Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupiłem używanego series s, ustawiłem jako domowa i wygląda na to że działa na nim ultimate gamepass... Ja nie mam gamepassa a nie widzę na niej żadnego innego konta... Można to jakoś sprawdzić? Chciałbym też zrozumieć jak to działa... Ta konsola została ustawiona przez poprzedniego jako domowa i została jakby związana z jego kontem? Czyli póki ma gamepassa to ja też mam?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Loop Hero jak wyszło na Switcha, ciężko mi się grało. Sterowanie bardzo robione pod myszkę. Na konsoli gra jest znacznie powolniejsza i robienie i sprawdzanie wszystkiego zajmuje dużo dłużej. No i ta czytelność niektórych menusów na małym ekranie, ałć. Gra ma dużo tekstu, podobno dobrego, ale trzeba naprawdę chcieć żeby to czytać. Oczywiście to drugie na Xboksie teoretycznie jest lepsze (ale oczywiście to na pececie można zmienić czcionkę podmieniając pliczki).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, giezps3 napisał:

Ta konsola została ustawiona przez poprzedniego jako domowa i została jakby związana z jego kontem? Czyli póki ma gamepassa to ja też mam?

Musiałbyś zapytać poprzedniego właściciela, ale jeśli Ty masz 100% pewności, że nie brałeś GP a masz dostęp do GP to bankowo jest tak jak napisałeś, konsola domowa u poprzedniego właściciela daje Ci dostęp do całej jego biblioteki (w tym kupionych subskrybcji).

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bzduras napisał:

Musiałbyś zapytać poprzedniego właściciela, ale jeśli Ty masz 100% pewności, że nie brałeś GP a masz dostęp do GP to bankowo jest tak jak napisałeś, konsola domowa u poprzedniego właściciela daje Ci dostęp do całej jego biblioteki (w tym kupionych subskrybcji).

Czasem milczenie jest złotem :) tylko nie chciałbym mu zaszkodzić bo ona ma xsx i pewnie też korzysta... To się jakoś gryzie na 2 konsolach?

Edytowane przez giezps3
Odnośnik do komentarza

Jeśli na Twojej konsoli ma ustawioną domową to na swojej musi być online, żeby grać w gierki kupione na swoim koncie. Jedyna niedogodność w sumie, a Ty w tym wypadku w ogóle nie musisz korzystać z jego konta (tzn. logować się na nie), bo nie masz po co - możesz grać we wszystko na swoim profilu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Ja bym na twoim miejscu powiedział, bo można sobie wyobrazić sytuacje w której ta osoba nie będzie miała dostępu do internetu i będzie miała problem, bo nie będzie mogła uruchomić żadnej ze swoich gier, czy to kupionych cyfrowo czy z game passa gier. 

Ale na tym klocku nie ma żadnego konta oprócz mojego, jest przypisana jakoś sprzętowo do jego? Może i masz rację, za jakiś czas to zapytam czy ma z tym problem ze mam GP...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, giezps3 napisał:

Ale na tym klocku nie ma żadnego konta oprócz mojego, jest przypisana jakoś sprzętowo do jego?

Może być, bo jak wcześniej wspomniałem, jego konto nie jest do niczego potrzebne w tym układzie. Musiałby ustawić swoją nową konsolę jako domową, żeby grać bez netu i zabrać Ci gierki.

Odnośnik do komentarza

Ubisoft+ podobno już dzisiaj w Xbox Game Pass. Na Łowcach napisali, że dziś wpadł do nich mail, ale bez szczegółów odnośnie gier i cen.

 

Też się info pojawiło się w dashboardzie wcześniej.

 

https://lowcygier.pl/aktualnosci/ubisoft-na-konsolach-xbox-dostepny-od-dzis-mamy-oficjalne-potwierdzenie/

 

 

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...