Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się cieszę że teraz odkopałem Horizon (dałem za grę 40 zł w cyfrze). Bo dzięki ponownemu graniu w ten "diament" nie mam kompletnie ciśnienia na ps5 i horizon 2 xD Naprawdę ciężko się w to gra. Obecnie tylko chce przelecieć tą fabułę ale nadal meksyku nie widać. Kończy się to u mnie 1h lub 1,5 grania i przerwa na 2 dni. Jeden plus to pan Lance "the wire" Reddick :)  Spodziewajcie się recenzji podsumowującej jak przejdę. Nikt mi już na forum nie powie że po 6h opinia się nie liczy :pawel:

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Generalnie Horizon dobrze zrobił szkielet gry i sama walka jest wyśmienita, ale należałoby przy sequelu nabudować na to jakąś solidnie poprowadzoną fabułe i popracować nad scenariuszem, bo jak dla mnie nie ta gra jest płaska jak każdy jeden ubisofciak w który grałem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z tym w pełni: sama koncepcja świata jest ciekawa, ale wypełniono ją naprawdę nienatchnioną fabułą i scenariuszem. Poza Aloy, Sylenem i pijaczkiem nie pamiętam zbyt wiele, a teraz nawet nie przypomnę sobie ich motywacji. Side-questy standard to standard MMO, generalnie jakby test silnika gry.

 

Po GoW 2018 i TLOU można spodziewać się, że Sony postawi nacisk na świetną warstwę fabularną, a z drugiej przypominasz sobie, że to gra twórców KillZone'a...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieję, że w kolejnej odsłonie uda się im poprawić pewne elementy. Tutaj przyznam rację bo faktycznie Aloy jest świetna i Sylens, a reszta bohaterów taka sobie.
Ja z reguły daje grom 2-3 szanse, akurat tutaj złapało za drugim razem i za jakiś czas jak skończę RDR2 to pewnie wrócę do HZD:)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał:

Persona 5, yakuza 0, nier automata. Rzeczywiście nic nie było, taki tam tylko najlepszy rok tej generacji  :)

8 godzin temu, bluber napisał:

2017 chyba najlepszy rok tej generacji, pełna zgoda :lapka:

 

A oprócz Horizona jeszcze PREY, The Evil Within 2 i Zelda Breath of the Wild - zdecydowanie najlepszy rok tej generacji.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
19 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Po GoW 2018 i TLOU można spodziewać się, że Sony postawi nacisk na świetną warstwę fabularną, a z drugiej przypominasz sobie, że to gra twórców KillZone'a...

TLOU to zgoda, ale GoW? Przecież ta historia była strasznie rozwleczona i w sumie o niczym. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...