Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

"wyciekl" Square s(pipi)il sprawe a wydobywaczy daty wyciagneli wszystko z demka, najlepiej wylaczyc internet do marca bo juz wiadomo:

 

  • All the chapter names for the full game

  • Images for all the main characters and important NPCs

  • Images for many items and background art files

  • Images of most, if not all the weapons in the game

  • Images of what we assume are nearly all the locations in the game

  • Tutorial videos showing off the character abilities and minigames

  • Over a thousand storyboard images in varying states of game completion showing the entire story and many side quests, neatly ordered by chapter, including what could be the final boss

  • Parts of the game's soundtrack

  • Lists and descriptions of many, if not all important characters, summons, abilities, limit breaks, materia, magic, enemies, weapons and key items

  • Many lines of dialogue from the entire game, all the way up to the end

 

 

 

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Labtec napisał:

 

 

"wyciekl" Square s(pipi)il sprawe a wydobywaczy daty wyciagneli wszystko z demka, najlepiej wylaczyc internet do marca bo juz wiadomo:

 

  • All the chapter names for the full game

  • Images for all the main characters and important NPCs

  • Images for many items and background art files

  • Images of most, if not all the weapons in the game

  • Images of what we assume are nearly all the locations in the game

  • Tutorial videos showing off the character abilities and minigames

  • Over a thousand storyboard images in varying states of game completion showing the entire story and many side quests, neatly ordered by chapter, including what could be the final boss

  • Parts of the game's soundtrack

  • Lists and descriptions of many, if not all important characters, summons, abilities, limit breaks, materia, magic, enemies, weapons and key items

  • Many lines of dialogue from the entire game, all the way up to the end

 

 

 

 

 

Ja podobnie, totalne odciecie od for tematycznych. Nie wiem kto tu bardziej s(pipi)il, Sony za dziurawe serwery czy geniusz ktory postanowil uploadowac demo online na miesiace przed premiera. W kazdym razie mam nadzieje ze ktos wylecial z roboty. Zal mi deweloperow bo z "bezspoilerowych opinii" leaka wynika ze w gre wlozono mase serca i spelni ona wszelkie oczekiwania, a dewi chcieli nam dawkowac te emocje i poznawac reakcje graczy po premierze...

 

Mysle, ze po tym wycieku wersje demonstracyjne ogolnie odejda w zapomnienie. Zbyt duze ryzyko. Ja plakac nie bede, jesli tak sie stanie. Jestem doroslym czlowiekiem z na tyle silna wola, by poczekac 2 miesiace dluzej i przezyc doswiadczenie tak jak chcieli tego tworcy, a nie dajac sobie to s(pipi)ic jakiemus obsranemu piwniczanemu pseudo hakerowi ktory chce zaistniec czyims kosztem.

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Miałem kupować xboxa na święta ale po zobaczeniu remake przygód Clouda powstrzymałem się. Ostatnio znowu ogrywałem FF VII po Polsku wersję z PSXa na emu na smartfonie. Weapony dostały epicko w pi.z.dę. :banderas:Czekam z zapartym tchem. Niedługo wjeżdża ps4.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, estel napisał:

Napisz w spoilerze mniej wiecej do ktorego miejsca w fabule bedzie ep1 pls.

 

Bedzie to co sie domyslasz ze bedzie.

Spoiler

Widzialem tytuly wszystkich 18 chapterow gry. Po nazwach 16 dotyczy midgaru wiec napewno bedzie to tylko midgar. Moze jakims cudem 2 ostatnie chaptery beda dzialy sie poza ale wątpię.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Wątpię żebyśmy wyszli z Midgard, bo po prostu nie opłaca się generować nowych assetów na kilka chapterów/godzin gry. Pewnie ta część będzie tylko w mieście, a poza nie wyjdziemy dopiero w kontynuacji. Jeżeli rozbudują fabułę o dodatkowe questy, scenki, mini-gry itd. to myślę, że będzie git. Jeżeli natomiast zrobią 1:1 no to gra będzie miała ile, 10h może? ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...