivas

No to widzisz nawet ty wybrałeś 2 exy a siebie. Na "dużych" konsolach nie mają takiego luxusu.

 

Akurat Monster Hunter Rise mnie bardzo cieszy ale w resztę nie wierze, najmniej w No More Heroes, niespecjalnie w Shin Megami Tensei wymęczone. Naprawdę nie jest dobrym punktem odniesienia plastik z kilka koła który wydali bo wydali - tego to juz nawet nie ma co komentować.

Odnośnik do komentarza

 

12 minut temu, devilbot napisał:

UWAGA. Nie każda gra exluzywna na Nintendo musi być w waszym guście. Będą też takie które wam nie podejdą.

Zdaję sobie z tego sprawę;) Ale wolałbym, żeby było tak z 3x więcej podchodzących, bo jest tego za mało w porównaniu nawet do wcześniejszych konsol. Żeby było mniej gier wartych 20zł a sprzedawanych po 200zł typu zrobiony odp(...) Kirby i Yoshi, mniej mega rozczarowań typu Paper Mario i...trochę nowych rzeczy, zamiast Mario Karta, Pikminów i 3D Landa. Coś chyba jest na rzeczy, że wszyscy kminili przed premiera Super Smasha czy to nie taki Splatoon 1,5 czy Deluxe coś tam. Dobra już mi się nie chce smęcić, co miałem powiedzieć to powiedziałem. I tak wiecie w głębi serca, że mam rację;)

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

Już drugi raz czytam tu o słabym Kirbym na switcha.

Nie wytrzymam kurwa. Kirby jest zajebisty ma masę kontentu i żaden pseudo recenzent nie odkrył nawet 1/10 zawartości tej gry.

No nie powiesz chyba, że to gra na poziomie Triple Deluxe czy Epic Yarn. Pograłem 3h i miałem dosyć, nie mam 5 lat. Jakby to było ładne albo pomysłowe to bym przymknął oko, ale nie było. Było tam to co zwykle, bez żadnego fajnego pomysłu. Graficznie było tak samo słabe jak święcąca się jak psu jaja Zelda Links Awakening:F Jaką można mieć motywację do grania w bezfabularnego samograja który nie zachwyca graficznie? Nawet we czwórkę się nie dało w to grac, może nawet jeszcze gorzej niż przezywać ten cukrowy koszmar w samotności xD

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Nie podoba ci się Kirby rozumiem. Faktycznie jest to gra skierowana dla młodszych ale każdy niezależnie od wieku może się świetnie z nią bawić.

Ja mam jakąś słabość do Kirbiego, sam nie wiem dlaczego. I przepraszam, ale ja się bawiłem świetnie. Mimo, że prosta w sumie i zero nowości.

10 minut temu, roivas napisał:

Jaką można mieć motywację do grania w bezfabularnego samograja który nie zachwyca graficznie?

Bo się fajnie gra? Bo się cziluje przy tym?

Nie każda gra jest dla każdego, tyle.

Kirby >>> Yoshi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...