Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie ale należało by dodać ze taki cactuar(i nie tylko)z tego screena co dałeś bedzie jako bonusowy summon w wersji DELUXE za 389zl!
Nie wątpię w to że gra będzie świetną ale jednak widać już na starcie ze dojonko będzie na wysokim poziomie.
Taki re2 dostał chociaż kilka darmowych dlc, tu pewnie za free nie bedzie nic bo szkoda czasu i lecą prace nad part2.
Może się czepiam team płyta mocno, ale mam awersie do tych wszystkich delux hiper mega edition w cyfrze z bonusowym pixelem itd.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Schranz1985 napisał:

No fajnie ale należało by dodać ze taki cactuar(i nie tylko)z tego screena co dałeś bedzie jako bonusowy summon w wersji DELUXE za 389zl!
Nie wątpię w to że gra będzie świetną ale jednak widać już na starcie ze dojonko będzie na wysokim poziomie.
Taki re2 dostał chociaż kilka darmowych dlc, tu pewnie za free nie bedzie nic bo szkoda czasu i lecą prace nad part2.
Może się czepiam team płyta mocno, ale mam awersie do tych wszystkich delux hiper mega edition w cyfrze z bonusowym pixelem itd.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Za 330zł jest w kigu, ale ogólnie trudno się nie zgodzić.
Tyle, że ja deluxe biorę dla Artbooka głównie.

 

To mi akurat nie przeszkadza jakoś mocno.
Najbardziej smuci mnie, że to jednak tylko Midgar.
Ciekawe jak to wpłynie na dostępność Materii z późniejszych etapów?
Pewnie nie będzie.

Podobnie bronie, limity itp.

Odnośnik do komentarza

W oryginale pierwszego summona zdobywało się po ucieczce z Midgar. W remake'u jak na razie potwierdzono co najmniej 4 summony z wersji oryginalnej. Co do broni, to na screenach widać np. Nail Bat, który w FFVII zdobywało się pod koniec 1 płyty. Jakiś czas temu wyciekła lista broni i materii, które będą dostępne w remake'u. Cześć z tych rzeczy była w oryginale dostępna dopiero po opuszczeniu Midgar. No i ta lista nie jest kompletna, więc pewnie będzie tego więcej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale dymanko przecież mają gotową grę to tną na odcinki i po co jak ja bym robił grę to bym zrobił 1:1 inne studia mogą jakoś na przykład wiedźmin trzy dziki gon to duża bardzo gra i co i zrobili raz tylko i od razu całe a wy japończyków to chyba kochacie że im się tak dajecie oszukiwać i gre starom wam w częściach dadzą hahaha debile

 

Ależ będzie granko :banderas:

  • Plusik 4
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 14.02.2020 o 13:25, Bzduras napisał:

Ale dymanko przecież mają gotową grę to tną na odcinki i po co jak ja bym robił grę to bym zrobił 1:1 inne studia mogą jakoś na przykład wiedźmin trzy dziki gon to duża bardzo gra i co i zrobili raz tylko i od razu całe a wy japończyków to chyba kochacie że im się tak dajecie oszukiwać i gre starom wam w częściach dadzą hahaha debile

 

Ależ będzie granko :banderas:

dTcAHZcg.jpg

Tak mi się skojarzyło. :) 

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie - jedną z cech, które bardzo mnie cieszą jest umiejętność jarania się gierkami tak samo jak za dawnych lat i jeśli coś mi spasuje to ekscytacja wybija przez sufit. Oglądam sobie trailery i zapowiedzi z FFVII i jeśli tak wygląda to słynne dymanko przez kitajców to czas postawić czerwoną lampkę w oknie i napis "Welcome China friends!" :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...