Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej mnie martwi, że "rozbudują" Midgar, ale to rozbudowanie będzie polegało na wrzuceniu masy zadań pobocznych w stylu Final Fantasy XV. Jakieś zlecenia na ubicie potworków i bieganie po dużych i ładnych, ale pustych lokacjach. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o serię FF, to Square nie umie w side questy od czasów dziesiątki albo nawet dziewiątki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A dlaczego miało by nie być reda?
To dosyć ważna postać i świetna lokacja cosmo canyon czy jakoś tak.
Cat sith i reszta też będzie.
Tak widzę na tym filmiku moogle?
One były w 7 czy w remake dodali?
Bo pierwszy raz to je z 9 zapamiętałem kupo!
Chciałbym remake 9, czaję sie od jakiegoś czasu na 9 ale ten marny port nie jest wart więcej jak 4 dychy.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Schranz1985 napisał:

A dlaczego miało by nie być reda?
To dosyć ważna postać i świetna lokacja cosmo canyon czy jakoś tak.
Cat sith i reszta też będzie.
Tak widzę na tym filmiku moogle?
One były w 7 czy w remake dodali?
Bo pierwszy raz to je z 9 zapamiętałem kupo!
Chciałbym remake 9, czaję sie od jakiegoś czasu na 9 ale ten marny port nie jest wart więcej jak 4 dychy.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Red pojawia sie pod koniec Midgar, wiec dodanie go w tej czesci stalo pod duzym znakiem zapytania. I z tego co widac na trailerze - nie bedzie on grywalny.

 

Moogle byly w summonie Choco-Mog.

Odnośnik do komentarza

A no faktycznie był taki summon, i w sumie nawet w tym aspekcie widać że się trzymają mocno tego co było w oryginale.
Red powinien być grywalny, to tylko trailer, ja już nie patrzę przez pryzmat part 1 itd.
Hype jest jak nigdy od x lat,ostatnia grą jaką kupiłem na premierę to yakuza kiwami...
Tylko żeby nie wyskoczyli z ceną 289....

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ciężko komentować te Blantmany itd. w tym temacie. Gdyby The Last of Us wydano jako taką samą grę, tylko z tytułem The Last of Us: Part I, to na forum pewnie nikt by nie zagrał bo k o m p l e t n o ś ć FABUŁY to najważniejsza rzecz w grach.

 

Zwiastun bardzo ekscytujący. Ciągle wydaje się, że Square idealnie wyważyło dramatyzm, powagę i przesadzoną anime emocjonalność w wyjątkowo wywołujący ciary show. No ale to nie jest największy problem z grami Square-Enix w tym stuleciu, czyż nie. Struktura gry jako całości pozostaje nadal obiektem niewiadomych i wątpień. Powiem tak - Nier Automata też jest najlepszą grą wszech czasów, jeśli zrobić filmik z jego najlepszych momentów, ale jako gra rozłożona na dziesiątki godzin nie był jak dla mnie aż tak perfekcyjny.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze w kwestii soundtracku: Tifa's theme z oficjalnego, oryginalnego vinyla

 

O matulu, jakie to dobre :banderas:

 

 

I jeszcze motyw przeowdni

 

 

 

Do dzisiaj slyszac ten utwor w oryginale (motyw gra na mapie świata) mam ciarki i łzy w oczach. Nie moge sie doczekac by go uslyszec w nowej aranzacji.

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2020 o 15:17, ogqozo napisał:

Ciężko komentować te Blantmany itd. w tym temacie. Gdyby The Last of Us wydano jako taką samą grę, tylko z tytułem The Last of Us: Part I, to na forum pewnie nikt by nie zagrał bo k o m p l e t n o ś ć FABUŁY to najważniejsza rzecz w grach.

Bardzo nietrafione porównanie biorąc pod uwagę, że The Last of Us tak na dobrą sprawę mogłoby nie mieć kontynuacji, ergo jest grą kompletną fabularnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2020 o 15:17, ogqozo napisał:

Ciężko komentować te Blantmany itd. w tym temacie. Gdyby The Last of Us wydano jako taką samą grę, tylko z tytułem The Last of Us: Part I, to na forum pewnie nikt by nie zagrał bo k o m p l e t n o ś ć FABUŁY to najważniejsza rzecz w grach.

To samo, co przedmówca - jeśli Midgar w FF7 zamyka sensownie jakiś wątek fabularny, to spoko. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SlimShady napisał:

Bardzo nietrafione porównanie biorąc pod uwagę, że The Last of Us tak na dobrą sprawę mogłoby nie mieć kontynuacji, ergo jest grą kompletną fabularnie.

 

tlou jest kompletną opowieścią z pozostawioną, lekko uchyloną furtką, którą niekoniecznie trzeba było otwierać. sequel wynikał chyba tyle z potrzeby rynku co pewnie i z potrzeby tworzenia biorąc pod uwagą, z jaką pieczołowitością, budżetem i poświęconym czasem ND podchodzi do robienia gier.

 

remake FF7 wynika chyba z potrzeby wszystkiego.   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...