Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Michał_K napisał:

Czy wiadomo już jak podzielą grę, na ile części, i czy kolejne to już ps5 czy nie?

 

Trochę to wszystko niestety nie tak, nie dość że podzielą to jeszcze na granicy generacji. Chociaż patrząc jak to wygląda nie zdziwię się że wersja na ps4 to jedyna wersja na obecną generację, za rok już będzie na serious X i ps5. 

 

Ja bym obstawiał, że gre podzielą na 3 części i wcale tak dużo czekania nie będzie - part 1 marzec 2020, pod koniec 2020 part2 (która już zapewne jest od dawna w produkcji), part3 2021.

Wszystkie wypuszczą na PS4 (ponad 100mln konsol) i jak ma być wsteczna to ta sama płyta powinna działać także na PS5.

Tak bym to widział

Odnośnik do komentarza

Ale to nie ma co obstawiać, gdy twórcy sami mówią, że jeszcze nawet nie wiedzą, jaki zakres historii będzie w jakiej kolejnej grze. Oczywiście można powiedzieć, że w pewnym sensie druga część "jest w produkcji", bo nad wieloma elementami dla całego tego remake'u pracują jednocześnie od lat (przykładowo, model Clouda do drugiej części pewnie jest mniej więcej gotowy!), ale robienie sobie projekcji, że pewnie Square-Enix tak dla niespodzianki trzyma niemal-gotowe kolejne części swojego megahitu w sekrecie i wypuści je za pół roku, to fantastyka.

 

Jedyne, co powiedziano o terminie następnej części, to że "powinna pójść szybciej". Czyli szybciej niż 5 lat na tę.

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli każda z części 7-emki to ma być pełnoprawny, niewybrakowany produkt na najwyższym poziomie to ja nie mam nic przeciwko. Japońce długo nie mogły sobie poradzić we współczesnych realiach i dla mnie takim przykładem pięknego, ale finalnie kupsztala jest Kingdom Hearts 3 - gdzie chyba 10 lat próbowali okiełznać silnik i zrobić ładne wstawki filmowe ale zapomnieli o jakiejś konkretnej treści. Zresztą ostatnia Final też pod to podchodzi. Jestem gotów zapłacić każdorazowo 250 zł za dopakowany na 20 - 30 godzin rozgrywki produkt byleby faktycznie tak było;) Remaki 2/3 Residentów to też miało być jedno pudełko jednak Capcom stwierdził, że po co pozbywać się dodatkowego zarobku - dla mnie nie ma żadnego problemu jak dostaje gierę na poziomie Residenta 2.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, grafa i tak będzie na bardzo wysokim poziomie.
Ja za każdym razem jak odpalam jakiś materiał z ff7r to i tak największe wrażenie robi na mnie muzyka i dubbing(głos Barreta 10/10)
W ogóle Barret ma szansę zostać jedną z najlepszych postaci w serii po tym co ja tu widzę (a i pamiętam jaka pełni rolę w grze)
Nie oglądam już nic do demka, chcę sie sam jarać tym demkiem, jestem niemal pewien że mnie pozamiata.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Niestety z tego wycieku dema juz ludzie powyciagali spoilery dotyczace nowego kontentu z pelnej wersji. Pora sie ewakuowac z internetu na te 2 miesiace. Jakis dzban na glowna ppe juz tez wy(pipi)al spoiler :facepalm:.

 

Swoja droga Sony zaliczylo 2 potezne fuckupy - najpierw wyciek RE3 a teraz FFVII... Mam nadzieje ze kilka osob wylecialo z roboty z nowym rokiem, a inni wyciagna wnioski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...