Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie te bieda 3d miało swój urok.
Serio jeszcze na ps3 ogrywałem na 50lcd i te bańki zamiast rąk xD, no złego słowa nie powiem świetnie się grało z 80h pękło i wręcz potrafiłem sie zachwycić grafa pare razy a krzywić to nigdy :)
Ale może jestem zaślepionym fanbojem.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i elegancko. Ogram na PS4, bo czekanie rok w przypadku tego rimejku nie urządza mnie ani trochę, ale jeśli ktoś nie chce inwestować w maszynkę do TLoU2 to przynajmniej ma podany jakiś konkretny termin zamiast domysłów i spekulacji. Szanuję.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, devilbot napisał:

Final XIII, XV czy Kingdom Hearts 3 też wyglądały świetnie na trailerach. SquareEnix stała się ch.ujową  firmą już dawno. Nie ufam im i nie dowierzam jak można być tak ślepym fanem i wierzyć tej gównianej korporacji w cokolwiek. Trochę mi was żal "gracze".


Zrobili też świetnego Dragon Questa XI i bardzo dobrze sobie radzą z rozwojem FF XIV,  nie wspominając o mniejszych projektach jak DQ Builders, BD czy OT, które także cieszą się pozytywnymi opiniami. No i KH3 mimo ze fabularnie zawodzil, to grą byl niezłą. Także no chyba nie tylko fani są tutaj zaślepieni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co za dzieciak. Dostał minusa za kolejny nic nie wnoszący komentarz w którym płacze, że nie lubi SE - w odwecie dał mi 8 xD Strasznie słaba psychika.

 

Co do remake'u, nowe screeny wyglądają świetnie. Zwłaszcza Shinra HQ. Ciekaw jestem czy będzie zbieranie fragmentów makiety Midgar i odgadywanie hasła u burmistrza Domino.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo już jak podzielą grę, na ile części, i czy kolejne to już ps5 czy nie?

 

Trochę to wszystko niestety nie tak, nie dość że podzielą to jeszcze na granicy generacji. Chociaż patrząc jak to wygląda nie zdziwię się że wersja na ps4 to jedyna wersja na obecną generację, za rok już będzie na serious X i ps5. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...