Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

15 rozdział koncepcyjnie wygląda bardzo ładnie. Samo tło w jednym momencie przypomina oryginał xd. Chyba to nie było zamierzone. Później już jest ok. Może faktycznie wyjdzie patch poprawiający streamowanie tekstur.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, u mnie tylko tabliczki z napisami się doczytywały w slumsach. Widziałem jakieś słabsze tekstury podłoża i brzydkie pokrętła w lokomotywach, ale żeby się tym przejmować? W życiu!

 

Moja definicja gry która chodzi jak marzenie:

-zero crashy, zwiech, wywalania do dasha

-płynniutka animacja

 

Bez kitu, nawet mnie zaskoczyło jak podczas walki z bossem jechałem go równo całą trójką, a potem odpaliłem Ifrita. Chaos na ekranie się zrobił nieziemski. I co zrobił framerate? Nic, dalej trzymał fason :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Gra nie zawieszająca się, to bardzo nisko postawiona poprzeczka marzenia

 

Dla mnie bylo jeszcze kilka irytujących momentów, podczas których inicjujemy dialog, a Cloud stoi, czeka, nic się nie dzieje przez 5-10 sekund, kiedy gra zdaje się dopiero ładować dialogi. Wypada to drętwo i rzuca się w oczy mocno, kiedy reszta elementów hula jak powinna. 

 

A nie doczytujące się w czas tekstury to zmora mojego przejścia FF7R na prosiaku. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, orion50 napisał:

Jak walczyliście z gościem w 

  Ukryj zawartość

8 chapterze ? Pajac z czerwonymi włosami

 

Do tej pory szło mi elegancko, nie wiem czy problem leży w moim skillu czy fakcie, że próbowałem z nim walczyć po 6ściu żuberkach 

 

Połącz materię żywiołu z błyskawicą w zbroi, blokuj i niszcz przyzwane kule umiejętnością potrójnego ataku.

  

15 godzin temu, _Red_ napisał:

Co mam zrobić by byla dostępna walka VR z Lewiatanen? Chapter 14 zaraz skończę, a Chadley ma tylko Shive i Fat Chocobo (pokonani). W poradnikach każą po prostu z nim zagadac w Ch14.

 

ok mam, brakowalo mi researchu "Uzyj refocus 2x"

 

Miło, że określone czynności kumulują się nawet przed odblokowaniem danego badania. W ogóle w grze jest wiele przyjaznych dla gracza rozwiązań - takich jak np. możliwość szybkiego powrotu do zleceniodawcy pobocznego zadania.

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, orion50 napisał:

Jak walczyliście z gościem w 

  Pokaż ukrytą zawartość

8 chapterze ? Pajac z czerwonymi włosami

 

Do tej pory szło mi elegancko, nie wiem czy problem leży w moim skillu czy fakcie, że próbowałem z nim walczyć po 6ściu żuberkach 

Chodzi Ci o Reno?

Stance Punisher i czekanie na kontratak ładnie zapełnia mu Staggera, a potem to już formalność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2020 o 13:18, _Red_ napisał:

Dla mnie to jest najlepsza mechanika eksploracji, że mijamy tłumy NPC i każdy niemal ma jakis voice over. I jest to naturalne, że rozmawiają między sobą, komentują rzeczywistość, a nie trzeba do każdego podchodzić, stawać w miejscu, klikać "x" i przeskoczyc kilka bezsensownych boxow z monologiem.

ooooooo czyli jrpg w końcu w czymś doganiają zachodnie rpg? XD 

Odnośnik do komentarza

A pochwalić musze jeszcze animacje twarzy w niektórych momentach, a zwłaszcza Clouda. Zawsze stara sie trzymać poker fejsa, ale czasami widać jak kącik ust się unosi i można z jego bardzo subtelnej ekspresji dużo wyczytać. No i to przerażenie na twarzy jak widzi Sephirotha, jakby wlasnie dostawal epizodu ptsd :fsg:   Legnacko to odwalili

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Dahaka napisał:

A pochwalić musze jeszcze animacje twarzy w niektórych momentach, a zwłaszcza Clouda. Zawsze stara sie trzymać poker fejsa, ale czasami widać jak kącik ust się unosi i można z jego bardzo subtelnej ekspresji dużo wyczytać. No i to przerażenie na twarzy jak widzi Sephirotha, jakby wlasnie dostawal epizodu ptsd :fsg:   Legnacko to odwalili

 

Dokładnie, prezentacja postaci to mistrzostwo.

Mnie sponiewierał moment gdy po

 

Spoiler

spotkaniu Aerith gdy ucieka z domu, Cloud doświadcza przebłysku z przyszłości

i łza mu spływa po policzku :frog: Ujęcie trwa to dosłownie sekundę i wystarczy mrugnąć by to przeoczyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...