Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pawelgr5 napisał:

Ktoś wie dlaczego Lost Odyssey nie ma w GP? Na sklepie MS okładka ma napisane ze to od MS games studio. Czy to jest taka sama sytuacja jak z np. Perfect Dark gdzie nie jest dostepne dla polaczków i musze zmieniac region konsoli na UK?

LO niestety nie ma w game passie w żadnym regionie.

 

To pewnie kwestia tego żeby Microsoft dogadał się z Mistwalker

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, pawelgr5 said:

Ktoś wie dlaczego Lost Odyssey nie ma w GP? Na sklepie MS okładka ma napisane ze to od MS games studio. Czy to jest taka sama sytuacja jak z np. Perfect Dark gdzie nie jest dostepne dla polaczków i musze zmieniac region konsoli na UK?

Którego Perfect Dark nie ma dla Polaków? Mogę pobrać obydwa.

Odnośnik do komentarza

W polskim regionie jest więcej gier niz w reszcie regionów. Tylko w USA jest kilka więcej głównie z xboxa360 i jakieś obscure shmupy .

Z tym że jak ktoś bardzo chce to kupi zdrapkę na $, zmieni region konsoli kliknięciem i zwyczajnie kupi. 

Nie widzę sensu posiadania tej konsoli w regionie polskim, mam cały czas brazylijski. Zmieniłem dwa razy - raz jak mi diablo 3 pobrało po portugalsku i barbarzyńca opisany był jako "Barbara"  a drugi raz zmieniłem na polski niedawno żeby kupić Wolfenstein 3d którego nie ma w innych regionach.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, 20inchDT napisał:

Po co ustawiac konsole na region brazylijski? Jak grasz w multi to nie wyszukuje graczy z tamtego regionu? Ja kupuje przez www i zmieniam tylko na dole strony region.

 

 

Niewiem gram tylko multi w tetris effect i mam flagę brazylii. Lubię widzieć sklepik z cenami i promocjami BR na konsoli.

W przeglądarce tylko zmieniam czasami na islandię żeby kupić coś na premierę bo islandzki sklepik jakiś nowy i nawet nie ma go na konsoli, a można tam wyrwać np Diablo 2 za około 100zł(u nas 180zł lol) czy np deaths door za 50zł (u nas 92zł). I najważniejsze islandia przyjmuje nasze karty więc żadnych zdrapek itp

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Którego Perfect Dark nie ma dla Polaków? Mogę pobrać obydwa.

Nie ma remaku. Upewnij się że masz region na PL a nie język dasha i sprawdź. Ogólnie to zauwazyłem to na razie na grach z kolekcji Rare Reply. Nie ma PD, nie ma któregos banjo i nie ma na pewno jednej Vivy Pinaty. Jak dobrze zapamiętałem to Jetpack Refuled też nie jest dostępny. Jak odpalam kolekcję jako całość to wyskakuje info ze gra ine jest zainstalowana. Zarówno w zakładce z GP jak i na MS store nie mam opcji wyszukać. 

 

Wszystko pięknie się z automatu pokazuje jak mam region zmieniony na UK. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2021 o 08:55, ASX napisał:

swoją drogą odnośnie tych gier na pierwszą połowę września, warto zwrócić uwagę na The Artful Escape, co niektórzy pamiętają jeszcze że została zapowiedziana jeszcze na E3 w 2017 i wydaje ją jeden z najlepszych wydawców w branży czyli Annapurna Interactive, więc może wyjść dobra gierka. Premiera 9 września czyli już za tydzień

Why The Clever Escape took six years to craft - Blog BriteShopper

All Games Delta: The Artful Escape Launches for Xbox One and Apple Arcade  in 2020

Odświeżam temat, bo dzisiaj ukazały się recenzję Artful Escape i okazuje się że miałem dobre przeczucie bo gierka zbiera naprawdę przyzwoite recenzje, recenzenci zachwalają oprawę wizualną i dźwiękowa, krytykują natomiast brak wyzwania. Generalnie gra jest raczej w czymś w rodzaju interaktywnego muzycznego doswiadczenia.

Premiera już jutro, w Game Passie :cool: 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, 20inchDT napisał:

Kurde kupilby czlowiek cos od nich, ale brak karty walutowej. Mbank by pewnie wzial wiecej prowizji za przewalutowanie xd

akurat mbank nie bierze hajsu, bo czasem kupuje winyle z dojczlandu i rozliczam w euro po kursie banku bez dodatkowych oplat. Jak sie dygasz to zrob test na jakims starociu za pare pln w islandi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...